Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

או שלא, אם אני זוכר נכון פעם פינדר גם כתב במה אשתו עובדת, וזה לא מפתיע. ובהחלט ייתכן שזה לא הייתה בחירה חופשית שלה לקחת יום מחלה.

מעסיקים כאלה יש להם מגוון "פתרונות מדף" שעובד לא ייקח ימי מחלה כל עוד הוא עומד על הרגליים ולא מאושפז.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי עו"ס.

זה לא הייטק. זה שכר ח#א ויחס בהתאם. ימי מחלה יש, אבל כשיש לחץ של עבודה מצפים מהעובדת "להתגמש", בטח אם לפני זה היא לקחה ימי מחלה כי הילדים שלה היו חולים.

זה מתקשר גם לשרשור שהיה פה על הפרשי שכר בין נשים לגברים ותנאי עבודה במקצועות שנחשבים נשיים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שיש, אבל לפני כמה שנים הכרתי בחור שלמד עבודה סוציאלית, הוא היה הגבר היחיד בקורסים הראשונים של התואר. היחיד.

באיזשהו שלב הוא היה ממש מבסוט מזה.. מעניין למה 😁

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

זה בדיוק האס"ק. אצלנו יש ימי מחלה, ואפילו די נדיבים. אבל יש גם עניין של גישה של מעסיקים - יש כאלה שלא יראו בעין יפה שום העדרות מחמת מחלה (וישלמו ריבית כיוון שהנגיף יתפשט בעסק שלהם), ויש מעסיקים שיבצעו לכל עובד בדיקת אנטיגן בכניסה למשרד, כדי לשמור על בריאות עובדיהם.

אחת התלונות על חוקי ההעסקה בארה"ב היא מחסור בימי מחלה בתשלום, שגורם לעובדים לבוא לעבודה חולים ולהפיץ מחלות (לא רק קורונה).

אבל אתה התלוננת על זה גם לפני חצי שנה.

כאילו, כן... אנשים סביב לא רואים את הקורונה יותר באותה החומרה שאתה רואה. זה לא חדש. וזה גם לא ישתנה. 

שוב, אני באמת מציע לכל מי שמאוד מפחד מהמחלה להבין מה האדפטציה שהוא יכול לעשות בעצמו. עד כמה שזה אפשרי. יש לזה יותר סיכוי להצליח מציפיה נאיבית שיחלקו דוחות למי שהולך בלי מסיכה בסופר, בהסתמך על רפרנסים לא מציאותיים ולא נכונים על מה שקורה באירופה או משהו. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אין עו"סים גברים?

מיעוט מבוטל.

במקום העבודה הקודם של אשתי, שבו היא עבדה כ20 שנה, היה עו"ס אחד, שעזב תוך זמן קצר.

במקום הנוכחי, יש גבראחד במחלקת הרווחה, מנהל המחלקה.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי כמעט יממה שהייתי במצב חרא, 

ואחרי שנתיים + שהצלחתי לברוח ממנה..

הקורונה הגיעה גם אליי

כמובן שנדבקתי בלימודים 😌

לפני 19 שעות, פינדר כתב:

מיעוט מבוטל.

במקום העבודה הקודם של אשתי, שבו היא עבדה כ20 שנה, היה עו"ס אחד, שעזב תוך זמן קצר.

במקום הנוכחי, יש גבראחד במחלקת הרווחה, מנהל המחלקה.

מחזק, בתור מי שעוד שניה מסיים תואר בפסיכולוגיה קלינית, גם אני מיעוט, החל מהתואר הראשון ועד לפרקטיקה. מבחינת עו"סים - יש אצלנו במרפאה רק סטודנט אחד לעו"ס, ועוד כמה נשים עו"סיות. זה פשוט בגלל שאנחנו הגברים, מגדר נכה רגשית 😛

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אווירת סוף קורונה, לדעתי פתחו את המשק מאוחר מידי .
אם היו משחררים טיפלה קודם , עוד בזמן שהיו 20,000 חולים מאומתים ליום , אז היינו מסיימים תוך כמה ימים את החיסון הטבעי לכולם.
דווקא בגלל שמשכו את ההגבלות עוד קצת, נותרו לנו עוד כמה כיסים של כאלה שהצליחו לברוח מהמחלה במשך שנתיים.

