Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות על הקליאו ספורט

arielben
שימו לב! השרשור הזה בן 7632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש דיון עם קסנון ואני לא אגיב שוב? :wink:

המאזדה 6 שמגיעה עם קסנון היא רק ה 2300. ולכן הקליאו עדיין זולה ממנה.

לעדי, לא ראיתי קיט של קסנון על WRX... ככה שקשה לי לדעת איך זה נראה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

נשמע מעניין כל העסק הזה של הנורות, אני מכיר את התאורה, היא נראת הרבה יותר טוב וכנראה שגם מראה טוב יותר מנורה רגילה, אבל אף פעם לא התעמקתי כל כך בנושא ובדקתי עד כמה יתרונותיו גדולים, עד לקריאת שרשור זה.

אשמח לקבל אתרים שנותנים דוגמאות לתאורת קסנון ..

ועוד שאלה, האם יש את התאורה הזאת ביונדאי קופה 2.0 ל' החדשה ?

בתודה מראש, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי - אין ביונדאי קופה קסנון.

לגבי איך זה נראה לא מצאתי אתר שמראה את היתרונות (היה פעם איזה

אתר שהראה את ההבדל בין תאורה רגילה לקסנון) אבל מבחינת המראה

שים לב בתמונה שצירפתי יש את האור הראשי הוא לבן מאוד ולידו האורות

הנמוכים הם רגילים. קשה לפספס את ההבדל.

03.mercedes.e55.f34.500.jpg

עוד תמונה (בגדול) כאן

http://www.tansel.150m.com/neclass06.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האור הזה נראה בדיוק כמו שחשבתי .. הוא מדהים !

כמה יעלה לי להחליף את התאורה בקופה (שתגיע בקרוב בעזרת ה') לקסנון ?

איפה ניתן לעשות את זה אם בכלל ? ומה בדיוק מחליפים ?

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רציני.

10,000 ש"ח למערכת HID ואתה מסודר.

בהצלחה.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

נשמע מעניין כל העסק הזה של הנורות, אני מכיר את התאורה, היא נראת הרבה יותר טוב וכנראה שגם מראה טוב יותר מנורה רגילה, אבל אף פעם לא התעמקתי כל כך בנושא ובדקתי עד כמה יתרונותיו גדולים, עד לקריאת שרשור זה.

אשמח לקבל אתרים שנותנים דוגמאות לתאורת קסנון ..

ועוד שאלה, האם יש את התאורה הזאת ביונדאי קופה 2.0 ל' החדשה ?

בתודה מראש, אבי.

וואו...

לא חשבתי שזה יוביל לכל כך הרבה תגובות.

האור באמת מגניב...

נכנסתי לגוגל וכתבתי "xenon hid" ותחת מנוע החיפוש של התמונות מצאתי הרבה לינקים.

אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי - אין ביונדאי קופה קסנון.

לגבי איך זה נראה לא מצאתי אתר שמראה את היתרונות (היה פעם איזה

אתר שהראה את ההבדל בין תאורה רגילה לקסנון) אבל מבחינת המראה

שים לב בתמונה שצירפתי יש את האור הראשי הוא לבן מאוד ולידו האורות

הנמוכים הם רגילים. קשה לפספס את ההבדל.

03.mercedes.e55.f34.500.jpg

עוד תמונה (בגדול) כאן

http://www.tansel.150m.com/neclass06.jpg

לא לשכוח שבזוית מסויימת האור הוא לבן, ובזוית אחרת האור הוא כחול ובעוד זוית אחרת הוא ציבעוני...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתקנו את זה. שאלתי על דגמי 2002 כי אחד המוסכניקים העלה את התאורייה הזו.

אני לא יודע אם ה-ESP מוסיף או גורע להנאה כי עוד לא ממש השוותי עם ובלי.

נסעתי איתו 120 ק"מ והוא ממש אותו חזק. הוא חזק החל מ-3000 סלד , עולה בכוח בססיבות ה-4000 ולקראת 6000 מקבלים מכת כוח נוספת.

דרך אגב... מה זה פנסי קסנון ??

אריאל

1)אל תקשיב אף פעם לאף אחד שם והתאוריות שלו.

התאוריה שלי שהם כולם מכורים לסמים קשים.כל מוסכניק שם הוא הכלאה של בדואי עם קוף שימפנזה.תתייעץ רק! עם מנהל המוסך או אדם בשם מיכאל (מנהל מחלקה,היחיד שמזהה קליאו ספורט ממטר וגם זה אחרי וויכוח).

2)כנראה שלא הבנתי...קנית אותו רק לאחרונה מאדם אחר?

3)בנוגע לקסנון:ממש לא טוב לקנות כזה רכב בלי להכיר את תכונותיו,אופיו והתוספות בו.

זה רכב מסוכן (לא,אני לא נושך כריות :shock: ) ורבים אלו שמצאו עצמם בתאונות קשות (שאר בעלי הקליאו שאני דיברתי איתם על כך,כולל אותי,היו קרובים מידיי לשם).

מההתרשמות שלך מהנסיעה בו נראה לעין שלא יצא לך לשמוע עליו הרבה או להכיר אותו.

הכי חשוב שתדע שדוושת הגז היא האויב הכי גדול שלך בסיבוב והרכב הזה יכול להכיש אותך בלי שום התראה מוקדמת.

צריך 100% ריכוז ועד בטח שהוא ביידים חדשות.

סע בזהירות ואל תעשה דאווינים לחברים שלך במחיר הרכב או החיים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי איתו 120 ק"מ והוא ממש אותו חזק. הוא חזק החל מ-3000 סלד , עולה בכוח בססיבות ה-4000 ולקראת 6000 מקבלים מכת כוח נוספת.

