Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייבש כביסה

mrmiki1234

פוסטים מומלצים

רק בישראל- הובלה עד הבית.. מגיעים המובילים ומבקשים מהם לפתוח את הקופסה שנייה ולעזור לי להעמיס על מכונת הכביסה. טענו שלפי 'מדיניות החברה' זה בתוספת 50 שקל (ככל הנראה מזומן).. מחסני חשמל- מסכימים עם המדיניות הזאת

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מבטיח לך שלא רק בישראל.

המוביל קיבל תשלום על הובלה עד אליך.  יש לו X הובלות לבצע באותו יום  וסיכון להרבה בלת'מים בדרך.  אתה מבקש ממנו להתעכב אצלך ולבצע עוד עבודה.  למה אתה מצפה שיחבק אותך ויגיד "אח שלו, עלי!  עלי!" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, dani666 כתב:

מבטיח לך שלא רק בישראל.

המוביל קיבל תשלום על הובלה עד אליך.  יש לו X הובלות לבצע באותו יום  וסיכון להרבה בלת'מים בדרך.  אתה מבקש ממנו להתעכב אצלך ולבצע עוד עבודה.  למה אתה מצפה שיחבק אותך ויגיד "אח שלו, עלי!  עלי!" ?

השאלה מה מחיר סביר לשתי דקות עבודה ולמה זה לא מפורסם מראש. תוספת קומה ללא מעלית- מצוין מראש. לי זה מרגיש קצת כמו סחיטה.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התפקיד והעבודה של המובילים זה לספק את הסחורה אליך לדירה.  וזהו.

מדרגות (ללא מעלית), פרוק דלתות - אלו דברים שחובה לבצעם במקרים מסוימים כדי לספק את הסחורה לדירה.  מכיוון שלא בכל מקרה הם נדרשים, ולפעמים (מדרגות) זה משתנה ממקרה למקרה - אז ניתן לתמחר זאת מראש.  ושוב - בלי זה לא יצליחו לבצע את משימתם - לספק את הסחורה.

אתה רוצה אקסטרה - אז ברור שהם לא חייבים ואם כן אין סיבה שבחינם.  רוצה חינם - בקש מחברים/משפחה שיעזרו.  אין חובה שזה יתבצע במועד האספקה.

לגבי המחיר - 50 הש'ח שהתבקשת לשלם ממש לא יקר. 

ולקרוא לזה "סחיטה" :-(

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייבש זה לא מוצר כבד, יכולת לבקש עזרה משכן או חבר.
נכון, יכלו לעשות את זה כג'סטה, מצד שני זאת הפרנסה שלהם
לא רואה בזה משהו לא סביר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, dani666 כתב:

התפקיד והעבודה של המובילים זה לספק את הסחורה אליך לדירה.  וזהו.

מדרגות (ללא מעלית), פרוק דלתות - אלו דברים שחובה לבצעם במקרים מסוימים כדי לספק את הסחורה לדירה.  מכיוון שלא בכל מקרה הם נדרשים, ולפעמים (מדרגות) זה משתנה ממקרה למקרה - אז ניתן לתמחר זאת מראש.  ושוב - בלי זה לא יצליחו לבצע את משימתם - לספק את הסחורה.

אתה רוצה אקסטרה - אז ברור שהם לא חייבים ואם כן אין סיבה שבחינם.  רוצה חינם - בקש מחברים/משפחה שיעזרו.  אין חובה שזה יתבצע במועד האספקה.

לגבי המחיר - 50 הש'ח שהתבקשת לשלם ממש לא יקר. 

ולקרוא לזה "סחיטה" :-(

לא טענתי שזה צריך להיות בחינם ולא טענתי שזאת חובתם. לטענתי הייתה שמדובר בדבר נפוץ ושכיח שהחברה/מובילים משתמשים בו כדי לקחת כסף שלא כחוק. הרי זה כסף בלי חשבונית ובשתי דקות. לדעתי היה אפשר להתפשר ב20 שח אבל אם כל הובלה שלישית הסיטואציה חוזרת, כדאי לחברת ההובלה לפרסם איזו הבהרה 'מראש'

יש בישראל איזו נטייה לנצל לרווח לא סביר סיטואציות כאלה, לדעתי

עריכה אחרונה על ידי mrmiki1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולת לבקש קבלה,
היו אומרים לך שהם אזרחים שומרי חוק, אין להם דרך לתת לך קבלה ולפיכך לא יוכלו לעזור לך ואז הייתי נתקע עם המייבש
יכלו לקחת 20 ויכלו לקחת גם 100, אם זה לדעתך כזה כסף קל, תפתח חברת הובלות.

אין פה שום ניצול, ביקשת אקסטרא, אמרו לך כמה זה יעלה יכולת להחליט אם מתאים לך או לא
בדיוק כמו בכל מסאז שתעשה בבנגקוק
גם שם... כמה עבודה היא כבר נותנת בשביל ה 500 בהאט? (שואל בשביל חבר)
וגם שם2... אל תבקש חשבונית מס

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, סולל הדרך כתב:

יכולת לבקש קבלה,
היו אומרים לך שהם אזרחים שומרי חוק, אין להם דרך לתת לך קבלה ולפיכך לא יוכלו לעזור לך ואז הייתי נתקע עם המייבש
יכלו לקחת 20 ויכלו לקחת גם 100, אם זה לדעתך כזה כסף קל, תפתח חברת הובלות.

