Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

מקדם ההדבקה צפוי להתכנס לסביבות 1, מה שיצביע על יציבות בהתפשטות המגיפה. הבעיה היא ששחררו טיפה מוקדם, עם 5,000 אימותים ביום. אילו משכו את ההגבלות טיפה היינו מתייצבים במספרים יותר קטנים.

לגבי וריאנטים - יהיו עוד רבים. לא צריך להתרגש כל עוד קצב ההתפשטות מהיר או שהתחלואה מחמירה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה האחרונה - מאז השלב המוצלח של מבצע החיסונים - התלונה המרכזית שלי היא על משמעת המסיכות ואכיפתה, ובמידת מה על הסרת מגבלות צפיפות במקומות הומים, בעיקר סגורים.

הבעיה המרכזית שאני רואה היא האס"ק - אוירת סוף קורונה - שגורמת להרבה אנשים להתנהג כאילו הקורונה לא קיימת יותר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

מה.

לא התלוננתם פה שלא היו הגבלות ולכן היתה מגפה?

נו מי עכשיו הולך לדמגוגיה?

עם מעט ההגבלות שהיו, הגענו להצלחה כבירה של 2K מתים. הגל הכי קטלני שהיה פה.

עכשיו גם את מעט ההגבלות שהיו ביטלו ומקדם ההדבקה חזר לעלות.

יצרו תחושה בציבור שהכל נגמר ואנשים כבר לא מקפידים על כלום וכבר אין לגיטימציה לבקש מאנשים שלפחות ישימו מסיכה.

הבן הגדול שלי נדבק לפני חודש. אשתי נדבקה השבוע.

אשתי נדבקה מהשותפה שלה למשרד, שהיתה חייבת להגיע לעבודה גם כשלא הרגישה טוב, כי מבחינת המעסיקים והציבור הכל חזר לשגרה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

שהיתה חייבת להגיע לעבודה גם כשלא הרגישה טוב, כי מבחינת המעסיקים והציבור הכל חזר לשגרה.

זאת התחלה של דיון אחר. שאני באמת לא מבין למה מעסיקים ו/או מנהלים מרגישים כול כך את הצורך להביא אנשים למשרד כשהם יכולים לעשות את העבודה מרחוק.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

נו מי עכשיו הולך לדמגוגיה?

אתם?

במשך חודשים הקצנתם והסברתם (כל אחד בסגנון שלו. בכל זאת, אתה וספריאל ועוד כמה אנשים שונים וכל אחד מיוחד) פה שהממשלה מובילה להדבקה המונית, שאף אחד לא מקפיד על כלום, שהובילו כאן בכוונה או כמעט בכוונה להתפרצות ולא עשו כלום כדי לעצור אותה.

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

אשתי נדבקה מהשותפה שלה למשרד, שהיתה חייבת להגיע לעבודה גם כשלא הרגישה טוב, כי מבחינת המעסיקים והציבור הכל חזר לשגרה.

זו השגרה. אתם פשוט לא מצליחים להבין את זה. אתה התלוננת פה לפני כמה חודשים גם על הצורך להגיע למשרד. זו לא בעיה שתעלם מאחר. או בעוד שנה.

לפני 6 דקות, sperial כתב:

הבעיה המרכזית שאני רואה היא האס"ק - אוירת סוף קורונה - שגורמת להרבה אנשים להתנהג כאילו הקורונה לא קיימת יותר.

אתה סותר את עצמך. אתה מתלונן על האס"ק כבר שנה. פעם על זה שלא מתחסנים. פעם על זה שאין מגבלות. פעם על זה שאין אכיפה של מסכות.

ברור שעכשיו אנשים מחפפים יותר. אתה פשוט מתלונן על זה כבר שנה. אי אפשר כל הזמן לצעוק "זאב זאב". תבינו את האובייסט שאמרו לכם כבר לפני כמה חודשים פה: זו השגרה. סה טו. לא יהיה משהו אחר.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הזאב עוד כאן. בסוף הוא נושך. 

