Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי את הודעת GoogleOne - האם לעבור?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בג'ימייל חיכתה לי ההמלצה לשדרג כי נותרו לי רק 20%.
מודה שטרם ניכנסתי לראות מה מי מו, רוצה קודם לשמוע מהחבר'ה כאן. אתם תמיד מסבירים בצורה פשוטה וברורה.
המצב אצלי הוא שהכל, תמונות מהחיים הכוונה - נמצא בגוגל תמונות. 
האם כדאי לשדרג?
אני מניח שזה עולה כסף?
מהרגע שזה כבר לא בחינם - כדאי לבדוק אם יש אלטרנטיבות טובות יותר? וכמובן גם אמינות ברמה של גוגל? 

אין לי שם דברים מסווגים או פרטיים וכו'. רק תמונות משפחתיות.
תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה בסדר. לגוגל יש נטייה, כמו כולם, לארגן מדי פעם את המוצרים הפנימיים שלהם מחדש

תוך כדי גרימת בלבול קשה למשתמשים.

בקיצור נמרץ והכי גס שיש - זאת הדרך שלהם לאחד את התשלומים לשירותים השונים שלהם במקום אחד + יצירת ״משפחה״.

20 אחוז מקום פנוי זה עוד סביר. כשתהיה קרוב ל-0 אחוז, תבדוק מה האלטרנטיבות ותחליט מה מתאים לארנק שלך,

עד אז אתה יכול לדחות את ההחלטה.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת הסגר הזה הדרייב שלי התפוצץ לו מהר מאוד.

ככה שישר שדרגתי ל100. 

שבוע אחרי קיבלתי מגוגל מתנה של 30 שקלים קניה בגוגל סטור על השדרוג.

כרגע רק יכול להמליץ.

לגבי מתחרים - באמת שלא מכיר. רק תתרחק מוואנדרייב, זה פשוט נוראי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ירחמיאל כתב:

בג'ימייל חיכתה לי ההמלצה לשדרג כי נותרו לי רק 20%.
מודה שטרם ניכנסתי לראות מה מי מו, רוצה קודם לשמוע מהחבר'ה כאן. אתם תמיד מסבירים בצורה פשוטה וברורה.
המצב אצלי הוא שהכל, תמונות מהחיים הכוונה - נמצא בגוגל תמונות. 
האם כדאי לשדרג?
אני מניח שזה עולה כסף?
מהרגע שזה כבר לא בחינם - כדאי לבדוק אם יש אלטרנטיבות טובות יותר? וכמובן גם אמינות ברמה של גוגל? 

אין לי שם דברים מסווגים או פרטיים וכו'. רק תמונות משפחתיות.
תודה רבה.

אצלי מקום האחסון שגוגל נותנים בחינם - 15GB - נגמר מזמן. 

שידרגתי ל 100GB בתשלום 8 ש"ח בחודש. יכול להיות שיש אלטרניבות יותר זולות אבל כבר רגיל לעבוד עם הענן של גוגל ובשביל לחסוך אולי 3 ש"ח בחודש לא טרחתי לחפש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ירחמיאל

קח בחשבון שאם התפוסה הגדולה אצלך היא באמת בגוגל תמונות (ולא בדרייב או בג'ימייל, למשל), אפשר להגדיר העלאת תמונות באיכות גבוהה (לא מקורית) אך ללא הגבלת נפח.

התמונות והסרטונים יעברו כיווץ מסויים אבל עדיין ישארו באיכות מעולה.

ככה זה אצלי ואצל רוב מי שאני מכיר ואין תלונות על האיכות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Buki כתב:

אצלי מקום האחסון שגוגל נותנים בחינם - 15GB - נגמר מזמן. 

שידרגתי ל 100GB בתשלום 8 ש"ח בחודש. יכול להיות שיש אלטרניבות יותר זולות אבל כבר רגיל לעבוד עם הענן של גוגל ובשביל לחסוך אולי 3 ש"ח בחודש לא טרחתי לחפש. 

אני עם ג'ימייל בערך מהיום שהשירות הזה הושק, וכל המשפחה מחוברת עם חבל טבור לשירותים של גוגל, את ה-8₪ בחודש אני משלם כבר שנים בגלל אשתי...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ירחמיאל כתב:

תודה לכולם.
אלעד - אני חושב שזאת כבר ברירת המחדל אצלי.

האם אני יכול לוודא זאת בגוגל תמונות - הגדרות?

כן.

כנס לגוגל תמונות מהדפדפן ומשם להגדרות - אתה תראה את ההגדרה הזו ישר.

ואם זה ככה כבר מוגדר אצלך, אז אתה יכול ללחוץ על "שידרוג נפח האחסון" דרך הדרייב ושם אתה תראה התפלגות של איזה מהשירותים של גוגל תופס לך באמת את הנפח של החשבון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ניסיתי לעשות קומבינה, יש לי 2 חשבונות מייל של ג׳ימייל אחד יחסית מלא ואחד יחסית ריק ועשיתי שיתוף של תיקייה ביניהם ושמתי אותה על האיכסון היחסית ריק שלי. העברתי קבצים מהחשבון המלא לחשבון הריק אבל בגלל שזה בשיתוף יוצא מצב שהנפח של הקבצים תופס מקום ב-2 המקומות במקום במקום הריק.

באסה הקומבינה לא עבדה :)

• מצחיק 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ מאוד להיזהר עם הקומבינות.

גוגל היו מאוד מתירניים בהתחלה, אבל בזמן האחרון הם מתחילים לאט-לאט לסגור דברים חשודים

ולדרוש בתקיפות אמצעי זיהוי נוספים כשמתעוררת תנועה חשודה בין חשבונות שונים.

בקיצור, לפקוח עין על ההתראות של גוגל - כשהן עולות מדרגה אז החשבון בסכנת חסימה, שאפשר לשחרר רק עם כופר של מספר טלפון. 🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...