Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המזל הכי גרוע בקשר לרכב שקיים.

אוהד_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 7199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז השרשור אולי יותר קשור לאוף טופיק אבל גם אני לא יכול לכתוב שם, וגם הכל קשור לרכב ומלווה בסוף בשאלות, אז מי שלא רוצה לשמוע סיפור מהסרטים שידלג לסוף.

טוב אז ככה, המזל הגרוע מתחיל אתמול ב4 לפנות בוקר, נסעתי עם חבר, הייתי עייף מת, וביציאה כמעט מהכיכר ב60 בערך פתאום איזה קול בתוכי אמר לי להמשיך להסתובב פרסה בכיכר, האוטו שלי שיחסית עם אחיזה מעולה וחתך נמוך עם גאנט 16" יצא בזול יחסית למהירות והשטות, החליק לגמרי פגע באי תנועה ועלה בקושי עליו ואז החליק לכוון השני ועלה על הכיכר (אני כזה דפוק.......) עצרתי וראיתי שאין שום פגיעה בפח, וחשבתי שיצאתי בלי כלום, אבל מה מסתבר? עכשיו הדלת שליד הנהג לא נסגרת כמו שצריך, החלון של הנהג עשה בעיות, והציר של הגלגלים הקדמיים התעקם בגלל המכה בתחתית הגאנט (הגלגלים בעמידה יוצרים זווית כמו מגדל פיזה והאוטו נוסע כל הזמן ימינה!!!). מי שרוצה לראות מזכרת יכול ללכת לכיכר לפני כורזין בגבעתיים במשמר הירדן, יש סימן שלי על האי תנועה כאילו הרכב עלה משם כמו על רמפה ולשמיים.

טוב אז זה בינתיים לא קשור למזל, רק טימטום ועייפות, הנה הסיפור של היום:

היום אני הולך להחליף צמיגים אחוריים אצל אנטון, מחיר טוב, אבל אחרי ההחלפה הוא מודיע לי שיש עיקום בגאנט האחורי (לא קשור למכה לעי"ל) והצמיג כמעט כל הזמן עושה רעשים של טיק טיק טיק טיק.... אחרי זה נסעתי בצהריים לשוק והחנתי- וזה בעצם הספור, שמעו מה קרה:

אני קונה פול מצרכים לבשל לחג ועושה את זה בכמה נגלות, בנגלה האחרונה הייתי עמוס בידיים בדברים כבדים (אבטיח, סלק, גזר, בשרים וכד') ואיך שאני בא לאוטו, אופס נעלם המפתח וכל הצרור!!! חיפשתי שעות בכל הבסטות בשוק עם המצרכים עלי והידיים קרועות, בעודי צועק חסר אונים אם מישהו מצא מפתח לאוטו, אין עונה.

אח"כ חזרתי גמור לאוטו והחלטתי להחביא מתחתיו את הקניות ולצאת שוב לחיפושים, אז כבר היה לקראת ערב, לא מצאתי את המפתחות, וכשחזרתי- גנבו לי את המצרכים כולם!!!

לפני שאבדתי את המפתחות בנוסף התקשר אלי בן אדם שאני מוריד לו את הכלב וקרא לי למהר כדי להוריד את הכלב שלו, וכי הוא שכח את המזגן בבית, ומן הסתם נתקעתי ולא יכולתי להגיע.

ועוד דבר שתקע אותי עד הלילה- פתאום מתי שגיליתי שנעלמו את המפתחות ולאחר קצת חיפושים- הפלפון שווק חיים! הצלחתי להוציא ממנו שיחה ולהגיד לאמא להביא את הרזרבי, אז היא באה הביא ונסעה, אבל זה לא נגמר פה!!!- הרזרבי לא עבד!!!!!

אז הנה אני תקוע בחניון שכוח אל, עם רזרבי לא עובד, בלי דרך להתקשר, והמצרכים באוטו של הגבינות והחלב מתחילים להסריח. התחלתי לעצור עוברי אורח, 6 שונים כל אחד עם תרוץ אחר למה לא לתת לי שיחה! בסוף, אחרי שנרמדמתי גם הרוג ומוכה התמוטטות עצבים לאיזה שעה באוטו, פגשתי זוג דתיים שעזרו לי והוא הציע איכשהו להתקשר לחברת ביטוח ולהזמין גרירה במסגרת הביטוח, אבל גם להם אין טלפון! אז נסחבנו עד למלון שלהם (בזמן שאף אחד לא רצה לתת לנו שיחה חינם 1800) וחיכיתי איתם עוד מלא זמן (מזל שמי שהייתה איתו הייתה אחת הכוסיות שראיתי מימיי- אפילו שהיא דתייה ממש חזקה היא בסה"כ פצצה בשנות ה20 שלה אז העברתי איתה שיחות)... בסוף הייתי צריך לרוץ בחזרה לחניון כשהגרר הגיע, ותיקן לי את השלט, ובאיזה 1 בלילה חזרתי הבייתה, כשכולם בחיפושים אחרי כי לא היה דרך להשיג אותי.

