Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: מיצובישי אאוטלנדר החדש (הפעם הוא באמת חדש..) עשה עליה לישראל.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, royial כתב:

מתי יגיע ל- 0 ק"מ? מתלבט בין מבצע 'חבר' שככל הנראה יהיה בדצמבר/ינואר לבין ליסינג 0 ק"מ...

לי אמרו בחברה שההנחה של חבר תהיה בקושי 4,000 (והמחיר אמור לעלות בסכום דומה...) לכן לא חיכיתי למבצע חבר, ולליסינג כנראה שלא יהיו הקצאות כי יש ביקוש מטורף מלקוחות פרטיים וההזמנות סגורות עד ינואר.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 8.8.2021 בשעה 22:51, outlander כתב:

לי אמרו בחברה שההנחה של חבר תהיה בקושי 4,000 (והמחיר אמור לעלות בסכום דומה...) לכן לא חיכיתי למבצע חבר, ולליסינג כנראה שלא יהיו הקצאות כי יש ביקוש מטורף מלקוחות פרטיים וההזמנות סגורות עד ינואר.

מה?! רק 4,000 שקל? שנה שעברה ההנחה עמדה על 16,000 ש"ח והמחירים עוד עלו מאז.... איך אפשר לדעת מה תהיה ההנחה? כי חשבתי לשריין ואז לשלם שיפרסמו את המבצע של 'חבר'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש כרגע רכב 7 מקומות.

הלכתי לבחון את האאוטלנדר אתמול אחרי שנסעתי על הקיה סורנטו ובדקתי פג'ו 5008 (בלי נסיעה). 

באולם תצוגה יש שתי רמות גימור, instyle ו luxury (רמות 2 ו 4 מתוך 7), נסיעת מבחן עשיתי על הדגם המפואר (7 מתוך 7).

לדעתי הרכב נראה טוב, אני לא מתחבר לעיצוב מוחצני כמו גרילים ענקיים וכרום בכל מקום, מצד שני זה לא מאוד מוחצן וגם הנראות קריטריון משני עבורי. 

קצת מזכיר אשה שהיא יפה באופן טבעי אבל מתעקשת להתאפר באופן מוגזם. 

רמת הבטיחות זהה בכל הרמות והיא די עשירה. 

החל מהרמה השניה יש גג פנורמי, נחמד. 

הסלון מעוצב יפה, ביחוד מקדימה, גם המושבים הקדמיים נוחים מאוד ותומכים. 

מאחורה סטנדרטי. מהרמה השלישית או הרביעית הסלון משתפר עוד יותר, עם מושבים דמויי עור ודוגמאות מעויינים בדלתות. 

יש כמה דברים קטנים שהורסים את קפיצת המדרגה היפה, למשל הפלסטיק של תא המשקפיים בתקרה פשוט זול. בחלק העליון בדלתות יש עדיין כפתורי נעילה שמרימים ומורידים כמו בסובארו משנת 92, ביג נו נו. 

אבל הסהכ טוב ונעים. 

עשיתי נסיעה של 15 דקות, סהכ 2 מבוגרים ו 3 ילדים. המנוע מגיב יפה, כנל הגיר. לא הייתי מנחש שמדובר בגיר רציף. 

תחת מאמץ יש רעשי מנוע אופייניים. 

המזגן מקפיא גם שהוילון בגג פתוח. 

בשורה השלישית לא התלוננו. 

מבחינת מתלים, האוטו מכוון על הצד הרך. לא ספינה אמריקאית, אבל כן רוכן ומתנדנד קצת.

לדעתי צריכת דלק בעיר הררית תהיה בין 7 ל 8 קמ לליטר. על הכביש המהיר מנחש ש 11, 12.

אני מאוד מתלבט בינו לבין הסורנטו החדשה. 

לדעתי הוא עדיף על הפג'ו. 

לטעמי התמורה לכסף טובה, אפילו טובה מאוד. מעריך שזה יהיה להיט מכירות ובהתאם גם ישמור על ערכו בשוק. 

אני מעריך שנראה הרבה כאלו על הכביש בקרוב. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh
  • אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SurfHigh כתב:

יש כמה דברים קטנים שהורסים את קפיצת המדרגה היפה, למשל הפלסטיק של תא המשקפיים בתקרה פשוט זול. בחלק העליון בדלתות יש עדיין כפתורי נעילה שמרימים ומורידים כמו בסובארו משנת 92, ביג נו נו. 

אבל הסהכ טוב ונעים

ממה רצית שיהיה עשוי הפלסטיק הזה? זה לא דבר ששמים לב אליו, אשתי לא ידעה שזה קיים עד שאמרתי לה...

והכפתור נעילה זה דבר שמאוד אהבתי, העיצוב שלו מאוד נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענין של היצע וביקוש, מאוד פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...