אריאל

התאוריה שלי שהם כולם מכורים לסמים קשים.כל מוסכניק שם הוא הכלאה של בדואי עם קוף שימפנזה.תתייעץ רק! עם מנהל המוסך או אדם בשם מיכאל (מנהל מחלקה,היחיד שמזהה קליאו ספורט ממטר וגם זה אחרי וויכוח).

3)בנוגע לקסנון:ממש לא טוב לקנות כזה רכב בלי להכיר את תכונותיו,אופיו והתוספות בו.

זה רכב מסוכן (לא,אני לא נושך כריות :shock: ) ורבים אלו שמצאו עצמם בתאונות קשות (שאר בעלי הקליאו שאני דיברתי איתם על כך,כולל אותי,היו קרובים מידיי לשם).

הכי חשוב שתדע שדוושת הגז היא האויב הכי גדול שלך בסיבוב והרכב הזה יכול להכיש אותך בלי שום התראה מוקדמת.

הקיצר תלמד את האוטו לאט לאט

ואל תנסה להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן...

שיהיה בהצלחה ותהנה מהאוטו

החיים הם כמו מנה פלאפל, איך שלא תשים הטחינה - תמיד ינזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנס קסנון יש השהיה של שניה פחות או יותר עד שהוא מגיע לעוצמה מקסימלית (ככה זה לפחות באוטו של אבא שלי ובפנסי רחוב). במערכות בי-קסנון (כשגם אורות הדרך הן קסנון ולא רק אורות המעבר) הצליחו להתגבר על ההשהיה הזו? (היא משמעותית במידה ומשתמשים באורות דרך לצורך סימון).

*לא מצאתי שום איזכור בהאוסטאפוורקס :roll:

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונית עם נורות להט והלוגן (רגילה) יש בד"כ נורה נפרדת לאור מעבר (אור "נמוך" או "רגיל") ונורה נוספת, או חוט להט נוסף באותה נורה, לאור דרך ("גבוה").

כמו שכתבתי וכתבו עוד אנשים, HID זה ימבה כסף, ולשים שתי נורות HID אמנם לא עולה ממש כפול אבל גם לא רחוק מזה, ולכן לא עושים את זה.

במכוניות שבהם ה-HID משמש גם לאור דרך יש מנגנון מכני, כלומר מנוע חשמלי, שמשנה את הזוית שבה נמצאת הנורה יחסית לרפלקטור וכך משנה את צורת האלומה. זה אומר שכל בעיה שהיתה באורות מעבר תהיה גם באור דרך (כמו למשל אם נשרפה הנורה, לא תוכל להדליק אור דרך כמו שאפשר בפנסים רגילים). זה גם מסביר למה לוקח זמן לאור להפוך לגבוה (המנוע צריך להזיז את הנורה).

לגבי הבעיה שהזכרת (שהנורה דורשת חימום כדי לייצר אור אפקטיבי): כמו שאפשר להבין ממה שכתבתי למעלה, אין הבדל בעוצמה בין אור מעבר לאור דרך, רק הבדל בכיוון האלומה. לכן עניין החימום בתחילת נסיעה לא קשור לאור דרך.

למרות זאת 'זמן החימום' מעצבן קצת וחברות הנורות עובדות על זה ומייצרות היום נורות עם זמן חימום מופחת. למשל על ידי חימום של הנורה באמצעות גוף חימום. לי העניין הזה מזכיר את הטלוויזיות הישנות שהיו צריכות "להתחמם". כשלמספיק הרבה אנשים יש את הבעיה, פותרים אותה.

נ.ב. למי שמתעניין למה אני מתעקש לרשום HID ולא קסנון, שה בגלל שפנסי קסנון מכילים קסנון כמו שגלגלי מגנזיום מכילים מגנזיום.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך כל נורות הקסנון אבל אצלי לוקח לה להתחמם שניה שתים

הנורה נדלקת בגוון אחד שתוך שנייה או שתים היא הופכת לגוון הרגיל

זה ממש לא מפריע וזה הרבה פחות מהזמן שאני נותן לאוטו להתחמם לפני הנסיעה

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל

התאוריה שלי שהם כולם מכורים לסמים קשים.כל מוסכניק שם הוא הכלאה של בדואי עם קוף שימפנזה.תתייעץ רק! עם מנהל המוסך (ישראל גבר!) או אדם בשם מיכאל (מנהל מחלקה,היחיד שמזהה קליאו ספורט ממטר וגם זה אחרי וויכוח). (בסעיף הזה אלי מייחס למוסכניקים, לא ברור כלכך... :wink:)

זה רכב מסוכן (לא,אני לא נושך כריות :shock: - זה ניתן לויכוח, הרי התחרת ב- STI בשביל לזכות בה ועוד בטלויזיה! תועבה! ) ורבים אלו שמצאו עצמם בתאונות קשות (שאר בעלי הקליאו שאני דיברתי איתם על כך,כולל אותי,היו קרובים מידיי לשם).

הקיצר תלמד את האוטו לאט לאט

ואל תנסה להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן...

שיהיה בהצלחה ותהנה מהאוטו

לך לקורס נהיגה מתקדמת, כשהאוטו ירצה לנשוך לא יעזור לך אם נהגת עליו גם מספר שנים!

"הכי חשוב שתדע שדוושת הגז היא האויב הכי גדול שלך בסיבוב והרכב הזה יכול להכיש אותך בלי שום התראה מוקדמת."

אתה מתכוון דוושת הבלמים בסיבוב...

ותתחדש יש לך את אחד הרכבים הספורטיביים היותר טובים...

ועוד טיפ קטן,

שים לב טוב טוב מה עושים לאוטו כאשר הוא במוסך, משום מה "קרסו", והמוסכים המורשים מכחישים את קיומה של הקליאו ספורט...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...