Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייבש כביסה

mrmiki1234

פוסטים מומלצים

שלום רב,

למיטב זכרוני המחירים היו פעם באיזור ה1000 שח. ראיתי שעלו. האם יש דגם מומלץ או פשוט להזמין BOSCH או מותג אחר מכל סוג?

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי mrmiki1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון לא טוב עם שורה של מוצרים של סימנס/בוש שהתפגרו סדרתית בטווח של כמה חודשים זה מזה. הרושם שלי הוא שבדומה ליצרנים גרמנים מתחום הרכב, הם התאהבו הרבה יותר מדי ב״planned obsolescence" והמוצרים שלהם לא שווים את המחיר שלהם.

כשהסתכלתי לאחרונה, ראיתי שאפשר למצוא מייבשים ״מודרניים״ (קונדסנר/היט-פאמפ) של שארפ במחירים די סבירים. בפעם האחרונה שבדקתי הם היו מהיצרנים היותר איכותיים/אמינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של תקציב וצרכים.

אני לאחרונה רכשתי מייבש סמסונג באזור ה-3300 ש"ח. הוא עושה את העבודה יופי אבל אני בטוח שבפחות תקציב ניתן למצוא מייבשים לא רעים ואולי טובים יותר.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי הפוכה. B/S/H מספקים גם בדגמים הזולים (טורקיה ופולין) VFM מצויין ואמינות טובה. עם או בלי קשר, מייבשים מודרניים מכילים חיישנים ודורשים תחזוקה ונתפסים (אולי בצדק) כפחות אמינים מ"מייבשי הצינור" הזולים.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, דניאל1983 כתב:

מייבשים מומלץ לקנות תוצרת אלקטרולוקס או aeg

שזו אותה תוצרת וכנראה אותו מוצר במיתוג שונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש לפי המשקל שאתה צריך (7 / 9 ק"ג או אולי יותר?)

קנה את הדירוג האנרגטי הכי גבוה (שאיפה ל-A)

וכמובן חפש את המחיר הנמוך ביותר

המותג לא באמת מעניין.

אני את שלי רכשתי לפני 3 שנים בערך במשהו כמו 1000 ש"ח של מותג מדבקה כלשהו (תוצרת טורקיה)

עובד עד היום בלי שום בעיות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לא רע, ועם חיבור ישיר לניקוז, שנמכר בנפרד, יחסוך ממך גם ריקון של המיכל. 

רק תדאג לנקות את הרשת שאוספת את המוך אחרי כל מחזור, ותהנה. 

היה פה לא מזמן שרשור מאוד מקיף על אותו עניין בדיוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, XVSTI כתב:

נראה לא רע, ועם חיבור ישיר לניקוז, שנמכר בנפרד, יחסוך ממך גם ריקון של המיכל. 

רק תדאג לנקות את הרשת שאוספת את המוך אחרי כל מחזור, ותהנה. 

היה פה לא מזמן שרשור מאוד מקיף על אותו עניין בדיוק. 

אין אותו באמת במלאי והתוצאה שכל מני נציגים נודניקים מתקשרים ומנסים למכור לי דגמים אחרים יותר יקרים. מה לגבי זה מKSP?

https://ksp.co.il/web/item/186390

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורות לא משהו.

אני לא מת על מידאה במכשירי חשמל לבנים גדולים (בקטנים הם לא רעים למחיר), כי בגדולים שעובדים לעיתים על בסיס יומי, חשובה אמינות סבירה יחסית.

לצערי אני לא אוכל לתת המלצה ממקור ראשון על מייבש כביסה כזה או אחר, אני עובד עם combo של LG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הבן שלי הודיע שהמייבש שלו שבק - בלומברג (גנרי טורקי) קונדנסור בן פחות מ-3.5 שנים . מהות התקלה טרם התבררה אבל ביקור טכנאי פלוס חלקי חילוף כלשהם יעלו בין שליש לחצי המחיר של חדש. יאללה לחנות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כמובן מושג מה התקלה במייבש של הבן שלך.

בשנים האחרונות קיבלתי ותיקנתי כמה מייבשים ש"התקלקלו ולא כדאי לתקן".

באחד החלפתי רצועה ב 85 ש"ח.

בשני, קבל בכמה עשרות ש"ח.

בשלישי שהיה עם הודעת שגיאה, רק ניקיתי את אגן המים של המשאבה מסיבים.

הבעייה שהמכשירים זולים והתיקון יקר אז הם מושלכים אחרי כמה שנים בודדות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנחנו לא טכנאים, ואנחנו לא נתעסק עם מייבש ש״מפיל״ את מפסק הפחת ועלול להיות מסוכן. ביקור טכנאי מתחיל ב-300 ש״ח ואז יש עבודה וחלקי חילוף - זה לא יגמר בפחות מ-500ֶש״ח במקרה הקל, ולמכשיר שמתקלקל כל כך מהר זה כנראה לא כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...