Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על דוח בדיקה פיקאסו

Monolitus
שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אשמח לדעת האם ממצאי הדוח בפרט הספק מנוע נמוך וסעיף הנקישות פוסלים את הרכב או לא?

הנציג אמר שיחזיר לטיפול של שלמה לתיקון הממצאים

תודה רבהf18f9e87935a7e883666ced914f82099.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתעמק יותר מדי, בדיקה טיפוסית עם הכסת"חים הרגילים. אין שום ערך לבדיקות בימינו, עדיף לקפוץ למוסך להתייעצות מה מצב המנוע והשלדה ולשלם הרבה פחות.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש כאן יותר מהכסת'ח הרגיל.  ביחס לגילו ולקילומטרז' הוא נראה מוזנח למדי.  ובנוסף נורית שירות דולקת - זה יכול להיות כלום (התריע על טיפול תקופתי, עשו אותו ולא אפסו את הנורה) וזה יכול להראות על משהו רציני יותר המתחבא לו.  מה שלא יהיה זו עוד הוכחה להזנחה ברכב הזה.

לא הייתי ממשיך להשקיע זמן ברכב הזה אם לא מציגים לי פירוט טיפולים מסודר, דוח סליקה והסבר על התאונות למיניהן, וכמובן מסדרים את נורת השירות הדולקת.  אז, ואם בבסיס המחיר שרוצים משקלל את מצבו של הרכב עדין לא הייתי קונה בלי שמוסך רציני המתמחה ב PSA עובר על הרכב הן בחיבו רלמחשב והן בבדיקה מכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות
המחיר שהחברה דורשת הוא 28 אחוז פחות מהמחירון
יש אולי המלצה למוסך מומחה בירושלים?
המורשה לא מוכן לבדוק וגם אחרים שניסינו לא מוכנים...
החברה (איש המכירות) לא מוכנה לתת פירוט של הטיפולים... רק כותרות (טיפול 75 אלף וכו)...

יש טעם לדעתכם לפנות לשירות הלקוחות שלהם?
אם זה היחס לפני המכירה...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...