Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לרכב שטח 215/75/15

emesh

פוסטים מומלצים

שלום כיום יש לי צמיגי BF 50/50 215/75/15 שזקוקים להחלפה.

אנחנו נוסעים טיולי שטח קשוחים של חברת שבילים לפחות פעם בחודש וגם 1200 ק"מ כביש רגיל בחודש. אבל זה אני ולא ממש איכפת לי אם נח  או לא....

BF מציעים לי במחיר 800.
ועכשיו קיבלתי הצעה של צמיד טאיוואני נאנקינג ב  650.
מחפש אופציות נוספות .
תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - הנכון עבורך זה צמיג AT

חפש גם טויו שהם מצויינים, גם מקסיס וגם ג'נרל. 

תוותר על הנאנקינג. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך להיכנס לפורום ג'ימני בג'יפולוג ולהתייעץ שם. אישית אני חושב שרכב שטח צריך צמיגי שטח (עכשיו יש לך AT). אבל אם השימוש העיקרי זה אכן כביש MT גם פחות נוחים, גם לוקחים יותר דלק וגם מתבלים יותר. רק מה, בשטח שיש לך צמיג שאתה יכול לסמוך עליו זה לא יסולא ובעיני שווה בקצת פחות פינוק בכביש. בעיקר לי שמטייל (גם) לבד - מה שפחות המצב שלך. 

יש הרבה מותגים סבירים (מקסיס, קופר) וכמה מעולים (טויו, BF) שאין לך שום סיבה להתפשר על סיני עלום, צמיג שטח טוב זה פרי של הרבה ניסיון ומחקר. 

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...