Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידן+, הכיצד?

yairw

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, yairw כתב:

על איזה אנטנה אתה ממליץ?

לפני 4 שעות, yairw כתב:

image.png.1d4e05d9f01ab1a2ab7c7e6f1c57b2a6.png

אנטנת יאגי מכוונת לדרום מזרח בשאיפה לג"ג ערערה - חדרה.

הממיר צריך להיות DVB-T2!

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במיקום.

אצל אחי בת"א בקומה גבוהה קליטה מעולה עם אנטנה פנימית.

בדירה הקודמת שלי היתה קליטה סבירה רק עם אנטנה חיצונית,

בנוכחית עם אותה אנטנה 90% מהזמן אין קליטה בכלל.

עברתי לסטרימר ועובד מעולה. וגם פחות מסורבל מאנטנה עם כבל.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטלויזיה החכמה לא צריך להיכנס לאתר בכדי לצפות באחד הערוצים, אלא צריך להוריד אפליקציה של הערוץ ואז זה יעבוד טוב.

בטלויזיה טיפשה תקנה באלי אקספרס סטרימר של שיומי תמיד יש במבצע ב120 שקל או כל סטרימר מומלץ אחר ואותו דבר, להוריד אפליקציה של הערוץ ולצפות בלי בעיות במקום להתעסק באנטנות וקליטה

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Opel Astra GSI כתב:

בטלויזיה החכמה לא צריך להיכנס לאתר בכדי לצפות באחד הערוצים, אלא צריך להוריד אפליקציה של הערוץ ואז זה יעבוד טוב.

בטלויזיה טיפשה תקנה באלי אקספרס סטרימר של שיומי תמיד יש במבצע ב120 שקל או כל סטרימר מומלץ אחר ואותו דבר, להוריד אפליקציה של הערוץ ולצפות בלי בעיות במקום להתעסק באנטנות וקליטה

כמות הפרסומות שתקעו באפליקציות הורידה חשק לצפות בערוצים המסחריים (12,13) , היחיד שחף מזה זה ערוץ 11.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך. שאין שידורים בעידן פלוס. הטלוויזיה שלי מ 2013 גרסה ישנה. אולי בחדשה יש. BVB-2.

עוד דבר חבל להשקיע בזה. בתחילת 2025 יפסיקו השידורים. ככה לפחות דיברו.

אני מפרדס-חנה.  בדף הפיסבוק. יש המון תלונות. ברוב חלקי הארץ. שאין שידורים. או תקלות.

מצריף קישור. https://www.facebook.com/groups/185762388123029/

• מעניין 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמל"ק

יש אפליקציות שמאפשרות לצפות חינם בערוצי העידן + דרך האינטרנט. עדיף להשקיע בסטרימר (אפילו ישן ומשומש) מאשר להסתמך על הקליטה המאוד בעייתית של העידן+.

בעבר, כשהייתי מחובר לאינטרנט זוועתי של הוט (כי לא היה אחר) ניסיתי לארגן עידן+ כגיבוי, כולל אנטנה חיצונית שרכשתי במיוחד. הרמתי ידיים בגלל איכות קליטה נמוכה. 

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • מעניין 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו התייאשנו מהעידן+ (כולל אנטנה חיצונית)

ברמה שהרמנו את הטלווזיה מהסלון.

גם ככה רואים הכל במחשב/טלפון ולכן סתם תפסה אבק ולא היתה בשימוש.

אם יש איזה משהו מיוחד. מורידים חזרה ומחברים למחשב. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירכם - אני הדיוט בתחום, שמעתי את המילה סרטרימר בחיי, אבל מה זה ומה הוא עושה בדיוק - לא סגור עליו,

ההגיון אומר שהוא עושה סטרימינג למשהו שאני משדר במכשיר מסוים ואז לקלוט את זה באחר, עד כמה רחוק אני מהמציאות?

אין לי כבלים או לווין מעל 20 שנה, אצלי הכל זה יוטיוב או שאני מוריד סרט/סדרה, לכן לא כל כך מבין בנושאים הללו

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ה"מכשיר האחר" יכול להיות אתר אינטרנט שאליו אתה גולש באמצעות אפליקציה המותקנת בסטרימר. למשל אתרי כאן או ערוץ 12 או 13 או עוד כמה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוגר עידן+ במשך כמה שנים זו לא שיטה שניתן לצפות בה בשקט תמיד יש בעיות קליטה ופיקסלים

התעקשתי לא לשלם לכבלים עד שזה כמעט עלה לי בנישואין

בסוף נשברתי ועשיתי מנוי לסטינג קניתי 2 סטרימרים (לטלויזיות טיפשות לחכמות גם זה לא צריך) הרמתי רשת מאש ביתית עם חיבור לפרטנר סיבים של 1 ג'יגה ומאז שקט בגיזרה

מציע לך ללכת על האופציה הזו כי מעידן תאכל הרבה חצץ

ברוב המקרים מספיק חיבור אינטרנט ווויפיי חזק (או חיבור קווי ישירות לטלויזיה\ממיר מנוי לפרי טי וי או סטינג משהו בסגנון וזהו)

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי MESH בבית,

אין לי בעיה להשקיע קצת במכשיר (סטרימר) איכותי, אם כי אישתי תשתמש בזה לראות ערוץ 12 99% מהפעמים, אז אין צורך להתפזר לאופציות נוספות.

איזה סרימטר לקנות ואיזו אפליקציה להוריד לו בכדי שאישתי תוכל לראות עורץ 12 בטלויזיה שתרכש במיוחד עבור זה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 מהחברה הזו מעולים

https://ksp.co.il/web/cat/36569

אתה יכול להוריד אפליקציות של ערוצים 12 13 11  בלי לעשות מנוי

מורידים דרך הגוגל פליי כמו בסמארטפון ומתקינים 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...