Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Rain-X דוחה גשם

שימו לב! השרשור הזה בן 851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על המוצר הנ"ל https://www.autodepot.co.il/8206822.html

דוחה גשם מבית Rain-X שעולה 34.90 שקלים חדשים מאוטו דיפו.

קניתי ציפוי Cquartz UK 3.0 של Carpro אבל מכיוון שכרגע החניה המקורה שלי תחת בניה אין לי מקום נקי לבצע את הציפוי אז החלטתי לשים אוטם אחר באופן זמני.

קל מאוד ליישום, ניסיתי להשקיע מעט יותר אז עשיתי פלסטלינה, לאחר מכן השתמשתי במכונת DA שלי שרכשתי מהדוד עלי (שמקווה שגם עליה אוכל לפתוח פוסט המלצה בקרוב) כדי לעשות פוליש, השמשה היא חלק מאוד מאוד נוקשה בניגוד לצבע ומאוד מאוד קשה לחתוך דרכה ולהסיר שריטות אבל לכלוכים עמוקים וסימני מים ניתן להסיר ללא בעיה. אחרי פוליש כמובן IPA (תערובת 50% מים 50% אלכוהול ייעודי) כדי לנקות שאריות פוליש ולקבל משטח נקי לעבוד עליו.

ניתן לעבוד עם מטלית מיקרופייבר או אפליקטור, לי אישית יותר נוח אפליקטור ויש לי אז השתמשתי

מדובר על אלו:

MF Applicator 3 | D3 Technologies | Flickr

שמים את החומר שהוא נוזלי מאוד בצורה נדיבה על הפאד ומתחיל "לעסות" את כל השמשה בתנועות מעגליות. ניתן לחלק את השמשה ל2/4 חלקים וכל חלק לשים חומר מחדש על הפאד. לאחר מכן נותנים לחומר דקה-דקה וחצי להתייבש לפני שעושים לו level עם מטלית מיקרופייבר נקיה.

ממליץ להשתמש במטלית מיקרופייבר ישנה (משהו שלא אכפת לכם לזרוק) לרסס מנקה חלונות ולנקות היטב את הווישרים, הם צוברים הרבה מאוד אבק ולכלוך ומאבדים מהתפקוד שלהם, ווישרים נקיים יתרמו לחומר להשאר יותר זמן על השמשה ולעבוד כמו שצריך.

להלן התוצאות:

אשתדל לעדכן כל פעם איך הוא מחזיק, בנתיים עבר מספר ימים בלבד וכמצופה הוא מתפקד היטב מאוד, מבחן הזמן יגיד את שלו. 

בכל זאת, בסך הכל כמה עשרות שקלים ואני חושב שזה חובה לחורף!

עריכה אחרונה על ידי Aviv13467
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי ויישמתי בשבוע שעבר (אחרי שדואר ישראל בלע את ההזמנה של ה-Aquapel).

בגשם הראשון הייתה חריקה של אחד מהמגבים (למרות שניקיתי אותו), אבל זה עבר.

מצדיק את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...