Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקה לא תקינה

MMM_ELI
שימו לב! השרשור הזה בן 847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי , 
יש לי אאודי ישנה 2013 מנוע 2000, הרכב אצלי שנה ואני מרוצה ממנו יחסית למעט עניין קטן שהייתי צריך להחליף שמן בתדירות גבוה (פעם בחודש - חודש וחצי)
לפני 3 חודשים הלכתי לטיפול וביקשתי שיבדוק אם קיימת נזילת שמן, הבדיקה יצאה תקינה ולא היה צורך בתיקונים (הטיפול נעשה במוסך מורשה מוכר ומומלץ)
לפני מס' שבועות פרסמתי אותו למכירה, היו מיליון הצעות והכל טוב ויפה שהגענו לבדיקה הסתבר שהוא נתן המון סעיפים לא תקינים לרכב (במנוע -  נזילת שמן, שריפת שמן, קורזיה במנוע - תיקוני פח, פגמים)
למרות שכתב על כל אלה לא תקין כשהסביר לקונה הרכב הוא אמר לו שהרכב במצב מעולה והבעיה של אכילת שמן היא מוכרת במנועים האלה וברכבים הגרמניים. 

הקונה אמר שהמנוע שלדה לא תקין ובגלל זה אני מחויב להחזיר לו כסף, למרות שהוסבר לי שהרכב תקין.

החזרתי את הכסף על הבדיקה כי לא רציתי להיכנס לפינות והלכתי לבדוק עם שני מוסכים שמתעסקים בזה, שניהם אמרו שהרכב במצב מעולה ושרק מי שלא מבין מסתכל על מה שכתוב כי זה כיסוי תחת. 

ועדיין כל מי שבא אחר כך לקנות וראה את הבדיקה חטף רגליים קרות.

אתמול פנה אליי סוחר ורוצה להביא לי כמעט מחירון על הרכב, מכיוון שלא בא לי להתעסק עם זה יותר הסכמתי. 

כשהוא שאל על הרכב אמרתי שהוא במצב מצויין למעט שהוא אוכל קצת שמן. הוא לא מעוניין לבדוק את הרכב. 

האם זוהי בעיה בהצגת הנתונים? הוא יכול לתבוע אותי? האם אני מחוייב להראות לו את הבדיקה? 

ספוילר

עזרה למביני עיניין!! 

להראות לו את הבדיקה ? 

עריכה אחרונה על ידי MMM_ELI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צדקו במוסכים - הבדיקה מלאה כסתחים,  ומי שלא מכיר את הנושא ומה שמקובל בענף, נבהל מבדיקות המכונים.

לכן אני לא מוכן להתחייב בפני קונים על כל הכסתחים האלה . 

שלדה נקיה - כן.

קורוזיה, שריפת שמן,  נקישות, רעשים הם רושמים בכל בדיקה של רכב משומש, כדי להסיר אחריות במידה והרכב יתקלקל ב 3 חודשים אחרי הבדיקה.

סתם הפסדת 500₪, סתם הקונה ויתר על רכב שמור ובמצב טוב. מקרה קלאסי של הנזק מהבדיקות האלה.

דווקא מסוחר לא הייתי חושש. הוא כבר קלט עם מי יש לו עסק ומה מצב הרכב. את הבדיקה אתה לא חייב להראות לאף אחד.

רק אל תשחרר את הרכב בשום מצב, עד להעברת בעלות. אחרת תצטרך לרדוף אחרי הסוחר עד שהוא ימכור את הרכב האלה.  ובדרך יצבור דוחות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • אהבתי 2

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים.

רק אוסיף, שהסוחר כנראה ינסה להוריד אותך במחיר בין אם על סמך הבדיקה ובין אם על סמך 'הרכב גמור, תקבל עליו אולי 10,000'.

על סמך מה שכתבת הרכב שלך במצב טוב מאוד ואין לך סיבה להוריד הרבה ממחיר השוק.

הזכרת גם שילדה. משמעות גבוהה או נמוכה/שולית?

אם גבוהה, זה משנה את התמונה. אם לא, כנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...