אין פה שום ניצול, ביקשת אקסטרא, אמרו לך כמה זה יעלה יכולת להחליט אם מתאים לך או לא
בדיוק כמו בכל מסאז שתעשה בבנגקוק
גם שם... כמה עבודה היא כבר נותנת בשביל ה 500 בהאט? (שואל בשביל חבר)
וגם שם2... אל תבקש חשבונית מס

אני לא תומך באף אחת מהסיטואציות, אבל מי שנכנס למסאז' (מסוג מאוד מסוים בדרך כלל) יודע לאן הוא נכנס. חס וחלילה שכל מוביל ירצה להתפרנס כמו נערת ליווי בתאילנד.

נכון, גם זכותו של טכנאי המקרר ומכונת הכביסה למכור מגני מתח במחיר מופקע לכל סבתא וזכותה לא לקנות.

זה שהוא נפגש עם 10 סבתות כאלה ביום ומוכר במחיר מופקע שלא מפורסם מראש, על דרך המשל, היא הבעיה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקי, מה עשית בסוף? שילמת את ה50 או ששלחת אותם לדרכם?

סקרן לדעת אם היו מתפשרים על פחות לאחר סירוב.

רק לידע כללי, למי שיצטרך להרים בעתיד מייבש, אפשר לעשות את זה לבד. כמובן אם יש בעיות גב או משהו - להמנע.

השיטה שלי זה לשים כיסא ליד מכונת הכביסה. לתפוס את המייבש בשתי פינות מנוגדות, להצמיד לגוף, ולהרים את המייבש על הכיסא (לתמוך שלא ייפול). ואז לתפוס את המייבש בתחתית (לחבק אותו) ולהרים על המכונה.

עשיתי את זה לא פעם, ואני לא איזה שרירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, A_lex כתב:

בתאילנד, (חבר סיפר לי)
לא מתפשרות

צחוק בצד, כמה אנרגיה על 50 ש"ח
אני מוביל, רץ בין לקוחות, המחיר שלי 50 שקל... רוצה? טוב, לא... גם טוב
זה לא שוק, זה המחיר וכמו שאתה לא מתווכח עם הספר שלך למה אתה חושב לנהל משא ומתן על 50 שקלים
בשביל 20 שקלים... תרים לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, A_lex כתב:

מיקי, מה עשית בסוף? שילמת את ה50 או ששלחת אותם לדרכם?

רק לידע כללי, למי שיצטרך להרים בעתיד מייבש, אפשר לעשות את זה לבד. כמובן אם יש בעיות גב או משהו - להמנע.

השיטה שלי זה לשים כיסא ליד מכונת הכביסה. לתפוס את המייבש בשתי פינות מנוגדות, להצמיד לגוף, ולהרים את המייבש על הכיסא (לתמוך שלא ייפול). ואז לתפוס את המייבש בתחתית (לחבק אותו) ולהרים על המכונה.

עשיתי את זה לא פעם, ואני לא איזה שרירן.

לא שילמתי כי סירבו להתפשר ואכן הרמתי לבד :)

זה נכון שיש להם זכות לגבות כמה שהם רוצים, אבל זה לא בדיוק שוק חופשי כי 'נתקעת' איתם בהובלה. האם חברי הפורום היו תומכים בתשלום כזה מעבר לרופא שמטפל בהם כדי שיעשה אקסטרא?

אכן- לא שווה את ההתעסקות עבור הכסף עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה משווה רופא למוביל מדיחים?
כל זאנר יש לו את החוקים שלו
זה זאנר המובילים, כל תוספת עולה כסף.
את לא "נתקע" איתם כי קיבלת את התמורה על מה ששילמת, קרי "הובלה"
אתה מבקש מהשליח של אמזון לעזור לך לתלות את גוף התאורה?
וגם החשיבה שלך "כמה זה כבר עולה להם" לא רלוונטית. תתמחר אתה את הזמן שלך איך שנוח לך והם יתמחרו איך שנוח להם
שוק חופשי, לא מתאים לך, תזמין מוביל אחר שיעזור לך
וכולה 50 שקל...! כמה דרמה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.3.2024 בשעה 21:27, mrmiki1234 כתב:

מה דעתכם על הדגם הנל?

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1043475

לי יש דגם דומה (EW6C4824) אני מניח שההבדל לא גדול, בשלי יש גם טקסט בערבית כי זה דגם של איחוד האמירויות וכאלה.

בגדו לאני מאוד מרוצה כבר כמה חודשים ואין תלונות.

לפני 21 שעות, mrmiki1234 כתב:

אני לא תומך באף אחת מהסיטואציות, אבל מי שנכנס למסאז' (מסוג מאוד מסוים בדרך כלל) יודע לאן הוא נכנס.

לא היית בתאילנד הא? רוב המסאזים הם לגיטימיים לגמרי. יש שם גם קורסים של הממשלה למסאז (ועוד כמה מקצועות שנפוצים שם).

יש המון זנות בתאילנד זה לא הופך כל מקום של מסאז למכון ליווי.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, wa11a כתב:

לי יש דגם דומה (EW6C4824) אני מניח שההבדל לא גדול, בשלי יש גם טקסט בערבית כי זה דגם של איחוד האמירויות וכאלה.

בגדו לאני מאוד מרוצה כבר כמה חודשים ואין תלונות.

לא היית בתאילנד הא? רוב המסאזים הם לגיטימיים לגמרי. יש שם גם קורסים של הממשלה למסאז (ועוד כמה מקצועות שנפוצים שם).

יש המון זנות בתאילנד זה לא הופך כל מקום של מסאז למכון ליווי.

נכון.. רובם לגיטימיים מאוד. בגלל זה אני אומר שמי שמחפש מראש 'צרות' יודע לאן ללכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...