Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ: סקודה פאביה 2021 או איביזה 2018

המתייעצת
שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקורסה גם בגירסה החלשה יש מנוע 1.2.

לגבי הפאביה החדשה היא דגם מאוד ותיק ותוחלף בדור חדש כנראה בשנה הקרובה. בנוסף הפאביה מגיעה עם מנוע דומה לאיביזה אבל עם הספק מופחת של 95 כ"ס.

אני מחזיק באיביזה fr, ובסך הכל אני מרוצה. הרכב די זריז וחסכוני .

חסרון מאוד בולט נכון להיום ולמתחרות, זה שאין לרכב מערכת תיקון סטייה מנתיב או לפחות התראה. והרכב מגיע עם מובלאיי

ונוחות הנסיעה בעיר די קשיחה לטעמי .

אולי יש אפשרות לרכוש את הרנו קליאו ב0 ק"מ , את הגרסה של ה1.33 ליטר , הפחות מאובזרת.

עריכה אחרונה על ידי Shay Fishman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, התבלבלתי בין הגירסה המוחלשת של הקליאו, אכן 1.2.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"והנה מישהו כבר הסיק ששמירת הערך מוטלת בספק.

נכון לעכשיו כלי הרכב של צ'מפיון נהנים משוק יד שניה די חזק, ולא נראה שזה עומד להשתנות".

בוודאי שהיא מוטלת בספק,אני אוהב מאד את הרכבים של אופל אבל אי אפשר לברוח מהמציאות שהמותג הזה יובא על ידי יבואן שהשמיד את המוניטין שלו,ולובנסקי הוא יבואן חדש שבונה מחדש את המותג אופל,עד שנראה את התוצאה הסופית זה מוטל בספק,זה לא ברור לך?.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבד מוניטין קל מאד - ואת זה גם UMI וגם שלמה עשו מצוין לאופל. לובינסקי הוא יבואן ישן שקשה להגיד ששמירת הערך של המותגים שהוא משווק נמצאת בראש מעייניו.

מותגי צ'מפיון מתחזקים כל העת, ורק מרחיבים ומעמיקים את האחיזה בציי הרכב, מה שמוכיח שששמירת הערך ממשיכה להיות טובה, והאמינות כנראה לא רעה כמו שמנסים לצייר.

האחיזה של מותגי צ'מפיון בשוק הישראלי איננה מוטלת בספק. ונכון גם שמירת הערך (כנראה שלא)

כשאתה "שמירת הערך מוטלת בספק" אתה צריך להביא עובדות לביסוס התזה שלך.

העובדות שלי הן שסקודה וסיאט נמצאות במקומות ה-4 וה-6. ברבעון הראשון של השנה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאביה עתידה להתחלף בקרוב. מחיר חבר שווה בהתחשב ברמת גימור סטייל שכוללת כעת פול לד להבדיל מהאיביזה, אך האיביזה כוללת גג פנורמי נפתח. בעיקרון אותן מכוניות. האיביזה קצת יותר נוקשה.

הייתי הולך על הפאביה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, zvit כתב:

לאבד מוניטין קל מאד - ואת זה גם UMI וגם שלמה עשו מצוין לאופל. לובינסקי הוא יבואן ישן שקשה להגיד ששמירת הערך של המותגים שהוא משווק נמצאת בראש מעייניו.

מותגי צ'מפיון מתחזקים כל העת, ורק מרחיבים ומעמיקים את האחיזה בציי הרכב, מה שמוכיח שששמירת הערך ממשיכה להיות טובה, והאמינות כנראה לא רעה כמו שמנסים לצייר.

האחיזה של מותגי צ'מפיון בשוק הישראלי איננה מוטלת בספק. ונכון גם שמירת הערך (כנראה שלא)

כשאתה "שמירת הערך מוטלת בספק" אתה צריך להביא עובדות לביסוס התזה שלך.

העובדות שלי הן שסקודה וסיאט נמצאות במקומות ה-4 וה-6. ברבעון הראשון של השנה.

