Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

חזאי הקורונה פסימיים: החיסונים לא יאפשרו להגיע לחסינות עדר – ואלפי מבוגרים בסכנת מוות

גם התחסנות של מיליוני ישראלים תוריד את התחלואה רק במעט, אומרים במכון ויצמן ומכון גרטנר ■ בשל כך ממליצים המומחים להאריך את הסגר, להעלות את שיעור ההתחסנות ל-95% ולהמשיך בהקפדה על ריחוק חברתי

https://www.themarker.com/opinion/.premium.HIGHLIGHT-1.9458990

• אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב N12 פתאום פסימיים, הבעיה איתם היא שאם קוראים את כל הכתבה שלהם, יוצאים בהרגשה שהסגר לא יעזור,

כאילו הוא מיותר ואפשר בלעדיו , אין שום מילה אחת על זה שבלי סגר אנחנו תוך שבועיים במצב של קריסת מערכת הבריאות. 

גם השטות הזאת של "יבוא המוטציה הבריטית" סביר להניח שכל המוטציות כבר פה, פשוט עדיין לא רואים אותם,

מהרגע שיש מוטציה לוקח לה חודש חודשיים לעבור את סף ההבחנה, בזמן הזה היא מתפשטת לכל מקום בעולם.

וכבר יודעים שיש שרשרות הדבקה של המוטציות השונות, אז מה המשמעות של לסגור את נתב"ג? 

לגבי חסינות עדר , אני לא מסכים איתם.

בתכלס אם נצליח לחסן 5 מיליון איש מעל גיל 16 עד מרץ ואז נפתח את המשק חופשי חופשי.  אפשר יהיה להגיע ל 20,000 מאובחנים חדשים ליום + עוד 20,000 נדבקים ליום שלא מאובחנים (בהתאם לסקר הסרולוגי שטוען שהיו פי 2 יותר נדבקים מאשר המאובחנים).

רובם לא יהיו מקבוצות הסיכון .. עם קצת ביצים נוכל להחזיק את המשק על מצב פתוח + הגבלות לא מהותיות 

ותוך 100 ימים ה 40,000 ביום יגיעו ל 4 מיליון ..  בתקווה שהם לא יהיו בקבוצות הסיכון. 

ובתקווה שעדיין יהיו הגבלות ולא יהיו הרבה נדבקים מקרב בני ה 60 פלוס שלא התחסנו או שהחיסון לא פעל עליהם. 

נוכל לעבור את ה -100 ימים האלה עם פחות מ 2,000 נפטרים (כן חלקם ילדים , אבל זה מה יש)

החיסון , כן מאפשר לנו להגיע לחיסון עדר תוך הקרבה קטנה יחסית. 

יאללה - הולכים לבדוק את תאוריית הגדנ"ע קורונה לילדים!!!!

image.thumb.png.975a19ac1003fd653076a93e499787fb.png

עריכה אחרונה על ידי korola
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים גיליתי שהצעירים בשכונה לא מתגברים על היצר להכנס למיטה.
הרב הרביץ עוד חתונה אינטימית בחורשה. שולחן מתקפל (לחתימות) , שני כסאות ועשרה איש ואישה. פתח פה עסק . בטח מקלל עכשיו את מזג האויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korolaהמשמעות של סגירת נתב"ג היא עיכוב המגפה - זה מקום בו יש שליטה ואפשר לבדוק את כל הבאים, וצמצום הפעילות יקטין את מספר המגיעם חולים והמפיצים את המחלה

לגבי וריאנטים - גם עיכוב כניסתם יאע את ההתפשטות. הבריטי כנראה נפוץ אבל הדרום אפריקאי נדיר ועדיין לא ידוע לי שהברזילאי נכנס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די, נו , כבר שנה אנחנו באירוע הזה, כבר די ברור שזה לא אפשרי. 

יש לך הדבקה בקהילה של כ-9,000 ביום שאתה מצליח לאבחן, כנראה יש עוד כ-9,000 ביום נדבקים ללא תסמינים שלא מגיעים כלל לבדיקה.

סה"כ 18,000 נדבקים חדשים ביום (הערכה)

עכשיו תסביר לי איך 4,000 איש שנכנסים בנתב"ג כל יום שרובם לא חולים, רובם כן נכנסים לבידוד כמו שצריך. 

