Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מהירות הורדה של טורנטים יורדת בזמן טעינת אתרים?

דניאל1983

פוסטים מומלצים

בתאריך 8.5.2024 בשעה 10:55, דניאל1983 כתב:

אבל ברגע שאני פותח את כרום ונכנס לאיזשהו אתר, המהירות רגעית נופלת לבערך 14מגה ואחרי כמה שניות עולה חזרה. זה חוזר על עצמו עם כול אתר.

ניסית לבדוק האם הבעיה מתרחשת גם עם דפדפנים אחרים?

לדפדפן כרום יש פיצ'ר שמופעל כברירת מחדל להפעיל טעינה מוקדמת של אתרים בכדי לזרז\לקצר את מהירות הטעינה של דפי אינטרנט - זה נקרא Preload pages

מה הפיצ'ר הזה עושה?
כאשר אתה מפעיל את כרום ונכנס לאתר כלשהו, כרום סורק את הקישורים הקיימים בדף ומנסה לנחש על איזה קישור תלחץ בהמשך (למשל, נכנסת לאתר של חנות והוא ינסה לנחש לדף של איזה מוצר\ים תעבור)
בכדי לזרז את המעבר לדפים הבאים - כרום כבר מתחיל לטעון את הדפים אליהם הוא מנחש שתעבור מראש. כך שיוצא שכאשר גולשים בכרום, פותחים יותר מקישור אחד וטוענים יותר מדף אחד.
כפועל יוצא, דפדפן הכרום מנצל הרבה יותר רוחב פס ומשאבים שעלולים לתרום למצב שאתה מתאר.

נוסף על כך, יש עוד הגדרת ברירת מחדל של כרום שמאפשרת לו להמשיך לעבוד ברקע גם אחרי שסוגרים אותו.

תכנס להגדרות של כרום, תבטל את הפיצ'רים הנ"ל ותבדוק אם חל שיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 12.5.2024 בשעה 14:05, mcaspi כתב:

א. לתחום ישנם דפי הסבר ברשת, ולתוכנה אולי יש קובץ עזרה . תקרא אותם עם/בלי תרגום.

ב. עד כמה שזכור לי:

availability זה עד כמה נפוצים חלקי הקובץ וכולו בין כל האנשים שאתה מחובר אליהם. 0 אומר שחלק/כל הקובץ לא קיים כרגע בין המחשבים, ואם זה ימשך לאורך זמן (ימים), אתה תקוע ללא סיום הטורנט. לא מכיר את הגרף, תקרא על הנושא כאמור ב-א'. אני משער שהוא מראה עד כמה נפוץ הטורנט לאורך הזמן.

connections אומר כמה חיבורים או ניסיונות חיבורים יש לך למחשבים אחרים ברגע נתון.

ג. 5 מגה כי אולי הספק שלך מגביל את התעבורה בשעות העומס שלו, או רק ספציפית אותך. צריך לעקוב לאורך זמן איך נראית התעבורה, וקשה לדעת סתם כך מה הסיבה.

לגבי סעיף ג, חבר שלח לי לינק לטורנט מטראקר פרטי. הטורנט הזה תמיד יורד במהירות 60מגה.

זה מראה שהחיבור תקין ופרטנר לא מגבילים את הטורנטים?

או שעדיין אכשהו פרטנר כן יכולים להגביל טורנטים מטראקרים ספציפים בשעות ספציפיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 נראה לי בשלוף תקין.5 מגה היה חשוד. מעולם לא הייתי איש רשת, אבל לדעתי הם יכולים להגביל את התעבורה. נדמה לי שאמיר כתב עוד על הנושא, תקרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...