Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הכרות דיטק - יבואנית של אביזרי סלולר ותושבות לטלפונים (ברודיט פרוקליפ)

דיטק
שימו לב! השרשור הזה בן 999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברוכים המצטרפים. האם אתם משווקים ומפיצים לחנויות וכו' או שיש לכם אולם תצוגה משלכם שאליו ניתן לבוא ולקנות ולהתרשם? שנית, האם יש לכם גם מתקנים לאופנועים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה. אנחנו גם מפיצים לחנויות וחלק מהמוצרים שלנו ניתן למצוא בחנויות. מוצרי ארקון למשל גם נמכרים בחנויות של אורנג' ודינמיקה/סלקום.

מוצרים של ברודיט גם ניתן למצוא אצל מתקינים, אולם הרב לא מחזיקים אותם במלאי קבוע בגלל המגוון העצום.

יש לנו גם תצוגה גדולה ברמת-גן וניתן לבדוק ולהתנסות במוצרים. הכתובת באתר שבחתימה. אתה כמובן מוזמן לבקר. רצוי לתאם איתנו טלפונית.

גם מתקנים לאופנועים יש - הנה דוגמה לשניים:

http://www.handsfree.co.il/pl_product~SM032~34~0.htm

http://www.handsfree.co.il/pl_product~SM532R~34~0.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם תושבת שמתאימה ל-oneplus one ?

הרכב, לנצ'יה קאפה.

תושבת בסיס ללנציה קאפה - לא מחזיקים במלאי, אבל ניתן להזמינה יחד עם ההזמנה הבאה שלנו מחו"ל.

זה הקישור למוצר - לצערי יש רק שרטוט ולא תמונות:

http://www.brodit.com/product.html?id=852176&pn=prod&brand=Lancia&model=Kappa&year=2000

ל- ONE PLUS ONE - יש עריסות במלאי (מתאים למכשיר עם מגן/כיסוי). מתחברות לתושבת שלמעלה או לפלאח מתכת של דיבורית:

http://www.handsfree.co.il/items~42~0~114.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נועם הדרך של דודי כפי שבא לידי ביטוי בשרשור כאן בהחלט בולט גם פנים אל פנים.

אתמול התחדשתי בתושבת ברודיט פרוקליפ ועריסה אקטיבית שמתאימה לנוט 2 משוריין UAG, כולל כבל הטענה קבוע המיועד להתחבר למערכת החשמל ברכב. להפתעתי התברר שבתוך מודול ההטענה בכבל מסתתר חיבור USB, כך שעד למועד ביצוע החיווט הקבוע אני נהנה מעריסה אקטיבית שנטענת משקע המצית.

מנסיעה מאתגרת אך קצרה אני יכול לדווח שהתושבת יציבה מאד ומיקומה בפונטו מוצלח ביותר. אצלי ספציפית יש יתרון נוסף והוא שהתושבת מסתירה את שקע הטומטום הדיפולטי.

איכות החומרים מעולה, החל מהתושבת והעריסה וכלה בכבל ובמודולים האלקטרוניים שבתוכו.

המוצר אינו זול אך ניכר שיש תמורה מלאה למחיר.

אני רוצה לשבח את דודי גם על ההשקעה בהתקנה ועל היסודיות בעבודה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סופסוף התפניתי לכתוב סקירה קצרה אודות המוצר. מי שעוקב אחרי השרשור, יודע שקיבלתי מדודי (דיטק) תושבת ברודיט ועריסת פרוקליפ במתנה במסגרת תחרות זיהוי דשבורד שדודי קיים כאן בשרשור.

במסגרת התחרות הוצע מוצר מסוים, אך לאחר התכתבות עם דודי בה"פ ובקשה שלי לקבלת מוצר אחר (ויקר יותר משמעותית, כמעט פי 4!) מהמוצר אותו הוא הציע בתחרות, דודי שלח לי את המוצר שרציתי, ללא עלות נוספת כלל, למרות שכמובן הצעתי לשאת בעלות ההפרש.