איךהמספרים האלה בכלל משנים משהו במצבנו אנו.

ולגבי המוטציות... חלאס.. אין לנו שום סיכוי בעולם למנוע הגעת מוטציות , עלות כל מיפוי של וירוס זה מעל 1,000 ש"ח.

שפרעד שפרופ' זאב רוטשטיין בוכה בטלווזיה שלא נותנים להם בהדסה לבצע ריצופים, הוא בעצם רוצה להגיד משרד הבריאות לא מוכן לשפוך עלינו מיליונים על מנת שנחפש את המוטציות.

המוטציות כבר כאן, וגם המוטציות שיגלו בעוד 3 חודשים כבר מתפשטות בעולם, פשוט לא רואים אותם עדיין. 

כרגע צריך להמשיך את מבצע החיסונים המקביל להתנהלות כאילו אין חיסונים,  זה ממש לא הגיוני להתחיל לפתוח את המשק בלי שיודעים שהחיסונים עובדים

ובלי שמנקים את בתי החולים מכל החולים קשה שנמצאים שם. 

והעיקר הוא שיש מישהו שמבסס את התחזית העסקית שלו לקיץ על בסיס כתבה אחת.

ואם כל הבלגן אתמול , בכל זאת הצליחו לחסן 140 אלף איש.

80,000 השלמות למנה שנייה (נוצר חוסר של 60,000) ועוד 60,000 מנות ראשונות.

image.png.650640341ba54c03a639f0b8c8091286.png

עריכה אחרונה על ידי korola
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Blaz00r כתב:

פה חשדתי

תהיתי גם. נראה לי עקרונית זה אפשרי אם זה מגדל ממש גבוה, ונמצא יחסית קרוב להרצליה. אבל כשואגיו הופך לסטייק איצי הופך לואגיו - הכל אפשרי כנראה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yor2 כתב:

חזאי הקורונה פסימיים: החיסונים לא יאפשרו להגיע לחסינות עדר – ואלפי מבוגרים בסכנת מוות

גם התחסנות של מיליוני ישראלים תוריד את התחלואה רק במעט, אומרים במכון ויצמן ומכון גרטנר ■ בשל כך ממליצים המומחים להאריך את הסגר, להעלות את שיעור ההתחסנות ל-95% ולהמשיך בהקפדה על ריחוק חברתי

https://www.themarker.com/opinion/.premium.HIGHLIGHT-1.9458990

אני גם ממליץ להעלים את הסרטן ושאר מחלות קשות מהעולם, שאנשים יפסיקו להיות עניים ומעכשיו אין יותר אלימות ופשיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korolaהבעיה בנתב"ג היא חדירת המוטציות. אז הבריטית נכנסה כנראה די מזמן, הדרום אפריקאית בהיקף קטן, הדרום אמריקאית כנראה עדיין מעבר לדלת. כל מוטציה שכניסתה מעוכבת זה לטובה, כי אנחנו לא יודעים מה סכנתה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקר: כשליש מחולי הקורונה שנזקקו לטיפול – התאשפזו שוב בתוך 140 ימים

N12 - מחקר: כשליש מחולי הקורונה שנזקקו לאישפוז התאשפזו שוב (mako.co.il)

מחקר שליש.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא הבין מה זה גידול אקספוננציאלי.

500 מתים תוך פחות משבועיים.

וזה היה גדל אלמלא הסגר.

image.png.05d4868e0ee55d7bfc3e33856c6f9c23.png

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרק של גיקונומי עם אשר אלחיאני הוא צפה ~6000 מתים מקורונה בסך הכול בישראל.

מעניין מאוד אם זה יגיע לשם.

מצד אחד זה עוד 2000, שזה המון. 

מצד שני במצד שאנחנו נמצאים בו עכשיו + עוד חצי שנה נגיד עד שהקורונה תיהיה נון-אישיו...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו שטויות, איך לעזאזל אפשר להתחסן במכבי אם אני לא בקבוצת סיכון?? כבר לא יודע אם לזקוף את זה לזכותם או לא, שאר הקופות פתחו את החיסונים (שנועדו לפח) לכולם ע"ב כמעט יומי, יש לי דקה וחצי הליכה מהבית מרכז של כללית שבשבועיים האחרונים חיסנו בו בסוף היום כל דורש (ואפילו בלי יותר מדי המתנה), מה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...