Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מייבש כביסה קונים היום?

ירחמיאל

פוסטים מומלצים

אני יודע שיש פה ושם שירשורים בנושא, אבל האמת - לא הצלחתי לקבל מושג ברור וחד משמעי:
הבנתי שיש כמה שיטות עבודה למכונות הללו. מה עדיף היום? מה קונים היום?
כמו כן אם יש נקודות לשים לב אליהן וכמובן המלצות למותגים.
אגב - האם מידאה, הייסנס ושאר הסינים טובים כיום?
תודות ובשורות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. שמתי לב שיש היום יותר ויותר בגדים עם איסור שימוש במייבש. לכן, ממליץ לוודא שיש תוכניות לבגדים הרגישים למייבש (חום גבוה רציף פוגע באריג).

לגבי שיטת הוצאת המים:

1. שיטה ישנה של יציאת אדים לאוויר החופשי בצינור, תופש מקום ולא תמיד מיקום פתח היציאה מתאים.

2. שיטה מודרנית יותר, עיבוי האדים למים הנאגרים במיכל, צריך לרוקן המיכל כשמתמלא. יש גם אפשרות  לנקז המים ישירות יחד עם ניקוז המים של מכונת הכביסה. לדעתי עדיף ניקוז, נוח יותר ולא דורש התעסקות ריקון המים.

לגבי יצרן המייבש: 

אם המייבש מתאים לדרישות המוצגות מעלה, ופער מחיר לא גבוהה, ממליץ על בוש. יש לנו כזה מאוד מרוצים. לגבי מותגים זולים, חשוב לקרוא בקורות ואז להחליט.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Basko כתב:

שלום. שמתי לב שיש היום יותר ויותר בגדים עם איסור שימוש במייבש. לכן, ממליץ לוודא שיש תוכניות לבגדים הרגישים למייבש (חום גבוה רציף פוגע באריג).

לגבי שיטת הוצאת המים:

1. שיטה ישנה של יציאת אדים לאוויר החופשי בצינור, תופש מקום ולא תמיד מיקום פתח היציאה מתאים.

2. שיטה מודרנית יותר, עיבוי האדים למים הנאגרים במיכל, צריך לרוקן המיכל כשמתמלא. יש גם אפשרות  לנקז המים ישירות יחד עם ניקוז המים של מכונת הכביסה. לדעתי עדיף ניקוז, נוח יותר ולא דורש התעסקות ריקון המים.

לגבי יצרן המייבש: 

אם המייבש מתאים לדרישות המוצגות מעלה, ופער מחיר לא גבוהה, ממליץ על בוש. יש לנו כזה מאוד מרוצים. לגבי מותגים זולים, חשוב לקרוא בקורות ואז להחליט.

אוסיף שאם מחליטים על שיטת צינור, לוודא שיש פתחים לחיבור הצינור בשני צידי המכונה. זאת להתאמה למיקום הוצאת הצינור לאוויר החופשי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם עוד בחירה אם בוחרים בקונדנסור (אגירת מים במיכל )
יש שתי שיטות הראשונה מייבש רגיל שהוא פשוט פן מסתובב שאוגר את הלחות במיכל

השיטה שנייה היא משאבת חום שהיא בעצם כמו מזגן יש במייבש מדחס כמו במזגן שמייצר אוייר חם
לשיטה זו שני יתרונות: 1:חסכוני בחשמל וגם 2:צורך מעט חשמל במכה (דהיינו אם יש לך חיבור קטן בבית אז הוא לא יכביד כמו מייבש רגיל בערך 1/3 ממיבש רגיל בצריכה הנקודתית)
שלוש חסרונות:1 המחיר יקר יותר ממייבש רגיל לכן יחזיר את מחירו אם אתה משתמש במייבש באופן קבוע ולא רק פעם ב או בחורף 2: הבגדים לא מרגישים יבשים כשהם יוצאים (בכל החברות) אבל אם תתן להם ניעור קל אז הם ירגישו יבשים כמו מייבש רגיל שהוא פן
3: זמן הפעולה הוא ארוך מאשר מייבש רגיל שלוש שעות למכונה מלאה לעומת שעתייפ

הסיבה ל2,3 הטמפ' האוויר במשאבת חום נמוכה יותר מאשר במייבש רגיל

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני 3 שבועות בערך מייבש (הקודם החזיק 25 שנה)
התחלתי לעשות עבודת דוקטורת ואז התייאשתי על כל דבר יש באמת דעות לכאן ולכאן,
לא רציתי מייבש שעובד עם משאבת חום,
בסוף הלכתי על בלומברג קונדנסור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Ido Porat כתב:

: הבגדים לא מרגישים יבשים כשהם יוצאים (בכל החברות) אבל אם תתן להם ניעור קל אז הם ירגישו יבשים כמו מייבש רגיל שהוא פן
3: זמן הפעולה הוא ארוך מאשר מייבש רגיל שלוש שעות למכונה מלאה לעומת שעתייפ

לא מסכים. גם אני נתקלתי בתופעות דומות עם המייבש החדש, אבל אז הפעלתי נוהל RTFM, עכשיו הוא מייבש מכונה מלאה תוך שעה ארבעים עד שעתיים, והכביסה יבשה לגמרי, כמו במייבש רגיל.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, קורן בן אשר כתב:

לא מסכים. גם אני נתקלתי בתופעות דומות עם המייבש החדש, אבל אז הפעלתי נוהל RTFM, עכשיו הוא מייבש מכונה מלאה תוך שעה ארבעים עד שעתיים, והכביסה יבשה לגמרי, כמו במייבש רגיל.

מכונה של סימנס בוצע נוהל RTFM בצורה מלאה וגם טכנאי הגיעה מה לעשות ככה זה עובד בעיקר צורך לי באופן יחסי מעט מאוד חשמל (חיברתי את זה למונה קטן כזה מהדוד עלי)

עריכה אחרונה על ידי Ido Porat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז זה לא בהכרח בכל החברות כפי שכתבת, אלא נוגע למייבשים של BSH. בשרשורים הקודמים בנושא כבר נכתב שהם בעייתיים, אז זה לא מפתיע.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, קורן בן אשר כתב:

אוקיי, אז זה לא בהכרח בכל החברות כפי שכתבת, אלא נוגע למייבשים של BSH. בשרשורים הקודמים בנושא כבר נכתב שהם בעייתיים, אז זה לא מפתיע.

כבודי רכש את הטופ של המייבשים של חברות ההמון לא קניתי מייבש miele אבל קניתי את הפולקסווגן של המייבשים עלה לי 6K מה נעשה

לפני 2 דקות, קורן בן אשר כתב:

אין לי היכולת להעיד על כל החברות אני משתף את נסיוני האישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא יודע מה קונים היום, קניתי ב2019 מייבש של king. הקריטריון היחיד היה - הכי זול שאפשר להשיג.

עד היום זה עובד בלי בעיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...