Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך קונים ממוכר נוכל?

shmilon

פוסטים מומלצים

לפני הרבה שנים, כשהייתי צעיר ותמים, נפלתי בפח כזה. לא סתם, אלא שכאשר מכרתי את הרכב נפלתי בפח בשנית עם אותו מכון שהפך את הנבלה גם לטרפה.

רטרוספקריבית ברור לי שהרכב היה עם שלדה מיושרת על בערך (אם לא מדובר בשני רכבים שהודבקו), שהקילומטראז׳ גולח עם מכונה בגובה אפס והמזל היחיד שלי היה שלפחות מצאתי גרז׳׳ניק נורמלי לטיפולים.

פות״ש - יש כאן, בנעוצים, מדריכים לרכישת רכב. למד אותם. חפש מוכר פרטי (ושים לב לנורות אזהרה מפני סוחרי מדרכה), או חפש במגרשים של חברות הליסינג או הטרייד אין של יבואנים. זה מפחית את הסיכון באופן משמעותי, אם כי לא לאפס.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ששואל שאלה כזו הוא הלקוח הכי טוב של המגרשים האלה. 

כשרוכשים רכב יד שניה אני ממליץ תמיד להתרשם מהמוכר עצמו, זה שרשום כבעלים. משם ממשיכים לבדיקת הרכב במכון שאני בוחר. 

כל דרך אחרת שתבחר - עדיף שלא תכתוב בפורום. מישהו עוד עשוי לחשוב שעלית פה על המצאת המאה. אם אתה כל כך בטוח שעשית נכון, לך על זה. ככה "לומדים" ולא שוכחים לכל החיים.

עריכה אחרונה על ידי Michazzz
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, tinoki כתב:

שים לב כי יש רמאויות גדולות שרק עין מקצועית תוכל להבחין בהם, גם לא מכון בדיקה בלתי תלוי.

הרכב הוא מיוחד ונדיר או סטנדרטי רק עם נתונים מוצלחים (יד / ק"מ וכדו')?

מאזדה 2, אבל עם קילומטרז נמוך ויד נמוכה, ומחיר מתחת למחירון. נראה טוב מדי, בגלל זה שואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמר חכם סיני קדום : "אין ארוחות חינם" וידע מה אמר.

רכב עם נתונים כל כך טובים לכאורה לא ימכר במגרש מתחת למחירון.

יש כל כך הרבה סיפורים על נוכלויות במגרשים שחבל לנסות ולדוג שם "מציאות"

אני נפלתי במגרש בחולון עם רכב מבוקש מאוד בזמנו (מיצובישי L300 עם 8 מקומות) , הסוחר זייף ק"מ , העלים תאונה ו"הכיר" את מכון הבדיקה הסמוך וזאת למרות שהגעתי אליו דרך מכרים .

לאחי ניסו לדחוף בחולון פיאט פונטו עם תאונה קשה והערנות שלי מנעה את הקנייה.

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, shmilon כתב:

מאזדה 2, אבל עם קילומטרז נמוך ויד נמוכה, ומחיר מתחת למחירון. נראה טוב מדי, בגלל זה שואל.

יש לך מספר רכב? תבדוק בקארזון, אולי נעלה על הורדת קילומטרז כמו בשרשור השכן :-)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 זה אחד הרכבים הכי מבוקשים ביד 2 , רכבים עם קילומטארז גבוה נמכרים מעל המחירון ומהר.

מגרש רכב שמתמחה בלמכור רכבים ולמקסם רווח לא יודע את מה שכתבתי למעלה ובטעות פיספס ופירסם רכב טוב במחיר נמוך מהמחירון?

הוא פירסם במחיר נמוך ורק שכח לספר מספר פרטים קטנים שאולי הוא יגלה לך אם ממש תלחץ אותו לקיר אחרי שתיקח את הרכב לבדיקה ותהיה כבר מושקע בתהליך.

עריכה אחרונה על ידי motizkn
  • אהבתי 2

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוחר חבר של אבא שלי מכר לי איביזה שהחליפו בה דלת ולא טרח לציין את זה, זה עוד לא כזה נורא.

כמות התקלות שהיתה ברכב היתה מטורפת עכשיו כשאני נזכר, הייתי במוסך לפחות אחת לחודש, כל פעם תיקון של כמה מאות שקלים.

אז זה סוחר שהוא חבר, רוצה להמר על הסוחר שאתה מכיר?

• מבאס 2

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אני נזכר בבחורה שיצאה עם שמעון חיות (לימים סיימון לבייב) כשהיא מודעת לעלילות שהתפרסמו בעניינו. מיותר לציין מה הוא עשה לה

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי את אלה שמקבלים הודעה מניגריה שיש לזכותם ירושה של חצי מיליון דולר, שניתן לקבל תמורת 5000 שח דמי טיפול עו"ד.

מסבירים להם שזאת הונאה, ואז הם אומרים: אבל כתוב פה שזה אמיתי! אולי בכל זאת?

תלמד כלל בחיים: If it sounds too good to be true, it is .

• אהבתי 3
  • מצחיק 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...