Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לבקבוק שתיה מתאים לילדים

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אני יודע שמוכרים בקבוקי שתיה בכל סופרמרקט וכל חנות מכשירי כתיבה. "לא בבית ספרנו." אז בבקשה לא לשלוח אותי לקרביץ.

עד היום השתמשנו ב- Camelbak Eddy Kids - אבל הגיע הזמן לעלות כיתה, הבקבוקים כבר קטנים מדי והילדים שלי רוצחים את פיית הסיליקון תוך שבועיים.

אני מחפש תחליף שמתאים לילדים בגיל בי"ס, בלי פיית סיליקון שצריך להחליף כל חודש, בנפח גדול יותר (רצוי 700-800 סמ"'ק), וכמובן לא "סיני" קיקיוני אלא מפירמה מוכרת.

תודה מראש לעונים, תבוא עליכם הברכה ושלעולם לא יתקלקל לכם המזגן.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבת שרדה שנה עם Camelbak Podium שמשמש אותה גם לאופניים. לקראת השנה הבאה אני צריך להחליף את הפיה (45-50 ש"ח) אבל זו הפעם הראשונה שאני לא קונה 3 בקבוקים בשנה אחת.

אלו שבלי הסיליקון - לדעתי פחות לילדים קטנים כי מספיק פעם אחת שהם לא סוגרים את הפקק וזה נשפך על כך התיק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן הצעיר היה השנה (גם כן שנה, חצי ממנה הילד היה בבית) עם ה-Contigo Ashland. בסה"כ הבקבוק שרד מאוד יפה. בטח יותר טוב מה-Klean Kanteen שהיו לו עד עכשיו.

אם תעשה חיפוש ל-Contigo Autospout Water Bottle תמצא עוד דגמים עם אותו מנגנון.

• אהבתי 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו אישית נמנעים מבקבוקים עם קש, כי הוא לא נשטף כמו שצריך אף פעם ולך תדע איזה עובש גדל שם בסוף.

קנינו לכל המשפחה את הקונטיגו צ'אג, שהוא אחלה בהכל חוץ מעמידות לנפילות. לצערי, אם הוא נופל אז יש סיכוי לא רע שציר של הפיה נשבר. פעם אחת פניתי אל קונטיגו ושלחו לי ראש חדש לבקבוק, אבל כבר הצליחו לדפוק עוד אחד אצלינו, אז אני נזהר מלהמליץ עליו.

מצד שני הילדים שלי עוד לא בגיל בית ספר אז אולי שלך יצליחו לשמור יותר טוב על הבקבוק (לא באמת מאמין בזה אלא אם הילדים שלך חונכו בגרמניה 😉).

עריכה אחרונה על ידי A_lex
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני רואה שלא רק אני בעסק הזה של הבקבוקים.

הסתכלתי בדיוק על הקונטיגו צ'אג עוד לפני שפתחתי את השירשור. קראתי שיש פה ושם תלונות על הצוואר הגמיש שנקרע.  @A_lex אולי יש לך תובנות בעניין?

הילדים שלי אמנם חונכו בפינלנד... אבל אחד מהם מעופף לחלוטין ברמה שאני צריך בקבוקים אקסטרה כי אחד תמיד נשאר בבי"ס. נראה לי שבתור התחלה אזמין שישה ומשם נתקדם.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצוואר הגמיש עשוי מסיליקון ולא נקרע עד כה באף אחד מהבקבוקים (חמישה). יצא לי לפרק לגורמים את ראש הבקבוק ונראה שהסיליקון עשוי טוב. רוב הסיכוים שבקבוק יפול וישבר לו אותו הפלסטיק שציינתי הרבה לפני שמשהו יקרה לסיליקון. ככה שגם אם איזה בקבוק ישרוד שנים ומתישהו הסיליקון יקרע, תוכל להעביר אליו את הסיליקון מבקבוק שבו נשבר ציר פלסטיק.

