Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה דיגיטלית , עד 1500 ש"ח, כרטיס CF

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צביקה , חוץ מהענין שהמצלמה לא מופיע כMASS STORAGE DEVICE ... הדרייב מופיעה ומתפקד בידיוק אותו הדבר כמו הסוני ( וזה מניסיון ארוך יומין עם קנון ועם סוני שונות )

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוג'י S5500 לא ממש טובה, יש לה בעיות שלך בריחת פוקוס שלא נראית כשמצלמים אבל בפיתוח זה נראה בעין וזה לא ממש נחמד.

בתקציב שאורן ציין אין מצלמה מושלמת וחייבים להתפשר על ביצועים ותכונות מסויימות.

אותי קנתה תכונת הWEBCAM במצלמה שהיא פלוס מאד רציני לשימושים שלי, וגם זה שהמצלמה בצבע שחור ולא כסף של כוסיות..

המצלמה גם מקבלת ציונים מאד טובים בביקורות השונות, והחסרונות שצויינו שם הם מאד מינוריים למחיר שהמצלמה הזאת מוצעת בו.

בקיצור אין מוצר מושלם במחיר הזה, מוצרים מושלמים זה כבר קטגוריות המצלמות המקצועיות ושם המחיר מתחיל מפי 3 מהתקציב, לגוף בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, אני לא איזה צלם מומחה.. וסביר להניח שאני אתחיל להתעניין יותר בקטע של צילומי לילה, וכל הצילומים האלה עם זמן השהיה ארוך (שהאורות מרוחים וזה)

בקנון A80 שהייתה לי, האיכות תמונה הייתה מרשימה מ-א-ו-ד ! חדות נפלאה, ורציתי לדעת אם הקנון A95 ממשיכה בכך, או שיש טובים יותר ..

סה"כ אינני מחפש תוכנה טובה (אני אסתדר יופי גם עם הקנון תאמינו לי ..) ולא WEBCAM ולא שום דבר אחר

פשוט מצלמה איכותית, שהתמונות יוצאות מלאות צבע ו"חיות" (מהמילה חי... )ושיהיה אפשר לשחק איתה אם ארצה בעתיד (כמו שיש בקנון מן גלגלת שאפשר לסובב לכל מיני מצבים)

אז בקיצור, יש הצעות חוץ מה- A95 ? האם ה נייקון 4800 שהוזכר מתאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה , חוץ מהענין שהמצלמה לא מופיע כMASS STORAGE DEVICE ... הדרייב מופיעה ומתפקד בידיוק אותו הדבר כמו הסוני ( וזה מניסיון ארוך יומין עם קנון ועם סוני שונות )

ליביו

לא כל כך הבנתי למה אתה מתכוון...

אצלי, כדי להוריד תמונות מרוב המצלמות הדיגיטליות, כל מה שצריך לעשות זה לחבר אותם לשקע הUSB, ולחכות כמה שניות, עד שיופיע הכונן שלהם במחשב שלי .

בקאנון, יש להתקין קודם כל כל מיני תוכנות, כדוגמת ZoomBrowser, ורק אז אפשר, דרך אותה תוכנה, להוריד את התמונות למחשב. המצלמה לא מופיעה ככונן נוסף.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה הייתי הולך על ה- A95 בלי להניד עפעף, מצלמה מצויינת מבית CANON שהמתחרות הישירות שלה לא עומדות איתה באותה רמה.

בעיית עיניים אדומות אגב יש לכל מצלמה (זו לא בעיה במצלמה), לחלקן יש מנגנון הפחתה יותר טוב ופחות טוב, A95 משתמשת במנגנון כזה שנותן מספר פלאשים בעוצמה נמוכה לפני הצילום עצמו וכך מפחית/מונע את התופעה.

בכל מקרה יש המון כלים (תוכנות) מצויינים ופשוטים ל"העלים" את התופעה.

אתר זה הוא אחד הגדולים והרציניים ביותר בנושא, קרא את ה- review של המצלמה (והמתחרות) -

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שאורן ציין אין מצלמה מושלמת וחייבים להתפשר על ביצועים ותכונות מסויימות.

אותי קנתה תכונת הWEBCAM במצלמה שהיא פלוס מאד רציני לשימושים שלי, וגם זה שהמצלמה בצבע שחור ולא כסף של כוסיות..

המצלמה גם מקבלת ציונים מאד טובים בביקורות השונות, והחסרונות שצויינו שם הם מאד מינוריים למחיר שהמצלמה הזאת מוצעת בו.

בקיצור אין מוצר מושלם במחיר הזה, מוצרים מושלמים זה כבר קטגוריות המצלמות המקצועיות ושם המחיר מתחיל מפי 3 מהתקציב, לגוף בלבד.

אני לא חושב שצריך לבזבז כסף על צבע "שחור" כמו שהגדרת רק בגלל שהיא שחורה.

כמובן כמו שאנחנו ידעים שצבע שחור מציין כבר את המצלמות ה"מיקצועיות" יותר, עם יכולת הרבה יותר גבוהה ממצלמות שהן 4+ MPX...

אבל בכזה מחיר ליקנות מצלמה ככה סתם בגלל שהיא שחורה (FUJI) אני לא חושב שזה עניין מתאים לגמריי...

כמובן שיש שם אפשרויות הרבה יותר גבוהות מהמצלמות שאתם מכירים כמו הסידרות הA Class...

אז לדעתי אם לא A95 אז אולי תלך ליבדוק את ה W1 של סוני, מצלמה מעולה!

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה לא ראיתי שהיא עם כרטיס SD ולא CF

בכל אופן, מסתמן שהבחירה הטובה ביותר היא קנון A95 + 4 סוללות 2500 נטענות - סה"כ 1700 ש"ח

מישהו מכיר חנות זולה וטובה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר חנות זולה וטובה ?

כמו שכבר כתבתי, Camera4Less.

שירות טלפוני מעולה, ואם תיגש לחנות שלהם (חנות קטנה ומדליקה) בלב בני-ברק החרדית, תוכל לקבל את המצלמה במקום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קמרה פור לס מוכרים ב "מחיר מבצע: 1533 ¤ "

בעוד ש PHOTO EXPRESS

מוכרים ב -מחיר בחנות: ¤1,449.00

או בקיצור ... ב 70שקל האילו אני אקנה בטריות ואולי אח"כ גם ומטען ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לאחר בדיקות חוזרות ונשנות , ואחרי ששגעתי לכם ת'שכל

מגיע הבחירה האמיתית בין:

קנון A95 + בטריות נטענות + מטען לבית ולרכב + כרטיס 256MB

ובאותו מחיר

מינולטה X50 + מטען בייתי + כרטיס SD 1GB

אז... מה אני בוחר???????

מצד אחד, הקנון יש אופציות מגניבות , אבל היא כבדה מאוד, והבטריות הורגות!!

מצד שני, המינולטה, קטנה מאוד , בטריית לטיום, נאמר שמצלמת הייטב ובוחרת עבורך את מצב הצילום הטוב ביותר - אבל אין לה שום פונקציה ידנית ואינני מכיר את האיכות שלה (את של הקנון כן כי הייתה לי A80)

מישהו יכול אולי מניסיון על המינולטה להאיר את עיני !?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...