Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבורים לפלזמה/LCD

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בעקבות השרשור הזה ואחרי תליית הפלזמה נשארתי עם בעיית החיבורים.

רכשתי בהצעת חברי הפורום כבל עם SCART בצד אחד ו-3 מחברים בצד השני-SVIDEO ו-2 לאודיו.

הכבל הוא של homecinema.

חיברתי את המחברים לפלזמה ואת ה-SCART לממיר HOT.

שיחקתי עם ההגדרות בממיר ושינתי אותם לאות יציאה SVIDEO והתמונה במסך הייתה שחור לבן מטושטש ונוראי.

גם ב-RGB וגם PAL נתנו תמונה שחור לבן מרצדת ומטושטשת

בחיבור הכבל ל-DVD ומשם לטלוייזיה התמונה כבר הייתה צבעונית אך מטושטשת בצורה זוועתית!

חיבורי ה-SVIDEO נמצאים בצידי המסך שלי והם מופיעים כ-AV2 (אם זה אומר לכם משהו).

כיוון שנרכשו 2 טלוויזיות ו-2 כבלים (לעוד מישהו במשפחה) עשיתי הצלבה עם הכבלים ושניהם הראו אותה תוצאה.

המלצות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שהממיר תומך SVIDEO.

זה שאפשר לבחור זאת בתפריט לא אומר בהכרח שהוא תומך SVIDEO, כלומר ודא שהוא מוציא SVIDEO ב SCART שלו.

זה קרה לי עם YES, נפתר ע"י החלפת ממיר לדגם מתקדם (הממירים הקטנים מדגם 3100S/SV)

ממליץ לשאול את השאלה בצירוף דגם הממיר בפורום באתר הבא :

http://www.hometheater.co.il/

זה פורום הקולנוע ביתי מספר 1 בארץ , ואני מעריך שתקבל שם מענה הרבה יותר ממוקד מאשר אצלנו (עם כל הרצון הטוב)

הם עזרו לי רבות כשהייתי "ירוק" בתחום הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שלא זאת הבעיה וההרגשה שלי אומרת ששדרוג הממירים, כפי שאמר אייל, יפתור את הבעיה.

אם בכל זאת גם זאת לא הבעיה הייתי ממליץ לרכוש כבל S-VIDEO פשוט, לחבר מה DVD לטלוויזיה ולראות אם אין בעיה בכניסת ה S-VIDEO בטלוויזיה.

למרות ששוב, קשה להאמין שיש בעיה אם בוצעה הצלבה בין הטלוויזיות והכבלים והבעיה אותה בעיה בכולם.

דבר עם HOT ועדכן.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיבור הכבל ל-DVD ומשם לטלוייזיה התמונה כבר הייתה צבעונית אך מטושטשת בצורה זוועתית!

גם ה-DVD לא הוציא תמונה טובה מהכבל.

שמר, איך אני עושה את זה?

אני אנסה גם בפורום שאייל הציע,

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה-DVD לא הוציא תמונה טובה מהכבל.

שמר, איך אני עושה את זה?

אני אנסה גם בפורום שאייל הציע,

תודה.

לא ראית תמונה כי חיברת את זה שוב ב SCART בלי לדעת מה ה DVD מוציא.

אתה חייב להבין שזאת לא הצורה של הקונקטור שקובעת אם זה מתאים או לא, אלא סוג הסיגנל שמועבר בו.

אם תקעת את זה ב DVD זה לא אומר שה DVD יודע להעביר SVIDEO, בדרך כלל הוא לא ידע להוציא SVIDEO ממחבר ה SCART.

הדרך היחידה שלך לדעת בוודאות שאתה נותן למסך סיגנל SVIDEO הוא ע"י כבל SVIDEO ל SVIDEO אותו תחבר מה DVD למסך

נ.ב. מה שנטלי התכוונה לומר זה שיש בכבלים כיוון מסויים, בדרך כלל ע"י מפסק אתה קובע אותו. עם זאת בהנחה שאתה רואה משהו על המסך, קשה לי להאמין שאתה מחובר בכיוון הלא נכון, ומכיוון שהיתה לי את הבעיה הזאת בעצמי , אני מוכן להמר שזאת בעיית ממיר.

הוצאת SVID ב SCART היא לא דבר טריוויאלי בכל הממירים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על החיבור סקארט יש מן הסתם בורר IN או OUT וכמובן שהוא מכובן על הוצא מהסקארט למחברים.

אייל, גם ב-DVD כיוונתי את אות היציאה על SVIDEO.

אז מה שאתם אומרים זה שהממיר לא יודע להוציא סיגנל SVIDEO דרך ה SCART?

שמר,

דגם הטלוויזיה הוא LG PG60UR מסך פלזמה 42.

לגבי דגם הממיר- אחד מכל המכשירים הזבלה שלהם, לא הסמסונג הדק שיש אצל ההורים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר בדברים, כי אתה קצת עושה סלט להרגשתי.

1. האם חיברת בטור את הממיר של HOT ל-DVD ואת ה-DVD למסך ?

2. האם יצא לך באיזושהי צורה לראות תמונה נקייה?

