Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במנוע צעדים...

kazaabubu
שימו לב! השרשור הזה בן 6821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שנדמה לי שההערה שהציתה את התגובה היתה רק בחזקת הקש ששבר את גב הגמל ולכשעצמה לא היתה ממש גסה או משתלחת, אוסיף משהו מפרי עטו של חנניה רייכמן ז"ל:

אדם אדיב לא יעליב,

וגס, מה ערך יש לפיו?

לילה טוב, יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני חג שמח!

אני מקווה שאתה רגוע,אל תיקח ללב,אין לי כוונה "לתקוף" אותך,אלא רק לחלוק עליך בעניינים

טכניים.כשכתבתי "דני אני מבקש ממך לא להטעות" למי התברר "שאני הוא זה שמטעה"?

אתה כתבת נתונים שגויים,ואני תיקנתי אותך.

אתה מוזמן תמיד "לקפוץ" עלי כשאכתוב נתונים טכניים שגויים,אינני רואה בזאת "התקפה" עלי,

וגם לא אראה בעתיד.

אני חוזר וכותב את הביטוי "עפה בוכנה" אני מכיר כ-30 שנה,עוד מזמן הג"פים שנת 42

עים הראש השטוח.אם זה מעניין אותך,צלצל ל-"סמוך"

בראש"לצ ושאל אותו.זה מפעל שחורט מנועים כ-40 שנה.את המנוע הראשון מסרתי לו לחריטה

בערך בשנת 70.

נראה שאתה כועס מתוך מחשבה,"מי זה החדש הזה,שבא ללמד אותי" את אותה הבעיה היה גם עם בני ל. עד שזה הסתדר.

זוהי תכונה משותפת לשנינו,ככה זה שמזדקנים.

ולסיום,דני היקר להבא בוא נתרכזבפתרון בעיות טכניות ולא אישיות.

בברכה,דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום למשרשרים ללא מרשרשים

לי נראה כי דויד הפנה פה התנצלות כנה ואני מציע לכבדה, מתוך איזכור, כי הרבה " מחלוקות" טכניות קטנות , גולשות להיערות הנראות עוקצניות, דבר אשר לא משרת אותנו.

אין פגם בהעברת התלוצצויות בטעם טוב, זה יכול לרענן, אולם כאשר חברים , אותם על פי רוב אינכם מכירים אישית, מתאמצים לתת תגובות עינייניות לשאילתות עינייניות , אפילו והיו חסרות מידע, ובתום לב ,נראה כי הם טעו בפרט כלשהו, שגו בהקלדה או לא בדיוק כותבים עברית נכונה, אני סבור , כי דוקא במקרים אלו , אותם חברים מצפים לתגובה מכובדת ויספגו כך בקלות הערה מתקנת ואפילו פסילת הסברם.

לעומת זאת, תגובה מלגלגת, תגרור אחריה את חברותיה ואת זעמם של, אשר רואים בתגובותיהם תרומה רצינית.

בברכת חג שמח לכולם.

ZVIDOC

*שלושים שנים עם גריז והמון טעויות ותהיות*

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...