מה הקשר לצמפיון?אני התייחסתי לרכבים של אופל,ודרך אגב מכירות הרכבים של פולקסווגן ירדו ברבעון הראשון של השנה ב25% לעומת השנה שעברה.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי לא לוקח את אופל ברצינות, ולא משריין לעצמו מספיק מלאי, ואת המלאי שהיה מכר במחיר של מכוניות מפורקות מעזה ב-0 ק"מ. ככה לא משקמים מותג. נסה למשל לרכוש גרנדלנד דיזל.

ופולקסווגן? ה-25% עליהם אתה מדבר זה בדיוק הגולף שהיתה (ובמידה מסוימת עדיין) חסרה במצאי.

שוב, אני לא פריק של אף יבואן, אבל כשמביאים נתונים צריך לבסס אותם עם עובדות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אופל עם בערך 208 אחוז עליה במכירות לעומת שנה שעברה.

אולי אנשים מתחילים להפשיר כלפי הרכבים הללו, ומגלים שהם לא רעים לפחות הקורסה, שגם הגיע ל0ק״מ מה שצפוי להגדיל את המכירות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכמה זמן פות"ש תחזיק את הרכב? אם לטווח של 3 שנים, אני לא רואה סיבה לא ללכת על הפאביה, שמגיעה עם אחריות וכמובן 0 ק"מ ו "ראש שקט".

מעבר לטווח זה, אולי כדאי לפזול לרכבים אחרים בתקציב, השאלה אם פות"ש מעוניינת לשמוע הצעות על רכבים אחרים או שנעולה רק על שני דגמים אלו.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yoav911gt2 כתב:

מתיחת פנים של האיביזה תחשף בשבוע הבא. הדור החדש של הפאביה יחשף בחודש הבא.

שאלת תם(ה) - מה המשמעות של דור חדש לפאביה מול מתיחת פנים לאיביזה? מניחה שזה חסרון של הפאביה ויתרון לטובת האיביזה?

עריכה אחרונה על ידי המתייעצת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש, זה אומר שהפאביה תוכננה מאוחר יותר (האיביזה יצאה לשוק ב2017).

בפועל שתיהן מבוססות על אותה פלפטפורמה וישתמשו באותם גירים ואותם מנועים ולכן זה יהיה בעיקר עניין של עיצוב חיצוני והנדסת אנוש שיבדיל ביניהן. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, iEminem כתב:

לכמה זמן פות"ש תחזיק את הרכב? אם לטווח של 3 שנים, אני לא רואה סיבה לא ללכת על הפאביה, שמגיעה עם אחריות וכמובן 0 ק"מ ו "ראש שקט".

מעבר לטווח זה, אולי כדאי לפזול לרכבים אחרים בתקציב, השאלה אם פות"ש מעוניינת לשמוע הצעות על רכבים אחרים או שנעולה רק על שני דגמים אלו.

מתכננת שתהיה ברשותי טווח של 3-6 שנים.

בהחלט פתוחה לעוד רכבים אבל עם מספר דרישות מהרכב:

• מכונית מיני-סופר מיני
  • שנתון נמוך יחסית (גג 2017)
  • נסיעה בינעירונית נוחה (ושתחזיק את העליות של ירושלים)
  • מחיר: בהתחלה רציתי עד 85 אלף ש"ח (כמו שתעלה האיביזה 2018 FR), אבל במקרה של הפאביה החדשה שתעלה לי עם מועדון חבר 99 אלף - הסכמתי לשקול :)
  • אגב, מאוד רוצה גג פנורמי אם זה יתאפשר, כך שזה שיקול לטובת הדגמים המפוארים.

המון תודה, אתם נהדרים!

עריכה אחרונה על ידי המתייעצת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיפה - הבנתי שהאיביזה והפאביה רובוטיות, ואני ממש נוטה לוותר עליהן.

חושבת על האופל קורסה / טויוטה יאריס היברידית.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...