Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אצלי אחת הבנות נדבקה אבל באורך פלא שאר המשפחה לא. הגננות ומרבית (אם לא כל) הסייעות בגנים של שתיהן כבר חלו. מבחינת הילדים, יש כמה בכל גן שחלו רשמית. לך תדע כמה עוד חלו ולא נבדקו או לא דיווחו.

לגמרי מודל הדבקה המונית.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתמול הייתי שלילי במוסדית

זה לא אומר הרבה.

מנסיון אישי, הייתי חיובי בבדיקה בבית ושלילי ב-PCR שנלקח שעה אחר כך.

הרגשתי שהדוגמת לא עושה עבודה טובה והערתי לה. קיבלתי תשובה "ככה אנחנו עושים".

החלמה מהירה

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא אומר הרבה.

זה רק אומר שזה מעט מוקדם - אני יודע בוודאות מלאה שנדבקתי, ואני סימפטומטי.

דיי בטוח שמחר אעשה מוסדית / ביתית ואצא חיובי

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, A_lex כתב:

לגמרי מודל הדבקה המונית.

אכן היה ברור כבר לפני כחודשיים שהולכים על מודל הדבקה המונית,  זה לא ממש הוסתר ממי שחיפש.

מי יודע, אולי בהמשך תהיה מוטציה קצת יותר מדבקת וקצת יותר אלימה ודווקא מודל ההדבקה ההמוני באומיקרון יתגלה בצעד חיובי ביותר.  

אבל אם זה היה הגל האחרון בעולם והמוטציה הבאה תהיה פחות אלימה,  אז אולי סתם שילמנו מחיר במתים ובתופעת הלוואי של האומיקרון. 

מי יודע? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב. שביומיים האחרונים מקדם ההדבקה עולה.

האיים מתבשל משהו?

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה במאית כל יום על פני יומיים בסה"כ.

עוד מוקדם מידי לקרוא לזה עליה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה צפוי שהוא יתחיל לעלות לכיוון ה- 1.
מכיוון שהשמיים פתוחים אז כל הזמן נכנסים אנשים מחו"ל שנדבקים בחו"ל.
ולכן מספר המאומתים ביום ימשיך לרדת עד שיעצור ביציבות נניח על 2000 ביום או 300 ביום (אין לדעת).
שנגיע ליציבות הזאת , אז מקדם ההדבקה (שהוא נתון שמחושב אחורה לפי מספר המאומתים ) יתייצב על 1. 

לכן זה צפוי שהוא יעלה מ 0.69 ל כיוון ה 1.

אם תהיה מוטציה חדשה שצריך לחשוש ממנה נראה את זה קודם בגרף העולמי. 
נכון לעכשיו מספר המאומתים היומי העולמי ממשיך לרדת, לכן עכשיו הבעיה העיקרית שלנו זה השירשור השני ,
על הגרעין של פוטין והגרעין של נאטו. 

image.thumb.png.0cf5a0604bfba440217ff3fc39ea15c5.png

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.1.2022 בשעה 21:10, פריג'י כתב:

נפלא.

אין ספק שזה יכניס את ההגיון והרצון להתחסן לתוך הראש של מתנגדי החיסונים.

NOT!!!

זה יעשה המון נזק. המון. 

...

בתאריך 27.1.2022 בשעה 21:10, פריג'י כתב:

זה יחזק את מתנגדי החיסונים, זה יחזק מאוד את האנרכיסטים.

מצטער שאני מצטט את עצמי, אבל זה היה פשוט צפוי מראש.

https://m.ynet.co.il/articles/hklkxbq11c

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תמיד היו התפרצויות של מחלות כאלה במגזרים מסויימים.
אבל זה אף פעם לא הגיע לתקשורת. 
פשוט עכשיו אחרי הקורונה זה משיג יותר קליקים 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתפרצויות האלה מוכרות, והן מגיעות לראש החדשות. חשוב על התפרצות החצבת בקהילה החרדית ניו יורק רק לפני 3-4 שנים, שמקורה היה בישראל. אלא ששלטונות העיר פשוט סגרו את הלא מחוסנים כדי למנוע את הפצת המחלה.

במפיצי הפייק ניוז האלה צריך להלחם באמצעים משפטיים, וסרבני חיסונים צריכים להיות מבודדים מהחברה. לא אתם, לא הילדים שלכם צריכים לשלם בכסף ובבריאות בגלל הטמטום הה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, וצריך גם לצנזר את הרופאים שמספרים את האמת.
התראיינה רופאה משיבא, שטענה שההתפרצות הגיעה מוירוס מוחלש (שהגיע בחיסון חי) , שפשוט עבר מוטציה והפך לאלים.
לי זה נשמע כמו  "היתה סידרה פגומה של חיסון חי מוחלש שבעצם לא היה מוחלש" 

לדעתי אחת ההתפרציות בעבר של פוליו בארץ גם הייתה קשורה לחיסונים המוחלשים האלה.
אי אפשר לבקש ממודרנה חיסון MRNA  עבור פוליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיא אמרה סביר מאד (אני מתייחס לציטוט שלך). דרך אגב  אחד החששות בעקבות יציאת אוקראינה היא התפרצות מחלות כמו פוליו  או גל נוסף.של קורונה, כי אחוז המחוסנים באוקראינה נמוך

התופעה של חזרת אלימות של זני פוליו המשמשים לחיסון (OPV) מוכרת, ולפני מספר שנים זן כזה זוהה בביוב (דומני בנגב, אבל אל תתפסו אותי במילה). לזכות מדינת ישראל צריך לומר שהיא אחת המדינות הבודדות, אם לא היחידה, המנטרת המצאות נגיפי פוליו בביוב, על מנת לאתר מוקדי התפרצות אפשריים. דרך אגב, טכניקה דומה היא חלק ממערכת ניטור הקורונה.

עריכה:

1. ראיתי עכשיו שברימת המחלות שיופצו בגלל רמת התחסנות נמוכה היא חצבת.

2. לגבי חיסון הפוליו הפומי (OPV - oral polio vaccine) - לחיסון הזה כמה יתרונות על פני החיסון המומת (IPV - inactivated poliovirus vaccine) כיון שהוא קל יותר להפצה (לא מצריך הזרקה וסביבה סטרילית), נותן הגנה יותר ממושכת וכן מופץ כך שגם לא מתחסנים זוכים לחיסון בלי ידיעתם - אבל זה במחיר אותם ארועים נדירים של התפתחות זן אלים מתוכו. שגרת החיסונים המקובלת היום היא שילוב של שני סוגי החיסון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ביקרתי במספרה. אף אחד בלי מסכה. רק אני הטמבל הגעתי אם מסכה.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה החכם היחיד. הבעיה היא שהמסיכה - אלא אם היא N95, לא כל כך מגנה עליך, אלא על האחרים.

הספר שלי מקפיד מאד על עטיית מסיכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...