Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהטסו אפלאוז

Ilai89
שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Ilai89 כתב:

מצער לשמוע. מכיר את התחושה, זה כדור שלג שקל להשאב אליו. מה היה הקש ששבר אותך בסופו של דבר? מקווה שזו לא מערכת הקירור...זו הייתה עיקר ההתמודדות שלי

זה התחיל עם הרדיאטור ואח"כ ראש מנוע וסטרטר.והשיפוץ של הראש מנוע לא היה טוב והיה גם איזה פלג שהיה מוצף בשמן ונשרף. הוא אכל לי שמן בערך כמו דלק....

ת'אמת זה היה כנראה שילוב של אוטו עם בעל מקצוע לא הכי אמין...(אחרי הראש מנוע שהלך שם לי במנוע 'דבש' שזה לטענתו אמור לסדר את הבעיה. אבל הוא שם 2 ליטר מהחומר המפוקפק הזה ועוד ליטר שמן מנוע... כל השכנים יצאו מהחלונות מהעשן)

ת'אמת המזגן שם היה הדבר היחיד טוב באוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל עוד לא הכניסו מים למערכת הקירור, האמינות של האפלאוז מוחלטת. היו לי 2 - ls 92 קרבורטור ידנית שירשתי מאבי (הוציא מהחברה עם אותה הנחת העולים שדיברו עליהכאן) עם אזור ה-280k ק"מ והלכה טוטאל ב-341010, ו-gli 97 הזרקה אוט' (לבנה כמו של פות"ש) שקניתי עם קצת מעל 100k ק"מ בהבנה מוחלטת שזה רחוק מהמספר האמיתי. נסעה כשלוש שנים קצב הרגיל שלי, 3k ק"מ בחודש מדן ועד אילת, עד שעשיתי תאונה, מכרתי as is, האוטו שוקם ואחרי זה כמה שנים טובות הייתי רואה אותה על הכביש, במצב מעולה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, איציק נ. כתב:

כאשר ב 1990 זיהה היבואן את העליה הרוסית וטרח לתרגם את החוזים לרוסית, מה שגרם לרבים מהם (ביחד עם פטור ממס קניה, מה שהוזיל את המחיר לחצי ממחירו הרשמי) לרכוש אותו.

היבואן אפילו השקיע בתרגום הפרוספקט לרוסית...

1046758196_DaihatsuApplause_rus1.thumb.jpg.38e2a086a82f6d73127f6203b4f862dc.jpg

1347621672_DaihatsuApplause_rus2.thumb.jpg.27ee13c24900983bb8b0402e9092539c.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ארי62 כתב:

זה התחיל עם הרדיאטור ואח"כ ראש מנוע וסטרטר.והשיפוץ של הראש מנוע לא היה טוב והיה גם איזה פלג שהיה מוצף בשמן ונשרף. הוא אכל לי שמן בערך כמו דלק....

ת'אמת זה היה כנראה שילוב של אוטו עם בעל מקצוע לא הכי אמין...(אחרי הראש מנוע שהלך שם לי במנוע 'דבש' שזה לטענתו אמור לסדר את הבעיה. אבל הוא שם 2 ליטר מהחומר המפוקפק הזה ועוד ליטר שמן מנוע... כל השכנים יצאו מהחלונות מהעשן)

ת'אמת המזגן שם היה הדבר היחיד טוב באוטו הזה.

זאת היתה המחלה שלהן.

רבים לא שיפצו ראש מנוע כי התיקון לא החזיק, וזו הסיבה שציינתי באחד הפוספטים הקודמים שלי החלפה של מנוע קומפלט ולא תיקון ראש מנוע. לרבות מהן הוחלף מנוע ומעטות הגיעו לשיבה טובה עם מנוע מקורי שעבר מאות אלפי קילומטרים.

היום זו בטח בעיה להשיג מנועים כאלה, זה רכב שלא נמכר כבר 20 שנה וגם מה שנמכר בסוף היה בכמויות זעומות ומעטות שרדו עשור.... אז במקרה של תקלה בראש מנוע, הולכים לכיוון שיפוץ אבל העובדות מראות שברוב המקרים זה לא מצליח. 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אותה מחלה גם בשריידים של אותה תקופה.

בערך 15 שנה אחורה חיפשנו אחת לאשתי, כל מה שראינו או במצב אכול ומלא קורוזיה או עבר החלפת מנוע במי יודע איפה.

