Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ניתן להשיג מנחת?

barz25
שימו לב! השרשור הזה בן 5643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מעוניין לדעת איפה אפשר להשיג מנחת של חברה ידועה כגון

רוקפורד סטנגר ועוד?

איך המנחת של AUDIO GODS זה:

http://www.aristock.co.il/products/116005

תודה

בר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תודה על התגובה אך,אין לי 700 ש"ח להשקיע עכשיו..

יש לי את המגבר PULSE AUDIO BA-4400 ממה שהבנתי יש לו 2 יציאות HI INPUT כלומר "מנחת מובנה"

האם זה מספיק טוב כדי לחבר?

האם בכל זאת עדיף לקנות מנחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודיו גודס יכול להיות מנחת סביר אם מצליחים להרחיק אותו ממחשבי רכב וחיווט חשמל או RCA - זו עבודה קשה בפני עצמה, אבל הוא גם עדין מאוד מבחינה פיסית - החוטים נקרעים אחרי תקופה קצרה.

בקיצור - 80 שקל שעדיף לחסוך על להזמין חבר ללאפה.

אצל מתקינים רבים אתה תוכל למצוא את הרוקפורד ב250 ש"ח פחות או יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות לחבר את החיווט ישירות למגבר ולבדוק את ההנחתה שלו, אם אתה מרוצה אז חסכת כסף ובדקת את יכולות המגבר שלך, ואם לא תקנה משהו ברמה טובה שיהיה גם אמין וגם איכותי.

HU: Skoda Kodiaq OEM | Processor: Helix Ultra | AmpTw/Mid: Genesis S3 | AmpWoofer: Rockford Power1050S | AmpSub: Rockford 1501BD | Tw: GoldenEar Reference HVFR | Mid: HAT X3 | Woofer: CDT Audio ES6+ | Sub: IDMAX 12" X2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הם לא כל כך גרועים, הם לא ברמה של ג'נסיס אך הם עושים את העבודה.

לפותח השרשור, אני בקרוב כנראה מפרק את המנחתים, מתכנן לעבור ל 3Sixty אז דבר איתי בהודעה פרטית.

HU: Skoda Kodiaq OEM | Processor: Helix Ultra | AmpTw/Mid: Genesis S3 | AmpWoofer: Rockford Power1050S | AmpSub: Rockford 1501BD | Tw: GoldenEar Reference HVFR | Mid: HAT X3 | Woofer: CDT Audio ES6+ | Sub: IDMAX 12" X2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, פשוט יהיה ניתן לחבר את המנחת מאחורה למרות שלא מומלץ מכיוון שכשהמנחת מקדימה RCA עוברים אחורה ובמקרה שהמנחת מאחורה אתה עובד עם כבל רמקול פשוט וללא סיכוך מה שעלול להכניס רעשים.

דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעלי אומר זה נכון ואני גם חושב ככה כי זה יפתור לך את הבעיה הכי מעצבנת שיש "רעשי אלטרנטור" למרות שעוד לא שמעתי על זה במערכת מקורית של הרכב..

וגם כדי להרכיב מאחורה ככה שאתה קונה RCA קצרים

אלמוג.

:evil:SEAT IBIZA CUPRA-R:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...