אני רוצה לראות יותר נאחס מזה ביום אחד! גם המפתחות נעלמים, הכלב לא יורד, המזגן דלוק, הפלפון מת, המפתח הרזרבי מת, גונבים מצרכים, הגלגל עושה רעשים, ושריפת יום שלם סתם ככה (דווקא כשהייתי צריך לעשות סידורים לטיסה ולקחת משכורת).(ולהזכירכם בנוסף יש- ציר קידמי עקום, מכה בגאנט מגעילה, דלת שנדפקה ויצאה קצת מהמקום וחלון חשמלי שלא בסדר).

הנה שאלות נלוות:

- בקשר לציר שהתעקם- כמה זה דחוף ללכת לתיקון? האם יכול להיות שזה יצא יותר מסובך מכוון פרונט ואולי נשבר שם משהו?

- מה בקשר ליישור גאנט? זה הכרחי או שאי יכול לסוע ככה ולסבול קצת רעש?

- אתם חושבים שמפתח יעלה הרבה (תזכורת זה רנו :( )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי אחי. משתתף בצערך, פשוט אין לי מה לומר לך יותר מזה.

אומרים שהמזל הרע מגיע בצרורות, אתה ההוכחה החיה לכך. לכל אחד יש ימים גרועים מידי פעם, אצלך זה גרוע פי כמה.

ואני חשבתי שהיום שלי היה נאחס :?

מה אומר לך...שיהיה לך חג שמח ושנה טובה !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הייתי משתגע, הקטע הכי מנחוס זה עם הפלאפון והבעיות עם האוטו...

כי פלאפון שאתה נמצא בשום מקום ואין לך דרך לתקשר עם האנשים שקרובים אליך שאתה נקלעת לצרה זה בעיה רצינית..

ואוטו זה אוטו אין מה לעשות, שמשהו דפוק באוטו כל היום דפוק.

בקיצור ירידה לצורך עליה אני מאחל לך שתדע ימים טובים יותר.

וחבל שאין לי תשובה לשאלה הקריטית שלך...

ואני יודע שזה יישמע קצת פלצני אבל תנסה לקחת דברים הכי קל שאתה יכול, בימים כאלה הייתי אומר על הז*ן הכל, ברוך השם אני נושם

חג שמח.

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא, עוד חצי שנה תביט לאחור ותחשוב על זה בצורה יותר אופטימית...

אל תדאג, יכול להיות יותר גרוע :lol:

גם לי היה משהו דומה...

חזרתי מלימודי ערב (אחרי העבודה) וכל מיני חברים ביקשו שאני יסביר להם איך ואיפה הטעות שלהם בקוד שהם כתבו, השעה 9:30 -10:00...

OK, אני בן אדם סבלני, ניגש לכך אחד ניכנס לאוטו שלו ומתחיל להריץ את שורות הקוד בראש (אחרי כמה כאילו אתה מתחיל להשתגע, במיוחד אחרי יום עבודה).

בסופו של דבר אומרים שלום ונתראה...

אני ניגש לאוטו ומגלה שאין לי מפתח, פאוצ' ופלאפון!

מתחיל לרוץ בהיסטריה לכיתות שלי, לראות אולי זה שם. סגור! אני דופק על הדלתות ואין תשובה...

אחרי איזה חצי שעה מגיע שליח עם פיצה, ניכנס ואני איתו, עובר בין הכיתות הנעולות... עד שמצאתי איזו מנקה שהבינה מה שאני מדבר (הרוסית הרצוצה שבפי לא ממש היתה יכולה לעזור, חבל שלא למדתי יותר טוב את השפה :wink: ), ופתחה לי את הכיתה שרציתי, כמובן שהחפצים שלי לא היו שם!

השעה איזה רבע ל 12. אני מחליט להתקשר לחבר. מנסה להזכר במיספר, מנסה ומנסה... בסוף מצליח (פלא פון מהעבודה = מיספר קליט).

עונה לי הבחור הקול מנומנם ושואל "מי מת"...

אני מסביר לו את הסיפור, מבקש שיעבור בדירה שלי ינסה להיכנס דרך החלון או משהו ויביא לי את המפתח ספייר.

