Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני חזקה ומאובזרת

gabib231
שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 16 שעות, meir_gi כתב:

תתחדשו וסעו בדרכים טובות. בחירה מצויינת.

תודה רבה!

לפני 6 שעות, robertf כתב:

אין ספק אבל מצד שני מדובר בדור חדש לחלוטין עם מכלולים חדשים שעל פניו מוצלחים בהרבה (כן ברור שהזמן יגיד). אני מכיר לא מעט תקלות נפוצות גם בפיז׳ו בדגמים הישנים יותר, כשבדור הנוכחי נראה שנפתרו.

בכל אופן, הבחירה ב-208 הנהדרת ממש לא טעות, ולא תצטערו על זה, בטח אם תנוחת הנהיגה נוחה לאמך.
לא יודע לגבי הג׳ז. הפולו עולה 113 על הכביש, אבל מדבור במנוע 1.0 95 כ״ס וברור שהרבה פחות איבזור מהפיז׳ו (או הרנו לצורך העניין).

פולו ברמת הגימור הגבוהה עולה עכשיו 126 אלף ש"ח, במחיר הזה התמורה שלה מאוד נמוכה...

אבזור לוקה בחסר, מנוע צנום יחסית וגיר שידוע במחלותיו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Gavrik כתב:

מה זאת אומרת על פניו? על פניו גם הPRINCE 1.6 156 הייתה יחידת הנעה מוצלחת (איך בזמנו אהבו להגיד.. מנוע של ב.מ.וו 😂) אך לאחר מספר שנים כשהתחילו לצוץ הבעיות התגלתה כנבלה סרוחה.

ראשית המנוע הזה אכן הוא ילד משותף לב.מ.וו ופי.אס.איי, האומיטקון הלעגני שצרפת קצת מיותר. שנית ההנחה שמגולמת בפוסט שלך ולפיה אי אפשר לקבל שהצרפתים האלו יצליחו להוציא תחת ידם משהו שלא יידפק במוקדם או מאוחר, בשונה מאחרים, היא גם חסרת בסיס וגם מרושעת. נדמה לי שזה מסוג הפוסטים שהנהלה אחראית צריכה לדאוג להסרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטרפריטציה שלך למסרים שלי מוציאה אותם מההקשר, לדעתי לקחת את זה אישי מידי.

אין פו שום רמיזה או הנחה מרושעת לצרפתים יש פו מסר פשוט שאומר כי המנוע הזה חדש מידי בשוק מכדי להגיד עליו שהוא מוצלח בדיוק כמו שקרה בזמנו עם מנוע הפרינס, וכל הניסיונות לשווק אותו בתור "מנוע של מרצדס" לא מהבים שום ראיה שמצביעה דבר על טיבו זה הכל.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אישי או לא, לא תיקח אותי לשדה של טיעונים מדומיינים, אני לא שם. כן יש פה יחידת הנעה, שזוכה אצלך לרמיזה פוגעת ולא רלבנטית, מה שלא ראיתי אצלך ביחס ליחידות הנעה במוצרים דומים, גם חדשים יותר, אצל יצרנים מקבילים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פו שום רמיזה או הנחה מרושעת לצרפתים יש פו מסר פשוט שאומר כי המנוע הזה חדש מידי בשוק מכדי להגיד עליו שהוא מוצלח בדיוק כמו שקרה בזמנו עם מנוע הפרינס, וכל הניסיונות לשווק אותו בתור "מנוע של מרצדס" לא מהבים שום ראיה שמצביעה דבר על טיבו זה הכל.

כמה זמן לדעתך יש לחכות מרגע שהוא מגיע לשוק ועד שאפשר להכריז על מנוע כאמין?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לומר, הטיימינג בפיורטק למשל התחיל כעבור שנתיים- שלוש, אחרו בערך 50 אלף ק״מ.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, robertf כתב:

אני לא Gavrik, אבל מהרושם שלי, נראה שהרבה בעיות צצות איפשהו בטווח של שנתיים עד 4 שנים.

כלומר, מבחינתי אם מנוע רץ כבר 4 שנים ואין בעיות מיוחדות ידועות בארץ ובחו"ל ויש כבר מכוניות שחצו בזמן הזה את ה-100 אלף ק"מ, אז נשמע שסך הכול אמין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

@gabib231

מתלבט בדיוק כמוך קליאו או 208 (פרימיום).

יכול לספר איך בינתיים עם הרכב?

מבחינת נהיגה, אבזור, תקלות התנהלות מול יבואן? הסעה של עוד שני אנשים בוגרים ברכב?

עריכה אחרונה על ידי avimis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2021 בשעה 07:51, avimis כתב:

@gabib231

מתלבט בדיוק כמוך קליאו או 208 (פרימיום).

יכול לספר איך בינתיים עם הרכב?

מבחינת נהיגה, אבזור, תקלות התנהלות מול יבואן? הסעה של עוד שני אנשים בוגרים ברכב?

היי,

עדיין לא קיבלתי את הרכב... רציתי צבע מסוים עם גג פנורמי אז בימים הקרובים הספינה אמורה לפרוק את הרכב שלי.

מה שכן עשיתי הרבה נסיעות מבחן ולי היה נעים יותר לנסוע ב208 מבחינת ההתנהגות של הגיר שהוא יותר חלק מכיר רובוטי.

במהלך נסיעות המבחן ישבנו שני מבוגרים מאחורה בלי בעיה אלא אם כן מישהו מאוד גבוהה ואז יכול להיות לו לא נוח ( בכל זאת סופר מיני).

תכנס לקבוצות הפייסבוק של הדגמים ותקבל שם מידע מסויים שחסר לך, כמות האנשים שהעלו תקלות שונות בקבוצה של הקליאו בכל מיני מערכות לעומת שביעות הרצון בקבוצה של ה208 הוסיפו לי להחלטה .

בהמשך אעדכן כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...