Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דגמים מתאימים לי

דביר10

פוסטים מומלצים

ערב טוב, הייתה לי דאצ'יה דאסטר טורבו דיזל 23 עליה השלום :-( (נהרסה בתאונת דרכים, נכנסה בי  טסלה מודל 3 במהירות אדירה/ טוטאל לוס).   אני מחפש רכב שיהיה מפנק ומאוד נוח לנסיעות ארוכות, אני נוסע כל יום א'-ה' בין 3 ל-5 שעות. עושה 40,000 ק"מ בשנה, אז כמובן חיסכון בדלק הוא חשוב, בגלל זה לקחתי דיזל. אני לא נלהב לקנות חשמלית.   בנוחות אני מחפש מושב נהג נוח ומתלים רכים (אוהב את תחושת הנדנוד או המרבד המרחף).  הגבול שלי הוא 160,000₪, אפשר גם יד שניה.    אם הרכב גבוה זה יתרון

הסתכלתי על כמה דגמים: 

די.אס קרוסאובר 7

סיטרואן סי 3 קרוסאובר

יונדאי סונטה

קיה נירו

משהו גרמני/ קוריאני  נוח מושב מתלים רכים יש עוד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסונטה לדעתי תענה מעולה על הדרישות,
שני הסיטרואן יחייבו אותך בתחזוקה הרבה יותר קפדנית ושוטפת,
היונדאי תהיה גם חסכונית,
תוסיף גם קאמרי היברידית שמגלה אמינות מצויינת חסכונית ובעל מיתלים עם אופי אמריקאי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איזה רכב אתם מכירים עם כיול המתלים על הצד הרך ביותר? 

2. איזה רכב אתם מכירים עם מושב הנהג הנוח והמרווח ביותר? יש יתרון למושבי עור בקטע הזה? (נוסע כ4 שעות כל יום עם כאבים בגב התחתון ובישבן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...