Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת 4 צמיגים לקורולה 2012

whatever82
שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,
אני רוצה להחליף 4 צמיגים לטויוטה קורולה GLI 2012.
מידות הצמיג: 195 65 91H R15
יש לי כמה שאלות:
1) מה דעתכם על הצמיג PRIMACY 4 של מישלין? האם יש צמיגים אחרים מומלצים?
2) בהנחה שהצמיג המותקן נראה חדש לחלוטין, עד כמה יש משמעות למועד הייצור שלו? מהו מועד ייצור שסביר להסכים לו בהתקנה?
3) קוד מהירות ועומס ע"פ רישיון הרכב הוא כאמור 91H, האם מומלץ לבחור בדיוק בקוד הזה או שאפשרי/מומלץ לבחור בקוד מעט שונה?
4) ראיתי צמיגים במחיר סביר באוטו דיפו - יש המלצות/דיס-המלצות לגבי רכישה והתקנה שם?
5) לגבי הצמיג PRIMACY 4 של מישלין - ראיתי שדירוג צריכת הדלק הוא C - עד כמה יש משמעות למדד הזה בפועל מבחינת צריכת דלק?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

אצלי מישלין פרימסי 4 עברו 84 אלף קילומטרים. צמיג מומלץ ביותר למי שנוסע הרבה.

שקט ונוח. הוא החליף בזמנו את מישלין אנרג'י סייבר, שמוגדר בתור צמיג ירוק וחסכוני. צריכת דלק לא השתנתה לרע, אותו הדבר.

אם הרכב לא צפוי לנסוע הרבה ומישלין יקרים משמעותית מדגמים אחרים, אפשר לחסוך ולקנות Falken ZE310 או Kleber HP4.

מבחינתי, עד שנה מתאריך הייצור מתקבל , המחמירים אומרים עד חצי שנה - כל מה ש מ 2022.

מומלץ לרכוש צמיגים עם קוד זהה. אסור עם קוד נמוך יותר ומיותר לשלם על קוד מהירות V.

91 זה קוד עומס מינימלי שמותר' אל תקנה צמיגים עם קוד עומס יותר גבוה - זה פוגע בנוחות.

לגבי אוטו דיפו - תהיה לי תשובה תוך שבוע. הזמנתי מהם צמיגים, עוד לא חזרו אלי.

יש שם צמיגים סיניים שאני לא מוכן להרכיב על הרכב שלי, ויש צמיגים מחבורות ידועות, טובות. אי אפשר להכליל. לרוב ניתן למצוא מחירים טובים יותר בצמיגיות,  אבל לפעמים יש מבצעים מעניינים.

לא הבנתי איזה צמיג שמותקן נראה חדש לחלוטין, הישן או החדש?

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המפורטת!
לגבי השאלה שלך - במשפט שרשמתי "בהנחה שהצמיג המותקן נראה חדש לחלוטין" - התכוונתי לצמיגים החדשים. התכוונתי שבהנחה שהם נראים חדשים לגמרי ונראה שנשמרו כראוי - עד איזה מועד ייצור כדאי לקנות. ראיתי שענית שעד שנה אחורה זה בסדר.

עריכה אחרונה על ידי whatever82
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה הזו נפוצה ויחסית לא יקרה .

לפני שבועיים החלפתי לבת שלי זוג ובחרתי בפרימאסי 4 במידה זו לפי ההמלצות כאן בפורום.

ההפרש בינו לפאלקן ZE310 היה 100 שקל בסה"כ לזוג בצמיגייה שהייתי בה.

היא החליפה עבודה ונוסעת לא מעט , לכן החלטתי שכמתנה אני נותן לה את הטוב ביותר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, zvigolden כתב:

היא החליפה עבודה ונוסעת לא מעט

בנתון הזה אני מבטיח לך שהבחירה גם כלכלית. הם גם יותר טובים וגם יחזיקו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.8.2022 בשעה 10:36, whatever82 כתב:

ראיתי צמיגים במחיר סביר באוטו דיפו - יש המלצות/דיס-המלצות לגבי רכישה והתקנה שם?

מעדכן לגבי השאלה הזאת :

היום התקינו לי רביעייה באוטו דיפו סניף ת"א סינרמה.

הזמנתי במוצ"ש  באינטרנט דגם Hankook k425 במחיר הכי נמוך שראיתי בכל מקום ברשת.

הגיעו צמיגים תוצרת קוריאה, תאריך ייצור שבוע 10 שנת 2022. המתקין עובד מצויין, איזון כמו שצריך. אין תלונות - חווית בסדר גמור. היו צריכים ליצור איתי קשר תוך 48 שעות מההזמנה, מה שקרה באיחור.

חשוב להשוות מחירים,  לוודא שאכן המבצע משתלם יחסית לפנצ'ריות אחרות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...