Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שרייד 92 1.3] איך מנקים מיכל מעבה רדיאטור

djGoosh
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המיכל של המעבה רדיאטור מאוד מלוכלך ואני לא מצליח להסתכל בלילה וגם ביום עד איפה הנוזל מגיע

כלומר אני צריך לנחש אם הוא ב

FULL

או מתחת

או מעל

גם אם אני מכניס פנס לתוך המיכל עצמו האור לא נראה מבחוץ מרוב הלכלוך

איך אני צריך לנקות אותו

איך להוציא

האם אני יכול לעשות זאת לבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיכל עיבוי יש 2 צינורות דקים.

צינור עליון+תחתון

תנתק את הבנד של התחתון וכנ"ל את העליון, ואז תפרק את המיכל מגוף האוטו אליו הוא מחובר.

פשוט מאוד לביצוע.

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוא מאד

א. פירוק המיכל, לא בעייה

ב. ניקוי המיכל מבחוץ בעזרת סקוץ ופנטסטיק ושטיפה

ג. אחרי שאתה מבסוט תתחיל לנקות את הבפנים ששם כל הלכלוך גם עם פנטסטיק (איך לא) וחוטר ואח"כ שטיפה. וחזור על הפעולה אם צריך,

הערה: אםצ אתה לא מנקה מבפנים חבל על כל העבודה

ד. שטיפה ויבוש כללי

ה. הרכבת המיכל

ו. מילוי מיים ירוקים

ז. התמוגגות לאחר המחזה המדהים שנגלה לנגד עינייך, לי אישית זה עשה משהו.

בהצלחה

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה אתמול אני יסביר לך....

קודם שאל את עצמך......היש לי נוזל קירור איכותי וטוב שלא היה הרבה זמן במנוע ושווה לשמור עליו????

אם התשובה כן מתי שתנתק את הצינורות תשאיר אותם בזוית למעלה כדי שלא יטפטפו את הנוזל....

אם התשובה לא הפנה אותם למטה ככה שהנוזל ירד לגמרי....

בועות אויר????

שטויות אם המערכת שלך בנויה ככה אתה לא צריך ניקוז אויר.....

פשוט לחבר אחרי זה את הצינור התחתון ולהשאר עם העליון ביד מופנה לכיוון הרצפה או מיכל כל שהוא....

תניע את המנוע ותוסיף מים כל פעם שצריך כי הוא ישאב מים....אל תתלהב יותר מידי כי אז הוא יפסיק ותתקע מעל המקסימום....

אחרי כמה זמן שהמנוע עובד וחום המנוע עולה תתחיל הסירקולציה של המים המים יתחילו לצאת תחילה בגמגום מהצינור וכשתראה זרם סדיר חבר אותו בחזרה וזהו תן למנוע לעבוד ככה בחום גבוה ובהצלחה

לגבי הניקוי.....החומרים לא מוציאים את הגיפה לבד....קח מברשת של בקבוקים של תינוקות ותקרצף בתוכו..או לחילופין עם זרם מים עז.....כל זה כשהוא מנותק כן....

אם כבר אז מוטי ממליץ להוסיף 2-3 טיפות סבון כלים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הניקוי:

אפשר גם מברשת שיניים.

אפילו מים רותחים.

לא עניתם תשובה עניינית לגבי הבועות.

יהיה או לא יהיה?

תקנו אותי אם אני טועה אבל אם אני מנקה ואז מחזיר את המיכל אני יכול למלא נוזל לרדיאטור עצמו ואם יש בועות אז הם יצאו למיכל עיבוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה ישנה איזה דרך למלא מים מהפקק של הרדיאטור ובמקביל לפתוח מעין בורג-פקק כזה בחלק מהרכבים ואז אתה ממלא עד שיוצאים מים מהצד השני ואז אתה יודע שאין בועות?

מצטער על כל ה - "ו"

אני עייף ואין לי כח לניסוחי אבשלום קור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה מערכת שונה אם הבנתי נכון אתה מדבר על מערכת שממלאים מים מהרדיאטור ואין מיכל עיבוי....

ואז אין למערכת צינור לפרוק אליו את האויר כי בעצם בתוך המיכל עיבוי יש 2 צינורות אחד תחתון להכנסת מים למערכת ושני לחזרה של נוזל ואיתו גם האויר( השני מתחבר במיכל מעל למפלס המים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...