Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש מערכת מולטימדיה למסך קיים, i30 2019

פוסטים מומלצים

היי, 

יש לי יונדאי i30 דגם 2019, החדש ודי נדיר. באוטו אין קופסת מולטימדיה של היבואן, אלא רק מסך מולטימדיה מקורית. 

התייאשתי מנסיונות לעבוד עם Android Auto. מתחבר כשבא לו ומתנתק כשלא בא לי. עשרות כבלים USB הוחלפו, לאחרונה קניתי דונגל Android Auto Wireless. אותה התוצאה: מתנתק על בורות וקפיצות ולא אמין באופן כללי. 

הגעתי להחלטה להתקין קופסת אנדרואיד ולחבר למסך מולטימדיה קיים. הדרישות: Waze בעיקר, חיבור לספק סלולרי( sim/ esim), שליטה מההגה על אנדרואיד, אפליקציות מוסיקה באיכות סבירה (רמקולים מקוריים וללא מגבר). כל השאר - בונוס. 

- מה הדרישות שאני צריך לחפש בקופסה כזאת?

- מה סוג החיבור למולטימדיה המקורית? 

- המלצות למוצר כזה? 

- מחיר צפוי בארץ/ בחו"ל? 

- כמה צפויה לעלות התקנה? 

תודה לכל העוזרים. 

עריכה אחרונה על ידי mobzy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קופסת אנדרואיד שמתחברת לקארפלי על המסך המקורי

4 גיגה ראם

8ליבות

כניסה לסים

ממליץ על הקופסה של אדי מערכות

אליאקפרפס יגיע ל700-600 

בארץ 1100-1300 עם כרטיס סים 50GB

אין פה התקנה רק מחברים ליואסבי

אבל לא בטוח שזה יעזור אצלך אם הבמפרים וכאלה הקארפלי מתנתק לך אז כניראה גם הקופסת תתנתק

האם אופציה של החלפת מסך חשבת עליה ?

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, DRcarLEd כתב:

אבל לא בטוח שזה יעזור אצלך אם הבמפרים וכאלה הקארפלי מתנתק לך אז כניראה גם הקופסת תתנתק

בדיוק בגלל זה זה לא בא בחשבון. 

האם יש פתרון של קופסת אנדרואיד שתתחבר למערכת מקורית קיימת בהתקנת קבע בחיבור שהוא לא usb? משהו כמו קופסה שהיבואן היה שם מטעמו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי, יש לי גם את הרכב הנ"ל וגם לי היו ניתוקים אין סופיים בקאר פליי, התברר שזה כתוצאה מהמערכת של גיל קאר שהותקנה על הרכב, ניתקתי את המערכת אצל בעל מקצוע ולאחר מכן לא היו ניתוקים בכלל. במידה והמערכת מותקנת אצלך, אז ממליץ בחום לנתק אותה (לי אישית היא לא הביאה שום תועלת חוץ מבעיות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 24.2.2024 בשעה 11:19, Danny9919 כתב:

היי, יש לי גם את הרכב הנ"ל וגם לי היו ניתוקים אין סופיים בקאר פליי, התברר שזה כתוצאה מהמערכת של גיל קאר שהותקנה על הרכב, ניתקתי את המערכת אצל בעל מקצוע ולאחר מכן לא היו ניתוקים בכלל. במידה והמערכת מותקנת אצלך, אז ממליץ בחום לנתק אותה (לי אישית היא לא הביאה שום תועלת חוץ מבעיות).

תודה. לא. וויתרתי על המערכת הזאת כשרכשתי רכב חדש. ועדיין סובל מניתוקים. 

הבעיה נפתרה: 

ביקשתי במוסך לבדוק חיבור usb שאליו מתחברים עם Android Auto. ואם צריך להחליף חלק. 

החזירו לי רכב, אמרו שניקו מגעים והבעיה נפתרה! 

עריכה אחרונה על ידי mobzy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...