כל עוד הנגיף גורם תחלואה ותמותה משמעותיות השגרה צריכה להיות מותאמת, גם אם מדובר בהצקה הקלה של המסיכות. לא לשכוח שהנגיף גורם לא מעט תחלואה עקיפה בגלל הסטת המשאבים המוגבלים של מערכת הבריאות. ומשאבים מוגבלים זה הרבה דברים, מתקציב דרך חדרי בידוד ועד חליפות מיגון, אבל במיוחד כח האדם החסר והשחוק שצריך להתפרש על אלפי חולי קורונה בדרגות שונות, תוך המשך טיפול בתחלואה ה"שגרתית". להכשיר צוותים ולצייד אותם כראוי זה תהליך ממושך ויקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, פינדר כתב:

לא כל עבודה אפשר לעשות מרחוק.

אם את העבודה שלה אי אפשר לעשות מרחוק וחייב להיות פיזי. מה ההצעה שלך? שכול פעם שיש לשותפה שלך משהו בקטנה - שתשאר בבית והעבודה תעמוד?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

אם את העבודה שלה אי אפשר לעשות מרחוק וחייב להיות פיזי. מה ההצעה שלך? שכול פעם שיש לשותפה שלך משהו בקטנה - שתשאר בבית והעבודה תעמוד?

יש דבר כזה שנקרא ימי מחלה. מי שחולה לא אמור להגיע לעבודה. בטח לא כשידוע שהילדים שלה ובעלה נדבקו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה.

השותפה של אשתך למשרדה בחרה במכוון להגיע אליו כשהיא יודעת שהיא חולה. מה הקשר למעסיקים או לציבור? להגבלות או לאווירת סוף קורונה.

גם אני לוקח חזרה את ההודעה על העבודה מרחוק. זה לא קשור כשהבן אדם בוחר ללכת להדביק אנשים בכוונה.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק האס"ק. אצלנו יש ימי מחלה, ואפילו די נדיבים. אבל יש גם עניין של גישה של מעסיקים - יש כאלה שלא יראו בעין יפה שום העדרות מחמת מחלה (וישלמו ריבית כיוון שהנגיף יתפשט בעסק שלהם), ויש מעסיקים שיבצעו לכל עובד בדיקת אנטיגן בכניסה למשרד, כדי לשמור על בריאות עובדיהם.

אחת התלונות על חוקי ההעסקה בארה"ב היא מחסור בימי מחלה בתשלום, שגורם לעובדים לבוא לעבודה חולים ולהפיץ מחלות (לא רק קורונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ובינתיים באנגליה-

https://www.gov.uk/government/news/all-covid-19-travel-restrictions-removed-in-the-uk

בוטלו כל הגבלות הכניסה שקשורות לקורונה (למחוסנים ולא מחוסנים)

בהיתרו הסירו חובת עטיית מסיכה בשדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, יבגניפ כתב:

במשך חודשים הקצנתם והסברתם (כל אחד בסגנון שלו. בכל זאת, אתה וספריאל ועוד כמה אנשים שונים וכל אחד מיוחד) פה שהממשלה מובילה להדבקה המונית, שאף אחד לא מקפיד על כלום, שהובילו כאן בכוונה או כמעט בכוונה להתפרצות ולא עשו כלום כדי לעצור אותה.

זה לא דמגוגיה, זה סתם להבין שאם אומרים לך X אבל עושים Y, אז הכוונה היא ל-Y.

לפני 20 דקות, David32 כתב:

אז מה אתה רוצה.

השותפה של אשתך למשרדה בחרה במכוון להגיע אליו כשהיא יודעת שהיא חולה. מה הקשר למעסיקים או לציבור? להגבלות או לאווירת סוף קורונה.

גם אני לוקח חזרה את ההודעה על העבודה מרחוק. זה לא קשור כשהבן אדם בוחר ללכת להדביק אנשים בכוונה.

היא כנראה לא הייתה בוחרת להגיע למשרד אם הייתה לה בחירה חופשית, זה מה שפינדר מנסה לומר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

היא כנראה לא הייתה בוחרת להגיע למשרד אם הייתה לה בחירה חופשית, זה מה שפינדר מנסה לומר.

יכלה לקחת יום מחלה. בחרה שלא.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...