Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי שינוי הצמיגים

blind29
שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני רוצה לשנות את הגלגלים הרגילים של האוטו למגנזיום!

בדקתי בפורום ובמאגר אבל לא מצאתי תשובה לשאלה!

עכשיו הגלגלים הם גלגלים סטנדרטיים של האוטו 175/65 R14 יונדאי לנטרה 1998.

בדקתי באתר פיטססטופ בסימולטורים שלהם ויש חברה שמייצרת מגנזיום 17 אינץ' לאוטו שלי.

והאם אני יכול באמת להכניס 17 אינץ' לאוטו שלי לפי החוקים בארץ ואם לא איפה אני יכול לבדוק

איזה אפשרי להכניס לאוטו ומתאים לפי החוקים בארץ.והאם צריך לשנות משהו לגבי הרכב במשרד הרישוי?

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הגדלה שתעשה , קח בחשבון שתעמיס על המשולשים והציריות משקל עודף

ההתנהגות של הרכב תשתנה

הספידומטר יזייף

אתה בטוח שאתה רוצה את כל זה ?

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני בטוח שאני רוצה.

ורציתי לדעת היכן לברר איזה גודל גלגל מקסימלי אני יכול להכניס לאוטו שלי לנטרה 98 על פי החוק .

והאם 17 אינץ' יכנסו אני מתכוון למגנזיום ומה ההשלחות להכנסת 17 אינץ' כאשר הגלגל המקורי של האוטו

הוא175/65 R14.

ושמעתי ממספר אנשים שאם מכניסים מגנזיום זה משפר את ביצועי צריכת האוטו האם זה נכון ובאיזה מקרים?

תודה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אומנם זה יפה ותשפר את אחיזת הרכב על הכביש אבל צריכת הדלק תיהיה יותר גדולה והרכב יסחוב פחות ביגלל היתנגדות של הצמיגים על הכביש.

דרך אגב אני לא מאמין שיתנו לך מבחינה חוקית לשנות ל 17 ברישיון

רז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי ניתן להגדיל במקסימום עד 2 מידות למעלה כלומר במקרה שלך רק עד 16 אינטש.

בכל מקרה צריך לבדוק את זה , כל מי שמוכר מגנזיום יוכל לבדוק לך את זה בשיחה אחת.

בכל מקרה זה ממש אינבידואלי לגבי כל רכב בפרט, אצלי לדוגמא לא ניתן להגדיל את המידה ולו באינטש בודד אחד, ניתן רק לשים מידת רוחב אחרת, על אותו קוטר באינטשים.

ולכן אני ממשיך לנסוע עם הבלונים האלו שאני קורא להם צמיגים...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך ללכת למישרד הרישוי ולישאול האים ניתן לשנות את זה ברישיון (ואם יגידו לך שאי אפשר תישאל עם מי צריך לדבר שכן יהייה אפשר ,בתשלום כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ההשלכות:

הספידומטר יזייף, המכונית תסע מהר יותר ממה שכתוב.

נוחות הנסיעה תהפוך לבלתי נסבלת.

ועכשיו לעניין,

17" לא יתנו לך לשים בארץ הזאת, אני גם לא חושב שיתנו 16"...

תנסה ליצור קשר עם היבואן של הרכב\ משרד הרישוי ותברר, תנסה ללחוץ ולהציק,

ו"מגנזיום" (או יותר נכון שגשוגת מגנזיום) משפרים את ביצועי הרכב מבחינת אחיזה, בגלל שהם שוקלים פחות מהחישוקים השחורים שבאים עם הרכב.

אבל אתה לא תרגיש את זה, אולי רק בראש - כי,עם כל הכבוד אני לא חושב שרמת הנהיגה שלך מאפשרת לך להוציא את המקסימום מהרכב...

אם כבר להגדיל אז קצת לרוחב וקצת לגובה, לא לקפוץ מ14 ל17...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לעיין קצת במה שכתב מוטי במאמרים הבאים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=72344

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=52485

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=71736

אם מטרת השינוי היא שיפור ביצועים אז זה מיותר.

כדי לברר את המידה הגדולה ביותר שאתה יכול לשים תתקשר למשרד הרישוי או ליבואן ותשאל. בעיקרון המידה הגדולה ביותר שאתה יכול לשים זו המידה של הגירסה הבכירה של אותו דגם ( למשל סיטרואן ZX 1600,במקור 175/65/14,אין בעיה לשנות ל185/60/14 כמו של הוולקן).

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למכון רישוי עם הרישיונות שלך ושם כבר יגידו לך. גם אם משרד הרישוי לא מאשר לך לעלות ל 17 אינצ' עדיין אפשרי לאשר בקונבינות וקצת מזומנים. אצלי ברכב המידה המקורית היא 13 והעלתי ל15 וגם הירחבתי את הצמיג(195/55/r15) ואישרתי ברישיונות במכון רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...