בלית ברירה קנינו אחת אחרי החלפת מנוע. הוא ומערכת הקירור עבדו מצויין, כל השאר היה די בעייתי (אבל זה היה נראה כמו הזנחה של שנים ולא אמינות נמוכה).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, RK כתב:

כל עוד לא הכניסו מים למערכת הקירור, האמינות של האפלאוז מוחלטת. היו לי 2 - ls 92 קרבורטור ידנית שירשתי מאבי (הוציא מהחברה עם אותה הנחת העולים שדיברו עליהכאן) עם אזור ה-280k ק"מ והלכה טוטאל ב-341010, ו-gli 97 הזרקה אוט' (לבנה כמו של פות"ש) שקניתי עם קצת מעל 100k ק"מ בהבנה מוחלטת שזה רחוק מהמספר האמיתי. נסעה כשלוש שנים קצב הרגיל שלי, 3k ק"מ בחודש מדן ועד אילת, עד שעשיתי תאונה, מכרתי as is, האוטו שוקם ואחרי זה כמה שנים טובות הייתי רואה אותה על הכביש, במצב מעולה.

מעניין אם היא עדיין בחיים.

במאגר שמצאתי ראיתי שיש משהו כמו 40 רכבים בסה"כ משנת 96-97 עם רישיון בתוקף. אמנם מעט אבל זה משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עצה שאשמח לקבל זה איך אני מטפל ברעידות ביעילות? כשאני על דרייב וברקס הרכב רועד לרוב. כשאני מעביר לפארקינג זה פוסק. מה גורם לזה והאם יש דרך לפתור את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Ilai89 כתב:

מצרף עוד תמונה מהימים האחרונים.

ניצלתי את הסגר לפוליש ווקס.

מבחינה חיצונית אמנם המצב סביר פלוס, אבל יש עוד עבודה. מאמין שלפחחות וצבע אחכה כמה שנים להחלפת סטטוס.

IMG_20201005_190119.jpg

בצבע כזה קל מאוד לתקן עצמאית את הצבע. תנבור קצת בפורום דייטלינג+ ספריי צבט מטופ קולור ואתה יכול לסדר דיי בקלות את רוב הפגמים ברכב בעלות נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תסיים עם הצד המכני. לא יודע אם אתה או אשתך תאהבו את זה אבל הייתי ממליץ להשתמש בכיסוי דשבורד (לא סוכך שמש, כיסוי לכלל הדשבורד) כי הדש שלך במצב מעולה + הפלסטיקה שלהן לא מצטיינת בעמידות + שמש ישראלית קטלנית ותקבל מתכון לסדקים.

לפני שעתיים, RK כתב:

סרק נמוך, גיר עייף. יש כיוון לסרק, שכחתי איפה לצערי, אין לי אפלאוז מ-2012...

למיטב זכרוני זה בורג כיוונון שנמצא במקום ממש בולט. בשרייד זה היה ככה ובאפלהאוז למיטב זכרוני זה גם היה ככה אבל אל תתפוס אותי במילה. היא לא אצלנו מ-2013 בערך. יכול להיות גם תושבות מנוע/גיר עייפות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני כשעה, Ilai89 כתב:

ומה לגבי פחחות? תיקון של מכות קטנות וכו'. זה לא דורש רקע ומיומנות בתחום?

ידיים מאופסות ולמידה קלה של כמה עקרונות יתנו לך תוצאות בסיסיות סבירות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, dotan123 כתב:

קודם כל תסיים עם הצד המכני. לא יודע אם אתה או אשתך תאהבו את זה אבל הייתי ממליץ להשתמש בכיסוי דשבורד (לא סוכך שמש, כיסוי לכלל הדשבורד) כי הדש שלך במצב מעולה + הפלסטיקה שלהן לא מצטיינת בעמידות + שמש ישראלית קטלנית ותקבל מתכון לסדקים.

למיטב זכרוני זה בורג כיוונון שנמצא במקום ממש בולט. בשרייד זה היה ככה ובאפלהאוז למיטב זכרוני זה גם היה ככה אבל אל תתפוס אותי במילה. היא לא אצלנו מ-2013 בערך. יכול להיות גם תושבות מנוע/גיר עייפות.

הפלסטיקה היא עניין ידוע ומציק. כבר לפני חצי שנה מצאתי בחור שיש לו כזו מושבתת כדי להחליף את פנים דלת הנהג שהיה מלא פיצוצים מהשמש עוד מהבעלים הקודם. על הדש אני משתדל לשמור עם ספריי סיליקון שהמליצו לי. חושב שזה לא מספיק? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, dotan123 כתב:

התמונה הו מהאינטרנט מאיזה אתר מזרח אסייתי. יכול להיות שזה הבורג המסומן באדום.

דרך אגב: יכול להיות שזה מנוע של דייהטסו מדגם אחר או שלא שווק בארץ, איני יודע. לא לוקח אחריות.

1.PNG

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...