לא יודע אם שמתם לב, אבל האומיקרון הדביק ב 3 חודשים 200 מילין איש מסביב לעולם (לפחות באופן רישמי)
לעומת כל הזנים שקדמו לו שלקח להם שנתיים להדביק 270 מיליון.
בנוסף, כל הזנים הקודמים הצליחו לייצר מוטציה מתקדמת מהם בפחות מ 50 מיליון הדבקות.
האומיקרון, למרות כמות הנדבקים העצומה, לא ממש מצליח לייצר מוטיצה חדשה. 

בשלב הזה האומיקרון נכנס לספר הוירוסים כמו כל הוירוסים הרגילים, הסיכוי שלו להפוך לאלים יותר זהה לחלוטין כמו כל וירוס שפעת נפוץ אחר להפוך לאלים יותר. 
או בקיצור, אנחנו חזרנו כבר לימי טרום הקורונה העליזים, וחוץ מהמדינות שניהלו מדיניות אפס הדבקה.  אפשר לנשום בשקט.

רק שמדינות שנקטו במדיניות של אפס הדבקה ולא גרמו לאזרחים לקבל את החיסון הטבעי של האומיקרון , יחוו גל אומיקרון במוקדם או במאוחר... אבל גם הם יעברו את זה.

ניו זילנד לדוגמא

image.thumb.png.16d07048f772b1ef9a35a4a8ef308edf.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, korola כתב:

האומיקרון, למרות כמות הנדבקים העצומה, לא ממש מצליח לייצר מוטיצה חדשה. 

אני חושבת שהתכוונת, "לא מצליח לייצר מוטציה חדשה מוצלחת יותר". כי מוטציות נוצרות כול הזמן.

שזה די מובן, האומיקרון סופר מדבק, ואין נגדו חיסון יעיל למניעת הדבקה, ככה שקשה ליצור מוטציה שתהיה גם משמעותית מדבקת יותר , וגם שבמקביל תהיה שונה מהותית , ככה שתוכל להדביק בהצלחה בשנית כאלו שכבר נדבקו באומיקרון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.3.2022 בשעה 11:03, פינדר כתב:

נו מי עכשיו הולך לדמגוגיה?

עם מעט ההגבלות שהיו, הגענו להצלחה כבירה של 2K מתים. הגל הכי קטלני שהיה פה.

עכשיו גם את מעט ההגבלות שהיו ביטלו ומקדם ההדבקה חזר לעלות.

יצרו תחושה בציבור שהכל נגמר ואנשים כבר לא מקפידים על כלום וכבר אין לגיטימציה לבקש מאנשים שלפחות ישימו מסיכה.

הבן הגדול שלי נדבק לפני חודש. אשתי נדבקה השבוע.

אשתי נדבקה מהשותפה שלה למשרד, שהיתה חייבת להגיע לעבודה גם כשלא הרגישה טוב, כי מבחינת המעסיקים והציבור הכל חזר לשגרה.

אז נדבקה נו ו ?

נגמר עבר לא מעניין יותר

מי שמפחד שימשיך לשים מסכה עד 120 וישחרר אותנו

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסיכה זה לא בשבילי

המסיכה זה בשביל אמא שלי, שאין לה מערכת חיסון

המסיכה זה בשביל הקופאית המבוגרת ברמי לוי, ללא שום מיגון בקופה, שהמעסיק שלה לא שם.

והשכר מינימום שהיא מרוויחה בחודש.

המסיכה זה לאמא, עם 3 ילדים קטנים, שאין לה כבר ממה לשלם, כי נגמרו לה הימי מחלה.

10 דקות ביום לשים מסיכה בסופר או במקום סגור, לא יהרגו אותי.

בחוץ אין שום צורך לשים.

שוב המסיכה זה לא בשבילי

• רעיון טוב! 2

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בחור צעיר ובריא, חטפתי את זה די נורא ואני סובל כבר איזה 5 ימים. לא רוצה לתאר לעצמי מה עובר על בן אדם עם מחלות רקע או מערכת חיסונית מוחלשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא הבנתי את ההנחיות האחרונות למי שיוצא מאומת.

זה הגיוני שכדי לצאת מבידוד אחרי 5 ימים צריך להיות בלי סימפטומים אבל עדיין חיובי בבדיקת אנטיגן?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...