Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה3 נחטף כמו לחמניות טריות

yzisano
שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש הרבה זמן מאזדה 3 דגם ספיריט.

הבעיה שאני מתקשר וזה נמכר מהיום למחר.

זה קרה לי כבר כמה פעמים שאני מתקשר ואז מתכוון לנסוע לשם וכבר נמכר.

אני לא יודע למה זה קורה. זה תקופה חמה של מכירות או זה המצב עם הרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה דגם עם תדמית טובה, ספיריט זה הדגם הבכיר כך שהביקוש עליו  גדול יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה וחצי מכרתי ספיריט 2010 עם קילומאטרז נמוך ב 8K מעל המחירון.

מהרגע שפירסמתי קיבלתי 20 טלפונים בחצי שעה והרכב נמכר כמה שעות לאחר מכן.

בסך הכל הרכב מאד אמין וכיפי אבל צריכת דלק גובה והוא קצת צפוף

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל בתור רכב משפחתי הוא לא מוצלח כי הוא מאד צפוף ומאד נוקשה ולא נעים בנסיעה שלו.

היתרונות שלו זה הנאה מנהיגה ,עיצוב,אבזור, וביקוש יד שנייה.

הגיר מעולה ,המנוע לא ברמה של מנועי טורבו מודרניים אבל לא חלש.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזדה תמיד היה שוק מטורף, אבל זה גם קשור לזינוק במכירות יד שניה עקב מלאי מועט של מכוניות חדשות. עושה רושם שגם אירופאיות נמכרות יחסית, וכבר לא באלפים מתחת למחירון כמו פעם. מאמין שזה ישתנה בהמשך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאזדה 3 יש אולי מתלים טיפה יותר נוקשים מהאירופאיות, אך נוחה מאוד לכשעצמה, אני לא אשכח את הנסיעה מחיפה לאילת, הגעתי ליעד כמו חדש, רחוקה שנות אור מנסיעה לא נעימה,

החזקתי מאזדה 3 ספיריט 2014 והרכב הזה פשוט תענוג, איכותי, חזק, חסכוני יחסית לכח שלו, ומאוד נוח, הנסיעה בכלל מאוד נעימה ונינוחה, לא מבין אך אפשר להגיד אחרת, כנראה בלי ניסיון ממשי, היא מהנה מאוד, ממש כיפית, שקטה יחסית, פשוט רכב מפנק.

לא מופתע שיש לה שוק חזק, בצדק, אני מוכן לקנות אחת אם אצטרך למרות שהיתה לי, זה רכב שאוהבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא קצת יותר נוקשים,אני נכנסתי לאחת כזאת 2018 אחרי הירידה מה3008 וקיללתי את האמא של מי שתכנן את הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, ronrcz כתב:

זה ממש לא קצת יותר נוקשים,אני נכנסתי לאחת כזאת 2018 אחרי הירידה מה3008 וקיללתי את האמא של מי שתכנן את הרכב הזה.

אתה קצת מגזים, יש לאבא שלי מאזדה 3 2018 ספיריט וכשאני נוהג אליה (יש לי 3008 ביום יום) היא לא כל כך נוקשה.

זה לא רכב ספורט והרכב נוח ושקט, ההבדל שאתה מרגיש את הכביש אבל זה לא בצורה ברוטלית שזה מציק כמו שאתה מתאר את זה.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי על כל מיני גיפונים של פיגו(לכמה דקות יש לציין)אין ספק שהם רכים יותר....ולי זה היה נורא. 

מצד שני,אני מאוד אוהב רכבים קשים,לי המאזדה רכה ומתגלגלת מידי אם הולכים לצד השני....

עלה לי המחשבה לשים עליה קולברים אפילו. 

לא מפריע לי לעלות על במפרים לאט ולהתחמק מבורות העיקר שהרכב יהיה כמה שיותר יציב ובלי זוויות גלגול. 

כל רכב שקונים חייב נסיעת מבחן,רשמו את זה מיליון פעם ונוחות זה אישי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ronrcz כתב:

איזה הגזמה,

לי היתה ספיריט 2014, ולאחי יש קומפורט 2014 אצלו כבר 3 שנים, והרכב רחוק שנות אור מהתיאור שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, motizkn כתב:

אתה קצת מגזים, יש לאבא שלי מאזדה 3 2018 ספיריט וכשאני נוהג אליה (יש לי 3008 ביום יום) היא לא כל כך נוקשה.

זה לא רכב ספורט והרכב נוח ושקט, ההבדל שאתה מרגיש את הכביש אבל זה לא בצורה ברוטלית שזה מציק כמו שאתה מתאר את זה.

אני רושם באמת מה שאני מרגיש, המאזדה ממש נוקשה ומאד לא נוחה,מרגישים כל סדק ,שעולים על באמפר מקבלים אחת בגב,הוא ממש נוקשה אפילו לעומת יפניות אחרות ,בטח שלא לעומת הפיגו,יכול להיות שהתרגלתי לטוב אבל יש לרכב גם חסרונות מאד בולטים כרכב משפחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש לי גם ספיריט 15' ,וכן הנסיעה שלו קשיחה וגם הנוחות בינונית לגמרי,ממש מרגישים את הכביש

עריכה אחרונה על ידי miatanc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...