Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם שלום עם המפרציות, חזון אחרית הימים?

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש עוד מרכיב לחישוב הכלכלי - אם יש לך רק מיכלית אחת שזמינה למסלול של דובאי - איטליה (נניח), לא יעזור לך התחשיב, תפרוק באילת ותעשה סיבוב עם מיכלית ריקה דרך התעלה ואז תעמיס חזרה באשקלון ותמשיך לאיטליה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק המיכליות כמובן קצת יותר משוכלל מזה, אבל בעצם מה שהזכרת לי זה שככה חוסכים גם את המעבר חזרה בתעלה של המיכלית הריקה או את ההקפה של קרן אפריקה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסלול לאירופה (או מזרח הים התיכון) המסלול של קרן אפריקה לא רלוונטי בעליל, גם מבחינת זמן וגם מבחינת דלק.

ונראה לי שהגענו לסוף יכולת הדיון בנושא המיכליות בלי עוד נתונים נוספים 😂

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול של קרן אפריקה? אני מניח שהתכוונת להקפה של כף התקווה הטובה. קרן אפריקה זה הצד המערבי של הכניסה לים האדום.

יש הגבלה לגודל של מיכליות שיכולות לעבור בתעלת סואץ (אם כי היא הורחבה והועמקה), כך שצריך להכיר את הכלכלה של שני המסלולים, זה מול זה, בהתחשב במרחק וזמן המסע מול מגבלות גודל האניות ועלויות המעבר בתעלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשבו שאם פוטין היה נותן לסלול צינור נפט דרך סוריה, כל זה לא היה קורה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, sperial כתב:

המסלול של קרן אפריקה? אני מניח שהתכוונת להקפה של כף התקווה הטובה. קרן אפריקה זה הצד המערבי של הכניסה לים האדום.

יש הגבלה לגודל של מיכליות שיכולות לעבור בתעלת סואץ (אם כי היא הורחבה והועמקה), כך שצריך להכיר את הכלכלה של שני המסלולים, זה מול זה, בהתחשב במרחק וזמן המסע מול מגבלות גודל האניות ועלויות המעבר בתעלה.

עוד לפני כף התקווה הטובה, מסלולים מחצי האי ערב (ערב הסעודית, איחוד האמירויות) עוברים קודם כל בקרן אפריקה

לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

תחשבו שאם פוטין היה נותן לסלול צינור נפט דרך סוריה, כל זה לא היה קורה.

למה לו? רוסיה בעצמה מייצאת נפט, צינור כזה עלול להוות לו תחרות, אם לא היום אז בעוד שנה או שנתיים או חמש

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

אכן, תודה על התיקון.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...