לא רק זה, דודי גם ייעץ לי לגבי התושבת שאותה ביקשתי, וידא אם יש נהג נוסף ברכב עם מכשיר אחר ומצא לי את הפיתרון המושלם!

אז בראש ובראשונה, אני רוצה לציין את היחס של דודי. אין מילים לתאר את השירות והיחס, ועוד ללקוח שמקבל את המוצר בחינם!

אז דודי, סחתיין! תודה רבה וכן ירבו נותני שירות כמוך במדינת ישראל.

לעניינינו.

הרכב שלי הינו פיאט בראבו 2011 והסמארטפון הינו גלקסי 4 (חברה שלי עם גלקסי 3, התושבת מתאימה לשני המכשירים). קיבלתי את הערכה שדודי שלח, יחד עם מדבקת קארספורום. ככה זה נראה:

20150516_115727.jpg

פתחתי את כל האריזות על מנת להתרשם מאיכות החומר וההרכבה, ובאמת קיבלתי את הרושם שהמוצר עשוי מחומר חזק ועמיד, פלסטיק קשיח שלא מתעקם או מתקפל.

ככה זה נראה לאחר הפתיחה:

20150516_120252.jpg20150516_120321.jpg20150516_120502.jpg20150516_120521.jpg20150516_120541.jpg

בערכה יש חוברת עם הסבר קצר כיצד להרכיב את כל העניין הזה, באמת נוחה לקריאה וכל אדם יכול לבצע את זה לבד.

ניגשתי לרכב, ביצעתי את ההרכבה לפי ההוראות (5 דקות) ומיקמתי את הטלפון על מנת לכוון את הזווית הרצויה לי. לאחר הכיוון (5 דקות), מוציאים את הטלפון, מחזקים את התושבת באמצעות מברג פיליפס, ו...זהו בערך. הכל מורכב במקומו, התושבת לא זזה לשום מקום, הטלפון מחליק ישר לתוך השקע טעינה שלו ללא שום תזוזה או כיוון מצד הנהג. הכל פשוט עובד. גאוני.

ככה זה נראה לאחר ההרכבה (שלקחה בדיוק 10 דקות):

20150516_152053.jpg20150516_152128.jpg

למי שתוהה איפה כבל הטעינה שרואים בתמונות, אז אני החלטתי להעביר אותו מאחורי הקונסולה ולחבר אותו לממיר מתח עם שקעי USB שהתקנתי בלוח הפיוזים. אני פשוט שונא כבלים גלויים ברכב. כמובן שלא כל אחד חייב לעשות את זה ומספיק לחבר את כבל הטעינה לשקע המצת ברכב.

קלות התפעול של הדבר הזה היא לא פחות ממדהימה בעיניי. הכנסה והוצאה של המכשיר מתבצעת ביד אחת, כמעט באופן עיוור. התושבת יושבת כל כך חזק ברכב שהיא פשוט לא זזה ולו מילימטר אחד בזמן הכנסה והוצאה של המכשיר. הכי חשוב בעיניי זה שמחבר הטעינה יושב בצורה כל כך מדויקת בעריסה, שכאשר מכניסים את המכשיר, הוא פשוט מחליק ישר לתוך המחבר. מישהו שם ישב וחישב בדיוק איך צריך לייצר את הדבר הזה, ולא התפשר על כלום.

אני כבר יודע שיש אנשים שדואגים שמא פתח המיזוג נחסם, אז אני נוסע ככה כבר לא מעט זמן, ולא הרגשתי בשום הבדל מבחינת המזגן. אני עדיין מתחיל לקפוא מקור כשהמזגן דולק ועל הדרך גם הטלפון מקבל קירור נדרש בימים החמים (בלוטות' מחובר, ווייז, טעינה. כל אלה גורמים למכשיר להתחמם יותר מגחלים במנגל).

לסיכום, החלקים אינם זולים, אבל זה פשוט כמה עשרות רמות מעל כל מתקן אחר שקיים לטלפון ברכב. אי אפשר להשוות את הברודיט לשום מתקן אחר, הוא פשוט בליגה משלו.

חברה שלי אפילו אמרה לי שאני יכול לשכוח מלהחליף את הסמארטפון, כי אז נצטרך תושבת אחרת שלא תתאים למכשיר שלה כנראה והיא לא מוכנה לוותר על זה.