הוא נוסע לדירה, אני מחכה ליד הטלפון הציבורי...

אחרי איזה חצי שעה הוא אומר לי "אי אפשר"... OK, אני בדרך אילך...

עברה עוד חצי שעה.

מגיע, "אושר גדול!!!" אני ניזכר שיש לי מפתח של הבית באוטו (בתא כפפות). OK, ניגשים למלאכת הפריצה...

10 דקות האוטו פתוח והאזעקה מנוטרלת (אז כמה זמן לוקח למי שבאמת מבין בזה, ולא לאיזה "חנון מחשבים"?!)

נועלים את האוטו ונוסעים אלי הביתה. המפתח לא ממש פותח את הדלת. שביזות... אחרי מאבקים קשים הדלת ניפתחת ואני ניזכר למה התפתח היה בתא, שיכפלתי אותו וכשניסיתי אותו ראיתי שהוא לא פתח את הדלת ואמרתי "אני אשים אותו באוטו ומתי שאני יעבור ליד המנעולן אני יחליף". כמו שאומרים "אההה ואללה"...

מתחילים לחפש את המפתח ספייר... לאחר חיפושים רבים מוצאים....

נוסעים לאוטו.... מגיעים והוא עדיין שלם (?!)... אני מנסה להניע, לא מניע. האזעקה. מחבר את כל מה שצריך, אחרי איזה רבע שעה, מניע!!!

יופי (שוב, כמה זמן לוקח למי שבאמת זה המיקצוע שלו :lol: ), נוסעים הביתה, החבר בא אלי ויושבים על נרגילה וקפה שחור (מחוזק עם דרמבוי, מגיע לו!!!).

כל אותו ערב ניסיתי להתקשר לפלא פון שלי, ואין תשובה...

למחרת, טלפון מהחבר לדירה שלי, הוא אומר לי "התקשרת אלי היום ב 7 בוקר, מה אתה פסיכי?!"

אמרתי לו "לא, זה לא אני" חזרנו ב איזה 4, אני ישנתי עד עכשיו!!!"

הוא אומר לי "אבל התקשרו אלי מהפלאפון שלך"

אני לא מאמין למה שאני שומע, קופץ כאילו נשך אותי נחש בביצים... ושואל אותו אם הוא ביקש לדעת איפה הפלאפון, אז הוא אמר שבהתחלה הוא לא הבין למה אני נשמע משונה ומיתקשר ב 7 בבוקר (העייפות).

מיסתבר ששחכתי את כל המטלטלים שלי אצל אחד האנשים שהסברתי להם. היו כל כך הרבה...

הבחור כנראה החנה את האוטו והלך לישון... קם בבוקר וראה את הפאוטצ' והפלאפון עם איזה 4000 שיחות שלא נענו וכולן מהמיספר של חבר שלי, אז הוא התקשר... ב 7 בבוקר (כנראה רצה להספיק לקחת עיתון בבוקר בתידלוק)...

היום זה נראה כמו סיפור מצחיק, באותו יום זה נראה "שסוף העולם מיתקרב"....

"תחייך, יכול להיות יותר גרוע..."

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי שזה כלום.

לפני בדיוק חודש, יום אחרי שעזבתי את סמל"ת -ללא כל כיוון (אבל עם פיצויים ממש ממש יפים על 8 שנים+הטבות,וידיעה מעורפלת שאני רוצה לעסוק בפירסום) היתי צריך לעבור דירה.

ולמחרת היה לי מבחן בסטטיסטיקה אחרי שנכשלתי במועד אלף.

שום דבר לא הסתדר לי עם החוזה של הדירה והיתי בטוח שאני מפסיד אותה.ברגע האחרון הכל הסתדר-אז מיהרתי להעביר את הדירה-חמוש אך ורק בברלינגו שפוקו תרם .

אבל מרוב מהירות ועצבים נשבר את משוש חיי-הטלויזיה שלי .

עכשיו....אנחנו לא מדברים כאן על איזה סניו 25 אינצ' אלא על סוני גדולה שעלתה כמו מכונית קטנה והיתה אמורה ללוות אותי כמה שנים טובות.

אניווייז-אני מצוברח רצח-אין לי עבודה וכיוון,אין לי טלויזיה ובקושי יש לי בית.אין מצב שאני עובר את המבחן בסטטיסטיקה למחרת והדבר היחיד שבא לי לעשות זה למות.

אז הלכתי לשתות קפה עם חברים .

אבל....בדרך הראש שלי היה בתחת.

והלנצ'יה שלי גם היתה בתחת.של פורד פוקוס....בפקק ליד קניון איילון.

