Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונטויה עובר ל-NASCAR !!!

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אחרי שגמרנו לחגוג את הניצחון האיטלקי במונדיאל (אלפיסט או לא...? ) נחזור לדברים הרציניים באמת .

חואן פבלו מונטויה , שדשנו בעתידו בפורום פה רבות לאחרונה , הודיע היום רשמית כי בתום העונה הזו הוא עוזב את קבוצת מקארן ועובר להתחרות בסדרת ה-NASCRA בארה"ב בקבוצתו של צ'יפ גאנאסי , אותה קבוצה עימה התחרה בעבר ב-CART .

גאנאסי כבר הודיעו כי מונטויה ינהג במכונית מס'-42 .

בסדרת ה-NASCAR האמריקאית יש למספרי המכוניות חשיבות של חלק מההיסטוריה , וישנם הרבה מספרים שמזוהים בלעדית עם נהגים מסוימים - 3 דייל ארנהרדט ז"ל , 43 ריצ'ארד פטי , 24 ג'ף גורדון , 8 דייל ארנהרדט ג'וניור ו-20 טוני סטיוארט , ויש עוד רבים .

הצעד שעשה מונטויה מעורר תמיהות מצד אחד והערצה מצד שני , לדעתי אין ספק שמדובר בצעד אמיץ ביותר ומיוחד .

ה-NASCAR בארה"ב היא מעבר לספורט מוטורי , זו ממש דת שמאחדת מיליונים של בני אדם מדי סוף שבוע במסלולים ובכל יום אחר בכל מקום אפשרי , החשיפה היא עצומה .

רבים יגידו שמדובר באליפות העולם בפניות שמאלה , אבל גם לזה יצטרך הקולומביאני להתרגל ומהר .

לא זכור לי על נהג שעשה מעבר כזה בעבר , למרות שכריסטיאן פיטיפלדי נהג בסדרת הבת של ה-NASCAR , ללא הצלחה גדולה .

כמו כן , לי אישית לפחות , לא ידוע על נהג שאינו אמריקאי או שלא גדל לתרבות הזו , של ה-NASCAR , שהתחרה בסדרה הזו .

1152465033.jpg

אגב - גם ז'אק ווילנייב מתעניין במעבר אפשרי לשם ....

יהיה בהחלט מעניין

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי על תשכח שמונטיוה נהג בסידרת ה-CART לפני הגיעו לפורמולה1 ובהצלחה יתרה (אם זכורני נכון הוא לקח שתי אליפויות רצוף, הראשונה בעונתו הראשונה - לא בטוח).

סידרת הקארט עורכת מרוצים אובליים (בודדים אומנם).

מונטויה גם זכה באינדי500 (98?) כך שניסיון אכן יש לו.

כמו שכתבתי בפורום פורמולה1, מונטויה סוף סוף יכול להשתמש בכישרון שלו להשבתת המכוניות היריבות כי ההרס הוא חלק מהשואו בנאסקר.

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון

אכן מונטויה נהג ב-CART וזכה שם באליפות עם קבוצתו של גנאסי , אבל...וזה אבל גדול ואולי אפילו ענק ...אין שום קשר בין נהיגה במכונית CART על מסלול אובלי לבין נהיגה במכונית NASCAR , ואת זה לא אני אמרתי .

אין ספק שב-NASCAR השואו הוא חלק גדול מהעניין , אבל עדיין צריך לדעת לנהוג וגם לדחוף ולנגח כשצריך , תשאל את ג'ף גורדון לגבי נצחונו האחרון אתמול..

הרבה אומרים שהסיבה שבחר לעבור לארה"ב היא ששם הוא פשוט מרגיש בבית ויהיה לו הרבה יותר נוח .

אם תשאל אותי הוא עושה צעד נבון , למרות שקיוויתי לראות אותו מחדש את הקריירה בקבוצה אחרת , אשמח לראות אות ב-NASCAR , סדרה שאליה אני מכור מאז שהייתי בארה"ב .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבים יגידו שמדובר באליפות העולם בפניות שמאלה , אבל גם לזה יצטרך הקולומביאני להתרגל ומהר .
צאו כבר מהגישה המזלזלת הזאת. ישראל היא מדינת עולם רביעי מבחינת ספורט מוטורי ככה שלהעביר ביקורת (שאגב לא מתאימה למישהו שאמור להיות מנהל פורום ספורט מוטורי !) זה מאוד יפה, והכי חשוב - זה בחינם.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מעביר ביקורת על ה-NASCAR ואם תקרא טוב את הודעתי תראה שכתבתי שאני מעריץ גדול של הסדרה הזו .

מעבר לכך וללא שום קש ר, העברת ביקורת היא דבר לגיטימי בכל תחום בחיים , בתנאי שעושים אותו בטעם טוב .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובזמן שאנחנו מתעסקים בויכוחי סרק מקלארן ומונטויה הודיעו על גירושים רשמיים החל מהזמן המיידי , מה שאומר שפדרו דה-לה-רוסה יחליף את מונטויה כבר במרוץ הקרוב בצרפת ביום ראשון .

על פי פרסום רשמי הפרידה היא על דעת שני הצדדים וזאת לנוכח ההתפתחות שמונטויה עובר ל-NASCAR בשנה הבאה .

אז נכון שזה צעד מתבקש ובעצם אין שום רע בזה , והצעד הזה למעשה יתן סיכוי לדה-לה-רוסה להוכיח מעט את עצמו , עכשיו ששידרג עצמו מנהג שלישי של הקבוצה לכסא המרוץ של המכונית הכסופה .

מקלארן עצמם הודיעו שדה-לה-רוסה ינהג בינתיים רק בצרפת וכלל לא בטוח שזה יהיה לשאר העונה .

מישהו אמר את השם לואיס המילטון שם ביציע , ברגע שיבטיח את אליפות ה-GP2 ...?

ואל תגידו שלא אמרתי לכם....

מונטויה עצמו התחרה ב-94 מרוצי גראן-פרי , ניצח שבעה מרוצים והגיע ל-30 פודיומים .

ולמה זה נשמע לי כמו הספד...?

דובי

x.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...