Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאדילק Xt4 חדשה עם 'פגם' צבע מוזר מהמפעל?

adi89
שימו לב! השרשור הזה בן 810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בזמן מסירת הרכב ראיתי את הפגם בתמונה המצורפת, נציג המסירה הסביר שככה זה הגיע מהמפעל וכמו כן אני יקבל אישור שלא בוצע תיקון צבע בארץ מהיבואן.

זה נראה כל כך גרוע ופישי שפשוט קשה להאמין שיצרן כמו קאלידק יוציא רכב במצב הזה מקו הייצור, כמו כן מילא האסטטיקה שלא שמים לב אליה כ"כ, החשש שלי שצביעה שכזאת עם הזמן תחליד כי זה לא נראה הכי אטום.

הוסבר לי שהבודי עובר תהליך ציפוי וכו במפעל ושהסיכוי להחלדה קטן אבל בכל מקרה.. מוזר ביותר

האם יצא לכם להתקל בפגמים ברמה כזאת מרכב שמגיע כחדש מהמפעל?

כמו כן, אשמח לעצתכם איך ניתן לדאוג שהמקום לא יהווה מועד לפורענות בעתיד?

תודה, עדי

download.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואים את סביבת החלק, אבל אם היה במיקום הזה נזק, לעניות דעתי צריכים להיות סימני נזק היקפי.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לפנות לשירות הלקוחות של היצרן.

ניסית לקפוץ לאולם התצוגה לבדוק אם בעוד רכבים מהדגם הזה קיים הפגם?

כמו כן יהיה נחמד אם תעלה תמונה נוספת, קצת יותר רחוק מהרכב, כדי שאפשר יהיה להבין יותר טוב את גודל הפגם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שמדובר בחלק מקורת האורך בסמוך לדלת תא המטען. האם אני צודק? 

אם תצלם מזוויות הדלת, ומצד ימין (של התמונה) ובאותן זוויות מעט רחוק יותר, אולי נוכל להבחין במשהו. אבל אין תחליף לבדיקה של בעל מקצוע מומחה שמסוגל למדוד את עובי הצבע במקום ובסביבתו ורק אז תוכל לדעת אם קרה נזק, ואם היה משמעותי או לא. 

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מדובר בחלק אשר סמוך לדלת תל המטען, סופו של הגג, אם תשימו לב בתמונה בצד שמאל יש את דלת הנהג.

אוכל לצלם תמונות נוספות רק מחר ואעלה אותם

תודה לבינתיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו שמתי לב לחוסר סימטריה בטמבון של CLA200 חדשה שהיה לחבר - רווח מאוד בולט לעין בין הטמבון למכס המנוע בצד אחד שלא קיים בצד השני.

בדקנו 3 רכבים דומים, גם בסוכנות, וגם להם היה את חוסר הסימטריה הזו, מסתבר שכך זה יוצא מהמפעל.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תמונות נוספות, גם הצד השני דומה, קיבלתי מכתב מהיבואן שלא בוצע שום תיקון בארץ, כנראה שככה זה... מוזר לאלה! טוב... נחיה עם זה, לא באמת רואים את זה, זה יותר השריטה שלי...

תודה חברים!

IMG_4354.jpg

IMG_4355.jpg

IMG_4356.jpg

IMG_4357.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות הראשונות זה נראה כאילו זה החיבור בין הדלת האחורית (של תא המטען), אני צודק?

אם כך אז גם בגולף שלי יש סימנים כאלו. להבנתי, היצרן חוסך במקומות האלו שפחות נראים לעין. 

אצלי בגולף זה יותר פנימי ולא רואים את זה מבחוץ, כנראה שהרווח אצלך מעט יותר בולט אז שמים לב. 

• רעיון טוב! 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כמו מריחת חומר איטום בצורה מרושלת. לא שייפו אותו לפני הצביעה כנראה, וכך זה נראה.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים! אז אני רגוע, בקושי רואים את זה, אבל הדיטיילר שבתוכי הזדעדע בהתחלה, כל עוד זה לא משהוא לא מקורי שיחליד לי עוד שנתיים אני סבבה עם זה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר לך איך זה עובד:

האוטו שלך מורכב מעשרות (ואולי אפילו מאות) פאנלים עשויים פח/אלומיניום שמרותכים בריתוך נקודתי, ובכל תפר בין פאנלים מורחים חומר איטום.

ברוב החלקים במרכב התפר הוא פנימי ולכן גם חומר האיטום פנימי ולא רואים אותו.

בחלק הספציפי הזה התפר חיצוני ולכן גם חומר האיטום. 

יש רכבים שבהם רואים את זה יותר ויש שפחות. בגלל שזה סימטרי אצלך, אז זה תקין.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...