הלך רדיאטור,גריל,שאסי וכו וכו.

הביטוח הכריז שהיא טוטאל לוס.

אז בוא נעשה חשבון....

בקושי יצאתי עם בית,האוטו הלך בתאונה,אין עבודה,מחר מבחן,אין טלויזיה ואין אונות .

אה!!!

והיה לי 39 חום-גם הייתי חולה עם סחרחורות.

בקיצור- הסיפור שלך לא הכי גרוע.

מצד שני....

כבר קניתי אוטו ,קיבלתי על הלנצ'יה הרבה יותר מהמחיר שקניתי,השגתי את הג'וב שרציתי,קיבלתי במבחן 78,החום עבר,הבית מדהים ולטלויזיה מסתבר שהיה ביטוח אז יש כבר חדשה (ואפילו נתנו מיקרו מתנה!!! ווווואווו!!!!).

מושר ההשכל?

מאיפה לי לדעת?

תחשוב על פתגם מתאים-משהו כמו "אל תעשה לחברך מה שלא עושים לבחורה" או "אל תירק לבאר יעקוב".

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו שנאמר "קח את החיים בקלות, כי לקחת אותם קשה לא עושה אותם קלים יותר..."

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד - סתם תהייה קטנה....

לא היית יכול לקנות טלכרט ולעשות את כל השיחות שאתה צריך מטלפון ציבורי? אתה יודע, זה מן תא כזה שנמצא על המדרכה עם מכשיר טלפון בפנים. מכניסים את הטלכרט לחריץ כמו כרטיס אשראי ואז לא צריך להסתמך על טוב ליבו של עמישראל החשדן כדי לקבל שיחת חינם....

בכל אופן שתהיה לך שנה טובה, וקח את הציר הקדמי שלך למוסך. סיכוי טוב מאוד שמשהו נשבר או התעקם שם, ולהמשיך לנסוע במצב הזה עלול להיות מסוכן.

בעיית הדלת עלולה לסמן פגיעת שלדה....

ובמקומך הייתי מקבל סיוע מקצועי כדי לנסות להפטר מהקולות האלה שאומרות לך פתאום לעשות דברים לא הגיוניים.... אני מכיר פסיכיאטר טוב אם אתה רוצה.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולה להיות פגיעת שילדה? המכה שקבלתי הייתה בגלגל בלבד, אז איך יכול להיות שזה הגיע לקורה או משהו?

ד"א- תוספת קטנה לנאחס, שכמעט אולי כבר לא משמעותי אבל...- גם הג'אנט ספר הלבן שלי שהחליפו לו צמיג (הצמיג המשומש הטוב שהיה בסרן אחורי), שהיה ג'אנט לבן, נפל עליו איזה ג'אנט, הוא קיבל מכה, נשרט וירד במקום המכה הצבע בצורה מבחילה, ככה שאני עכשיו צריך להוריד לגמרי כי יש כאילו מריחה של צבע עליו.

זכרו את דברי- אם זה שאסי אני קופץ מהגג (18 קומות זה לא צחוק)!

טוב נווו... לא קופץ, אבל מבואס לאלללללללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהההההההההההההההההההה!

צלצלתי למוסך המרכזי, והם רוצים רק על המפתח של האימובילייזר, לא כולל השלט של האזעקה שגם אבד, 950(!!!!!!!!) ש"ח!!! והשלט אפילו בלי קוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד - סתם תהייה קטנה....

לא היית יכול לקנות טלכרט ולעשות את כל השיחות שאתה צריך מטלפון ציבורי? אתה יודע, זה מן תא כזה שנמצא על המדרכה עם מכשיר טלפון בפנים. מכניסים את הטלכרט לחריץ כמו כרטיס אשראי ואז לא צריך להסתמך על טוב ליבו של עמישראל .

ג'רמי-ממך היתי מצפה לעשות איזה פרומושן קטן לאורנג' ולא לבזק...

לגבי הדלת-

לא נעים לי לחרבן לך את החג,אבל אם הדלת לא נסגרת העסק קצת יותר חמור מציר עקום.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהההההההההההההההההההה!

צלצלתי למוסך המרכזי, והם רוצים רק על המפתח של האימובילייזר, לא כולל השלט של האזעקה שגם אבד, 950(!!!!!!!!) ש"ח!!! והשלט אפילו בלי קוד...

אמרתי לך שזה עולה כ-900 שקל, אבל זה חייב להיות עם קוד! אתה בטוח שלא?!

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה אוטו הכלל מדובר? במה אתה נוסע?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...