Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת דרך לד תוצרת פיליפס

pronella
שימו לב! השרשור הזה בן 299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

אני מחפש לרכב של אשתי נורות דרך חזקות ואיכותיות, בזמנו הייתי משתמש בפיליפס דיאמונד ויזן שהיו נותנות אור לבן יפה וחזק. היום נתקלתי בדגם לד שאני לא מכיר. 

עלו לי כמה שאלות:

1. האם מישהו התנסה בנורה הזו ויכול להמליץ?

2.האם זה עובר טסט?

3.הצבע הוא 6500, האם זה יכול לתת מראה טוב ומקורי?

4.חיפשתי את סוג הנורה שתתאים לרכב שלנו מסוג ניסו קשקאי 2018 דגם אסנטה טק. האתרים בחול קצת מבלבלים, חלק רושמים h11 וחלק h7, איך אוכל לוודא את סוג הנורה ברכב?

5.האם ההספק החשמלי של הנורה מתאים לרכב?

אודה לעזרתכם.

Screenshot_2023-08-10-09-25-10-989_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

IMG_20230808_125409.jpg

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בספר רכב או מה כתוב על הנורות הקודמות לדעתי אתה צריך h7. לגבי בנורה עצמה היא טכנית לא חוקית אבל בגלל שהרכב הזה מודרני יחסית כנראה שזה לא יעניין אף אחד. אתה יכול להחליף שוב להלוגן לפני הטסט או שיש גם מכונים שלא מתייחסים לזה. 

באשר לנורה הזו, זו נורת לד פשוטה של פיליפס שתעשה את העבודה ותיראה טוב בלי עוצמה חזקה מדי, אני ממליץ לקחת נורה טובה יותר של osram בטווח של 150-200 שח 

עריכה אחרונה על ידי nissan1211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון, הסיבה שנורות לד לא מקבלות רישוי היא שאלומת האור הנכונה תלויה במיקום המדויק של מקור האור בתוך הפנס.

לOsram יש דגם של נורת H7 שנקרא Night Breaker LED street legal.

קונים בנפרד את הנורה ומתאם לסוג הרכב הספציפי. לא קיים מתאם לכל סוגי הרכב. המתאם דואג לכך שהנורה תגיע בדיוק למקום הנכון.

הנורה הזאת חוקית בגרמניה, אבל לא בהרבה ארצות כגון אנגליה וישראל. לכן לא מוכרים אותן בכל מקום.

העלות די יקרה, כ120 אירו כולל מתאם.

אני משתמש בהן כחצי בגולף Mk 7.5, השיפור לעומת ההלוגן משמעותי. עדיין לא עשיתי טסט איתן אבל גם אני שמעתי שלא תמיד מקפידים.PXL_20230219_143534358-01.thumb.jpeg.f4379b2a29aba0f3b1f1e64a89c81f27.jpeg

PXL_20230219_183610448.jpg

PXL_20230219_200909087.jpg

• מעניין 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nissan1211 כתב:

תבדוק בספר רכב או מה כתוב על הנורות הקודמות לדעתי אתה צריך h7. לגבי בנורה עצמה היא טכנית לא חוקית אבל בגלל שהרכב הזה מודרני יחסית כנראה שזה לא יעניין אף אחד. אתה יכול להחליף שוב להלוגן לפני הטסט או שיש גם מכונים שלא מתייחסים לזה. 

באשר לנורה הזו, זו נורת לד פשוטה של פיליפס שתעשה את העבודה ותיראה טוב בלי עוצמה חזקה מדי, אני ממליץ לקחת נורה טובה יותר של osram בטווח של 150-200 שח 

תודה חבר

האמת שלא ידעתי שהמידע הזה קיים בספר הרכב.

לפי הספר אני צריך h11

חברים תודה לכולם על המענה.

IMG_20230810_130436.jpg

• אהבתי 1

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, amosbmw כתב:

אם אני מבין נכון, הסיבה שנורות לד לא מקבלות רישוי היא שאלומת האור הנכונה תלויה במיקום המדויק של מקור האור בתוך הפנס.

לOsram יש דגם של נורת H7 שנקרא Night Breaker LED street legal.

קונים בנפרד את הנורה ומתאם לסוג הרכב הספציפי. לא קיים מתאם לכל סוגי הרכב. המתאם דואג לכך שהנורה תגיע בדיוק למקום הנכון.

הנורה הזאת חוקית בגרמניה, אבל לא בהרבה ארצות כגון אנגליה וישראל. לכן לא מוכרים אותן בכל מקום.

אני משתמש בהן כחצי בגולף Mk 7.5, השיפור לעומת ההלוגן משמעותי. עדיין לא עשיתי טסט איתן אבל גם אני שמעתי שלא תמיד מקפידים.PXL_20230219_143534358-01.thumb.jpeg.f4379b2a29aba0f3b1f1e64a89c81f27.jpeg

PXL_20230219_183610448.jpg

PXL_20230219_200909087.jpg

תאורה נראית מצויינת, מדהים.

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, amosbmw כתב:

המתאם שאני צריך לרכב שלי, זה יופיע באתר שלהם בעת קניית הנורה הזו? או שצריך לחפש בנפרד? מאיפה אני מזמין את הנורה והמתאם ביחד? לא נראה לי שבאתר שלהם אפשר לרכוש ולעשות משלוח לישראל.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי את המסמך עם המק"טים של המתאמים לפי סוגי רכב. אני רואה שיש גם H4.

תמצא את המק"ט שמתאים לרכב שלך (אם קיים) ותחפש מי מוכר את זה.

קניתי בamazon.de, אתה צריך לשנות את כתובת ההזמנה לארץ שחוקי למכור בה את הנורות האלה אחרת זה לא יציג לך את המוצרים.

20230717_NIGHT_BREAKER_LED_VEHICLE_LIST_EN_PDF.pdf

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...