דרך אגב, הבקבוק הכי טוב ועמיד שהיה לנו עד כה (לילדים קטנים) הוא של טוויסט-שייק. עמיד, לא נוזל, הפיה לא מסיליקון אז אין מה לנשוך ולהרוס, קל לשטיפה... לו רק היו עושים אותו גדול יותר 😞.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשרדות של בקבוקים זאת בעיה כאובה אצלנו. אם הם לא נעלמים בבי"ס/שיעור יער/חור שחור וכד' אז הם נחבטים ומתעקמים ללא תקנה.

את האחרון הקונטיגו עבר די בשלום.

מה שאבד הפעם זה הקש (שאגב גם ביולוגית הבית ולא מתלהבת מחוסר היכולת לנקות אותו כמו שצריך). אחרי סדרת מיילים מול קונטיגו נשלח לנו ראש שלם+קש חלופי. 

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק אצלך.. בגלל זה תמיד יש אצלנו עתודה של לפחות ארבעה בקבוקים נוספים בכוננות. בקבוקי Eddy Kids היו לנו בשלוש השנים האחרונות כנראה קרוב ל-20, חלקם סיימו את חייהם בשיבה טובה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ילד לא צריך 700 מ"ל... מה הם, גמלים?

טיולים זה סיפור אחר.

אשתי עלתה על פטנט: בקבוקי מים רגילים, 500 מ"ל, אלה עם הפיה. מחזיקים מעמד בערך אותו דבר כמו מותגים מפונפנים, ולא כואב הלב כשהולך לאיבוד / מתפרק סופית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

700 מ"ל לילד שיוצא ב-8 בבוקר מהבית וחוזר ב-4 אחה"צ זה מעט מידיי, בטח בקיץ ובטח אם הוא מתרוצץ הרבה בחוץ (תלוי בבי"ס בו הוא לומד, כמה חוץ יש).

כשהזעטוט בכיתה ב' חוזר הביתה הוא עובר תחקיר אם הוא סיים את הבקבוק ומילא סיבוב נוסף.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות נוספת זה בקבוק מים מינרליים בנפח המתאים, נותנים לעולל ומחליפים אחרי שבוע-שבועיים...

(עכשיו יכניסו אותי לשרשור קמצנים...)

• מצחיק 2

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם קמצנות אין לי בעיה, עם יצור פסולת פלסטיק עודפת יש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום חם עם פעילות שותים 700-800 בכיף. ואם צריך הם עושים ריפיל בקולר בביה"ס.

לגבי בקבוקי מים מינרליים. הבקבוקים האלה בשימוש רב-פעמי הופכים להיות מצבור חיידקים מסריח, אי אפשר לשים אותם במדיח, לקנות בקבוקי מים מינרליים חדשים כל שלושה ימים אני לא מתכוון. מעבר לזה יש גם את המסר השלילי של "השתמש וזרוק". אנחנו כן משתמשים באופציה הזו בצוק העתים, כשכל הבקבוקים הזמינים הלכו לטייל להם בבית הספר או נבלעו כולם באיזה חור שחור באותו יום בדיוק.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי שני טרוריסטים בני 5.5 ו-7 סוחבים כבר הרבה זמן (לפחות שנה וחצי) עם uzspace כזה.

פיה קשיחה, מנגנון פשוט, קלים לניקוי ובעיקר עמידים מאד.

היו לנו כמה camelback עם פיות סיליקון שלא שרדו כמו שאלה שורדים וגם היו מעצבנים עם פיות הסיליקון הבלתי מתנקות שלהם.

לי ולאשתי היו בקבוקים של קונטיגו - בקבוקים מעולים, אבל עם מנגנונים קצת מתוחכמים מדי וגם פחות נוחים לניקיון.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לא מכיר את החברה אבל המבנה מאוד דומה לבקבוקים של Ello שהיו לנו (את הזוג הראשון קניתי כשנתקלתי בוולמרט ונראה לי טוב. את הבאים כבר מאמזון). לצערי גם הבקבוקים האלו מאוד רגישים לנפילה, ואם נופלים על המכסה לרוב נשבר הציר שלו והבקבוק הולך לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...