יש ברודיט כמעט לכל רכב, ברוב הרכבים גם ניתן להתקין בשני מקומות שונים ברכב, כל אחד והעדפותיו.

החיסרון היחיד שיש לעריסה הזאת, זה שהיא לא אוניברסלית. במידה והחלפתם מכשיר, כנראה שתצטרכו להחליף גם את העריסה.

אולי פה המקום להציע לדודי רעיון קטן - טרייד אין לעריסות. אדם שקנה ממך עריסה לטלפון והחליף מכשיר, פשוט יחליף את העריסה לאחת שמתאימה לו, בתוספת תשלום במקום רכישה של עריסה חדשה. ככה גם אתה תוכל להציע עריסות משומשות במחיר מוזל. לא יודע אם זה באמת יילך, אבל זה סתם רעיון שעלה לי לראש, לשיקולך.

מוזמנים להיכנס לאתר של דודי (www.handsfree.co.il) ולמצוא את התושבת שמתאימה לכם לפי הרכב והמכשיר.

אופציה נוספת היא להיכנס לאתר היצרן (www.brodit.com) ולחפש שם. לאחר שמצאתם, תפנו לדודי והוא כבר ימצא לכם פיתרון.

מוזמנים לשאול שאלות, אשתדל לענות על הכל.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי הינו פאט בראבו

...

מוזמנים לשאול שאלות, אשתדל לענות על הכל.

הבראבו יודעת שזה הכינוי שלך עבורה?

אני הייתי נעלב.

(אחלה סקירה, אחלה מוצר, כערך מוסף כיף לשמוע על חווית השירות שקיבלת)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקן, תודה. העיקר עברתי על זה איזה 5 פעמים לפני שפרסמתי.

אגב, היא באמת שמנה. כשמסתכלים מאחורה רואים שיש לה תחת עצום! לפעמים אנחנו קוראים לה "פרה".

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכור של brodit כבר כמה שנים לאחר ש misterb הכי לי אותם. את הראשונים עוד הזמנתי מחו"ל ובשנה האחרונה דרך דודי מדיטק.

מנסה לשכנע את כל מכריי להתנסות במוצר המעולה הזה.

מצטרף למחמאות שניתנו לדודי - מקצועי ושירותי מאד.

בתמונות הרכבות מהזמן האחרון (בעבר הותקן גם בפוקוס דור 3): אוקטביה, ספורטאג וגטס.

IMG_1402.jpgIMG_7434.jpggetz brodit.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הכרתי אותם לאחר שהוא הציג אותם בשרשור על המתקנים לפלאפון, אבל כשבדקתי כמה הם עולים ירדתי מזה כי הם נורא יקרים.

במקרה הנ"ל יצא לי לקבל אותם ללא עלות, ועכשיו אין ספק שבעתיד אני אשקיע את הסכום הזה אם וכאשר אחליף רכב. אני פשוט לא רואה דרך שבה אני אוכל לחזור למתקן רגיל שנתפס עם ואקום או משהו בסגנון.

זה כמו לעבור מ56K לADSL. אי אפשר לחזור אחורה.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון, כל חשמלאי רכב יודע לעשות את זה, זה נורא פשוט. אני עשיתי לבד, אצל חשמלאי זה יעלה בערך 100 שקלים להערכתי.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לא לשכוח לשים פיוז בחיבור הקבוע. אצלי זה 2A, מניח שזה סטנדרט?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון, כל חשמלאי רכב יודע לעשות את זה, זה נורא פשוט. אני עשיתי לבד, אצל חשמלאי זה יעלה בערך 100 שקלים להערכתי.

יש המלצה על משהו מחיפה ? :) ושיפנקו אותנו עם איזה קופון יש לי כמה חברים שרוצים :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי קופון, תצטרך לבקש מדודי.

לא מכיר חשמלאים כי עשיתי את כל העבודה לבד, אבל זכורות לי המלצות על "אחים אזוגי" בעיר תחתית. אין לי ניסיון אישי איתם.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...