Jump to content

המתייעצת

 • פרסום הודעות

  13
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי המתייעצת

 1. בהצעה של לוביט יש "התחייבות לתיקון נזק תאונתי בחלפים מקוריים חדשים ל- 24 חודשים מיום עליית הרכב לכביש (במקרה של תביעה לפוליסה)". לעומת זאת, בהפניקס (ההצעה הכי אטרקטיבית - התנאים כמעט זהים והמחיר יותר זול, אחרי מו"מ מול הנציג) מתחייבים לי רק לחלפים מקוריים בשנה הראשונה. מה קורה הלאה? החוק לא מחייב אותם לתת לי חלפים מקוריים בשנה השניה?
 2. אהלן חברים, עומדת לפני מכירת המכונית והחלפתה בחדשה. פרטים על המכונית - פורד פוקוס טרנד 2012 (4 דלתות 125 כ"ס). יד 2, נקנתה עבורי ע"י המשפחה מחברת השכרה ב-2015. 166,000 ק"מ. מבדיקה במרכז הסליקה של חברות הביטוח, התברר לי כי ב-2012 נפתחה תביעת ביטוח כניזוקה והייתה ירידת ערך. שולמו 1500 ש"ח אך לא כתוב כמה אחוזי ירידת ערך.. אני תוהה מה המחיר שהוגן יהיה לפרסם אותה למכירה - האם הולכים לפי מחירון לוי יצחק או מחירון יד 2?, ואיך מתמחרים את אותה תביעה מ-2012?
 3. היי חברים, צריכה לבטח בחובה + מקיף את האופל קורסה החדשה שקניתי לאחרונה והשבוע סופסוף אקבל אותה. קיבלתי הצעה מחברת הביטוח 'לוביט' מבית ייבואן הרכב לובינסקי. במכתב המצורף להצעה נכתב: "לקוח נכבד , כשאתה רוכש פוליסת ביטוח לרכב שלך ,אתה מצפה שיעמוד מאחוריך גוף חזק שידאג לך בכל מקרה של גניבה או נזק .ההתמחות הספציפית של לוביט בפוליסות לרכב בכלל , בפוליסות ייעודיות לדגמי המכונית המיובאים על ידי לובינסקי בפרט , מייעלת , מוזילה ומקצרת את הליך הטיפול בכל מקרה של תביעה והפעלת הפוליסה. הפוליסות של לוביט מאפשרות לך ליהנות משקיפות מלאה ולדעת שהרכב שלך נמצא בידי
 4. אהלן חברים, [קצת רקע: התייעצתי בפורום הייעוץ לרכישת רכב במה כדאי לי להתחדש (שנתון 2021), הלכתי לבדוק את היאריס ואת הקורסה ואחרי נסיעות המבחן הגעתי למסקנה שאופל קורסה היא האחת שלי 😊] With that being said, בנסיעת המבחן של הקורסה לא שמתי לב למהירות (ועם מכונית כזו זה קל) וקיבלתי דו"ח מהירות ראשון בחיי (מצורף לאחר טשטוש). יש לי עבר נקי לחלוטין ב-9+ השנים בהן אני נהגת, והשוטר שעצר אותי אמר שהיה מסתפק באזהרה אם הייתי קמ"ש 1 פחות במהירות שלאחר ההפחתה, שהיא 91 קמ"ש. קיבלתי קנס של 1,500 ₪ ו-10 נקודות וזה ממש יושב עליי מאז. כעצת השוטר, עוד באותו היום הג
 5. כעת אני נוסעת פחות, אבל הצפי הוא שבקרוב אסע כ-15K ק"מ בשנה, אמנם משתדלת לצאת בשעות לא פקוקות אבל כן יוצא שאני נתקעת בפקקים של ת"א.. וזה סיוט עם הפורד הנוכחית שלי.
 6. תודה רבה! אני רואה שמדובר בדגמים הפשוטים. יודע במקרה איך אני מוצאת דיל של 0 ק"מ על הדגמים המפוארים? (ביאריס - דגם Sky, בקורסה - דגם Gs line)
 7. כן, כי יאריס היברידית החדשה והקורסה החדשה עם מחירון של 120K~ ש"ח. אגב, אם אני הולכת על יד שניה שנתון 2020 ואפילו 2019 - יש הבדל משמעותי ביניהן לעומת הדגמים החדשים של 2021?
 8. מוסיפה - הבנתי שהאיביזה והפאביה רובוטיות, ואני ממש נוטה לוותר עליהן. חושבת על האופל קורסה / טויוטה יאריס היברידית. מה דעתכם?
 9. מתכננת שתהיה ברשותי טווח של 3-6 שנים. בהחלט פתוחה לעוד רכבים אבל עם מספר דרישות מהרכב: מכונית מיני-סופר מיני שנתון נמוך יחסית (גג 2017) נסיעה בינעירונית נוחה (ושתחזיק את העליות של ירושלים) מחיר: בהתחלה רציתי עד 85 אלף ש"ח (כמו שתעלה האיביזה 2018 FR), אבל במקרה של הפאביה החדשה שתעלה לי עם מועדון חבר 99 אלף - הסכמתי לשקול אגב, מאוד רוצה גג פנורמי אם זה יתאפשר, כך שזה שיקול לטובת הדגמים המפוארים. המון תודה, אתם נהדרים!
 10. שאלת תם(ה) - מה המשמעות של דור חדש לפאביה מול מתיחת פנים לאיביזה? מניחה שזה חסרון של הפאביה ויתרון לטובת האיביזה?
 11. תודה חברים על התגובות המלמדות. בהנחה שאלך על איביזה 2018, לאחר שנגמרת האחריות יש טעם להמשיך לתקן תקלות במוסך מורשה? עד כה הלכתי למוסך מורשה עם הפורד רק כשהייתי חייבת לעדכן גרסה למחשב כדי שהרעידות ייירגעו קצת.. כל שאר הטיפולים במוסך רגיל. אגב, חשבתי בחיוב על הקורסה החדשה שיכולה להתאים לכל הדרישות שלי (מכונית מיני שתוכל לעלות את העליות של ירושלים, שנתון עדכני ואבזור), אבל מפחדת באמת משמירת הערך שלה. מה גם שהגרסה המהודרת עולה 120 אלף וזו חתיכת קפיצה מהאיביזה FR 2018 (85~ אלף) ואפילו מהגרסה המהודרת של סקודה פאביה החדשה (99 אלף).
 12. אהלן חברים, קצת עליי - נוסעת בעיקר לבד בנסיעות בינעירוניות (ירושלים-ת"א) . רוצה להחליף את הרכב הנוכחי שלי (פורד פוקוס 2012 אוטומטי, עם רעידות מעצבנות בתחילת כל נסיעה בהילוך ראשון ושני) ברכב קצת יותר קטן (חניה בת"א) ואשמח לעזרתכם בבחירה בין שני דגמים: 1. סיאט איביזה שנתון 2018, דגם FR (אוטומט) - כ-85 אלף ש"ח. 2. סקודה פאביה חדשה מהחברה שנתון 2021, דגם Style (אוטומט) דרך הנחת מועדון חבר - 99 אלף ש"ח - עם אחריות ל-3 שנים. קראתי בכל מיני פורומים שלא
×
×
 • תוכן חדש...