3. האם ניסית לחבר רק את ה-DVD למסך, בלי הכבלים? אם כן, האם התמונה נקייה?

4. אם התשובה שלילית לשתי השאלות 2+3, האם יש לך כבל RCA ל-RCA בבית?

RCA%203m%202%20pic.jpg

אם כן, נתק את הכבל שקנית וחבר את ה-RCA בין ה-DVD למסך, ואח"כ בין הממיר למסך (במקום ה-DVD).

כמובן שההגדרות חוזרות ל-DEFAULT.

(החיבור יהיה לשקעים המסומנים כ-AV3).

אני רוצה לוודא קודם כל שכל המכשירים עובדים באופן תקין, ורק אח"כ נתרכז בחיבורים ובשלל ההגדרות.

חזור עם תשובות, ונמשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממיר מחובר כ DEFAULT באופן ישיר לפלזמה דרך מחברי RCA ל-RCA פשוטים (כמו בתמונה).

בחיבור הממיר עם כבלי ה-RCA הפשוטים רואים תמונה טובה מאוד!

ה-DVD מחובר גם הוא עם RCA פשוטים ורואים היטב.

ניתקתי את שלל חוטי ה-RCA מהפלזמה וחיברתי את הכבל החדש שהוא SCART בצד אחד ו-SVIDEO עם 2 אודיו בצידו האחר.

כיוונתי את יציאת הממיר דרך ההגדרות בתפריט של הוט ל-SVIDEO- רואים תמונה מטושטשת ולא צבעונית.

כיוונתי את יציאת הממיר דרך ההגדרות בתפריט של הוט גם ל-PAL וגם ל-NTSC ולא עזר.

ניתקתי את הממיר, החלטתי לבדוק את הכבל החדש על ה-DVD!

חיברתי את הסקארט ל-DVD וכיוונתי בהגדרות המכשיר בתפריט את אות היציאה ל-SVIDEO.

גם עכשיו ראו תמונה מטושוטת אם כי לעומת התמונה הקודמת מהממיר, לזאת כן היה צבע!

מיותר לציין שכפתור ה-IN/OUT כוון כהלכה.

כמו-כן- בכל המקרים שצויינו לעיל היה סאונד תקין (2 RCA שיוצאים מהסקארט יחד עם ה-SVIDEO).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה אתה עושה הכל בסדר. האם יצא לך לבדוק את הכבל עם ה-DVD בטלוויזיה השנייה של בן המשפחה?

אגב, שלא תחשוב לקבל פתאום תמונה שונה באופן מהותי מאשר ב-RCA. תקן S-VIDEO הוא קצת יותר טוב מקומפוזיט רגיל, אבל לא בצורה מאוד משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממיר וה DVD שלך לא יודעים להוציא אות S-VIDEO דרך יציאת ה SCART.

קנה כבל S-VIDEO רגיל, חבר אותו מיציאת ה S-VIDEO ב DVD לכניסת ה S-VIDEO בטלוויזיה, כוון את ה DVD להוציא S-VIDEO ובדוק שרואים תקין. זה בדיוק מה שאמרתי בהודעתי הראשונה.

אם גם זה לא עובד, יש לך בעיה בכניסת ה S-VIDEO בטלוויזיה.

ואם על איכות מדברים, הייתי ממליץ לחבר את ה DVD ע"י COMPONENT או SCART ל SCART (אם אפשרי כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר,

ההורים של בת זוגתי רכשו את אותה טלוויזיה בדיוק ובנוסף גם את אותו הכבל בדיוק.

עשיתי הצלבות- בשני המקרים התופעה זהה.

אם באמת לא מדובר באיכות שניתן לראות את טיבה, אילו אופציות אחרות קיימות? (מלבד קומפוננט שבוודאי לא יתמך בממיר המחו^$ן)

אלון,

יש לי כבל SVIDEO ל-SVIDEOת אני אחבר אותו ברגע שיתפנה לי קצת זמן מהלימודים ואני אעדכן.

SCART אין לי בפלזמה.

את ה-DVD אולי אני אחבר בקומפוננט או RGB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה FUCKING ממיר של HOT, כל קשר בין HOT לבין איכות שידור מקרי בהחלט.

אל תתאמץ יותר מדי.

בדוק שהטלוויזיה תקינה (והיא תהיה תקינה, כי בשתי הטלוויזיות יש אותה תופעה), חבר COMPOSITE פשוט.

בישביל איכות יש DVD, חיבור PC ב VGA, או אם הולכים רחוק יותר נגנים עם יציאות HDMI.

ד"א, אם יש לך מחשב מספיק חזק אתה יכול להוריד סרטים ברזולוצית HD ולחבר אותו, זה מה שאני עושה ורואים מדהים.

בשורה התחתונה, בישביל שידורי הכבלים של היום עדיף CRT רגילה, ואם כבר אז YES - כי יש להם יותר סרטים בפורמט רחב.

אל תרגיש בודד, גם אצלנו יש הוט. (וואו, אני חושב שאני אציע להם את זה בתור סלוגן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...