Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם שלום עם המפרציות, חזון אחרית הימים?

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 19 שעות, vadim6385 כתב:

ספין או לא, עדיף שלום גרוע על מלחמה טובה.

ואם ביבי יכונן יחסים דיפלומטיים עם עוד מדינות, אני מצביע לו פעמיים מצידי.

אתה לא יכול להמשיך להתבודד לנצח בווילה מפוארת באמצע שכונת מצוקה, להמשיך להסתתר מאחורי חומות ומערכות הגנה.

מלחמה? למיטב זיכרוני נפלו טילים באשדוד ואשקלון באותו יום של "חתימה חגיגית" 

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, מה עדיף לדעתך?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 24.9.2020 בשעה 01:48, nimrod7676 כתב:

ספין בחירות משולב של טראמפ וביבי

עד שהוא עושה משהו חיובי לטובת העתיד של כולנו אז גם זה לא טוב?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הייתי שואל מה הקשר בין זה לעליית מחירי הדיור אם הייתי מעוניין לשמוע תיאוריית קונספירציה הזויה.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

אוקיי, מה עדיף לדעתך?

להוציא דרכון אירופאי ולעוף מפה.

לפני 10 שעות, SlowRide כתב:

עד שהוא עושה משהו חיובי לטובת העתיד של כולנו אז גם זה לא טוב?

איפה זה פוגש אותי ואותך?

לפני 2 שעתיים, SlowRide כתב:

הייתי שואל מה הקשר בין זה לעליית מחירי הדיור אם הייתי מעוניין לשמוע תיאוריית קונספירציה הזויה.

כשאנשים שעבורם לקנות דירה זה בערך כמו שעבורך זה לקנות לחמניה בסופר יוכלו לקנות פה דירות, אתה כבר תבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.9.2020 בשעה 12:36, LotusElise כתב:

לחברות ישראליות יש בעיה לייצא לאירופה אבל אין בעיה לעבוד עם מדינות ערב

ממש שערוריה שלישראל יהיו יחסים טובים יותר עם השכנות הגאוגרפיות שלה (שגם קרובות אליה בהרבה מבחינה אתנוגרפית, היסטורית, לשונית ועוד) מאשר עם מדינות ביבשת אחרת... 🤔

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, nimrod7676 כתב:

כשאנשים שעבורם לקנות דירה זה בערך כמו שעבורך זה לקנות לחמניה בסופר יוכלו לקנות פה דירות, אתה כבר תבין

לא הבנתי. אנשים שמבחינתם לקנות דירה זה כמו שאני קונה לחמניה בסופר אז המצב שלהם מצויין, לא?

ממש בקצרה, יוקר הדיור נובע בעיקר מזה שכמעט כל השטחים לבניה הם בבעלות המדינה והיא קובעת את המחירים. לא יודע אם שמת לב, אבל כמעט בכל ענף שהמדינה מתערבת בו לטובת הציבור, בסוף הציבור נדפק. זה לא קשור ישירות לביבי וזה היה גם הרבה לפניו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

לא הבנתי. אנשים שמבחינתם לקנות דירה זה כמו שאני קונה לחמניה בסופר אז המצב שלהם מצויין, לא?

ממש בקצרה, יוקר הדיור נובע בעיקר מזה שכמעט כל השטחים לבניה הם בבעלות המדינה והיא קובעת את המחירים. לא יודע אם שמת לב, אבל כמעט בכל ענף שהמדינה מתערבת בו לטובת הציבור, בסוף הציבור נדפק. זה לא קשור ישירות לביבי וזה היה גם הרבה לפניו.

נכון, ובשילוב של שייחים מהאמירויות שיקנו כאן דירות להשקעה המחירים יעלו בהרבה. 

האשמה של ביבי זה הזנחת תשתיות - אם הייתה רכבת מהירה מהפריפריה למרכז, 

אם הייתי יכול להגיע מאשדוד לתל אביב ברבע שעה ולא בשעה כפי שהמצב היום, 

אז לא כולם היו חייבים לגור במרכז והמחירים היו יורדים. 

היום לגור במרכז זה לא פריבילגיה, כאחד שגר בדרום שנה( ועובד בתל אביב )

ואם אתה חושב שאני מגזים, כשגרתי בדרום היה לוקח לי בשעות הלילה עשרים דקות נסיעה ממחלף עזריאלי בתל אביב למחלף הרכבת באשדוד. 

בטוח שרכבת מהירה יכולה לעשות את זה ברבע שעה. 

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איך בדיוק זה משפיע עליך? אתה חושב שאיזה שייח יקנה את כל הרחוב שלך וישכיר לך בפי2 מעכשיו? תיאוריות קונספירציה.

הבעיה של הרכבת זה לא תשתית אלא מי שמפעיל אותה. חוץ מזה בונים עכשיו מטרו בגוש דן. כשהמדינה מרוויחה יותר מ100% מס על כל אוטו חדש שנמכר וגם אגרת רישוי ומס על הדלק, ברור לך שהיא לא ששה להשקיע כסף בפרוייקטים שיפחיתו רכישה של מכוניות. גם זה לא משהו שביבי המציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, SlowRide כתב:

איך בדיוק זה משפיע עליך? אתה חושב שאיזה שייח יקנה את כל הרחוב שלך וישכיר לך בפי2 מעכשיו? תיאוריות קונספירציה.

הבעיה של הרכבת זה לא תשתית אלא מי שמפעיל אותה. חוץ מזה בונים עכשיו מטרו בגוש דן. כשהמדינה מרוויחה יותר מ100% מס על כל אוטו חדש שנמכר וגם אגרת רישוי ומס על הדלק, ברור לך שהיא לא ששה להשקיע כסף בפרוייקטים שיפחיתו רכישה של מכוניות. גם זה לא משהו שביבי המציא.

הרכבת היא חברה ממשלתית וכפופה להחלטת שר התחבורה. 

כשהרכבת עוצרת ביותר תחנות מאוטובוס מקביל, כאן יש בעיה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, nimrod7676 כתב:

להוציא דרכון אירופאי ולעוף מפה.

טוב, שכנעת אותי, מחר על הבוקר אני מתקשר לביבי ואומר לו לבטל הכל.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, vadim6385 כתב:

טוב, שכנעת אותי, מחר על הבוקר אני מתקשר לביבי ואומר לו לבטל הכל.

בגלל אנשים כמוך המדינה שלנו תהפוך ללבנון בעוד כמה שנים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נכנס לניתוחים פוליטיים ושיקולי בחירות. זה לא מעניין אותי.

אבל עולם שבו ניתן לטוס עם דרכון ישראלי בסעודיה וליותר ארצות מעניינות, הוא עולם יותר טוב.

השתתפתי בטיסה המתוקשרת שיצאה לאבו דאבי ב31 לאוגוסט, ואני יכול להגיד שקבלת הפנים הייתה חמה באמת. הם מעוניינים בקשרים איתנו לא רק משיקולי רווח והפסד כלכליים או פוליטיים, אלא הם באמת רוצים להיות חברים שלנו. אנחנו עולם נסתר ומסקרן מבחינתם בדיוק כמו שהם בשבילנו.

במעלית במלון פגשתי אזרחית כווית שאמרה שגם הם משתוקקים לרגע שיתאפשר להם לכונן איתנו יחסים ולבקר.

עכשיו כבר יש דיבורים על הזרמת נפט מהמפרץ לאירופה דרך צינור קצא"א.. יהיה מעניין.

אני חושב שכמדינה וכפרטים נרוויח מאוד מהיחסים הנ"ל. לא כל דבר הוא קונספירציה נגדינו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...