Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

זה מה שמנסים להסביר לך כבר שנה

מורים לא שונים ממני ולא מהקופאית בסופר

ואף אחד מאיתנו לא יכול להשוות אותנו לשוטרים שעוברים מה שהם עוברים

וכמו שאמרתי

שים לב שדווקא השוטרים שהכי מגיע להם שכל היום ישבחו אותם ויתנצלו בפניהם על השיימינג שהם עוברים- הם בכלל לא מבקשים את זה ולא כותבים פוסטים ולא מחפשים לייקים

לעומת מורים כל שני וחמישי דואגים לספר לנו כמה הם מסכנים וכמה לא דואגים להם. זאת בדיוק הסיבה שנמאס לשמוע את זה.

יש מאות אלפי אנשים לא פחות חשובים ממורים, שרק בגלל המשבר הזה והניהול הכושל של המדינה נקלעו לחובות וקשיים ואין להם אוכל במקרר. רובם לא כותבים כלום ושום דבר בפייסבוק ובטח שלא מחפשים לייקים אלא רק לחיות בכבוד ולא למות.

זה הרבה יותר קשה ועצוב  ממורה ש"קשה לו ללמד בזום". הוא לפחות מלמד ומקבל כסף וכנראה יש לו אוכל בבית

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטרים לא מגיבים כי אסור להם, כמו שאסור להם לשבות.
אני מגיב בתור מישהו שחושב שצריך לעשות מהפכה בכל התחומים הממשלתיים ושחברי ההסתדרות למיניהם (מורים, רגילה, לאומית, לא משנה מי מהם) הם טרוריסטים כלכליים - אין לך מושג על מה אתה מדבר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יובל .מ. כתב:

שוטרים לא מגיבים כי אסור להם, כמו שאסור להם לשבות.
אני מגיב בתור מישהו שחושב שצריך לעשות מהפכה בכל התחומים הממשלתיים ושחברי ההסתדרות למיניהם (מורים, רגילה, לאומית, לא משנה מי מהם) הם טרוריסטים כלכליים - אין לך מושג על מה אתה מדבר.

אני דווקא רואה תגובות של המון שוטרים בפייסבוק כשמעלים סירטון שיימינג שיקרי ואני תמיד מצדיק אותם

הם לעומת כל מה שנכתם פה על המורים, עובדים באמת קשה מסביב לשעון וכל יום הם לא יודעים איך הם יוצאים מהבית ואיך יחזרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יובל .מ. אני חושב שאתה טועה טעות גדולה. כמו בכל דבר, גם לצורות העסקה שונות - במקרה זה אישית לעומת מאורגנת - יתרונות וחסרונות. אפילו ה-OECD רואה הרבה יתרונות בהעסקה מאורגנת, כולל למעסיקים. אין לי כרגע כוח לחפש את המסמך, אבל קישרתי אותו בפורום הזה כבר לפחות פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובות של בן אדם או 2 זה בקטנה, זה לא כמו שיפה בן דוד הולכת לכל האולפנים אחד אחרי השני ומאיימת בשביתה שתנטרל את המשק עוד יותר ממה שהוא מנוטרל עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הרבה סימפטיה לארגוני המורים, במיוחד לא לרן ארז. ועדיין, כאן היא נלחמת על חיי העובדים שאותם היא מייצגת. הלוואי ולפועלי הבניין היה כזה ייצוג.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמישהו נלחם על החיים של הענף שהוא מייצג אתה טוען שהוא לא חיוני וצריך להחליף מקצוע. אל תנסה להציג את זה כאילו פתאום זה כן מעניין אותך

יש כל כך הרבה ענפים שנפגעו מכל המצב הזה

והיחידים שכל הזמן מתלוננים בכל מקום ובכל הזדמנות הם המורים. אז נמאס לאנשים לשמוע את זה ותנסה להסיק מסקנות

ד"א אני אומר אותו דבר  גם על תחומים שקשורים אליי באופן אישי. כשרמי בז'ה היה מתראיין 3 פעמים בשבוע וצועק בטלוויזיה וחוזר על עצמו אני אמרתי לו באופן אישי שיפסיק ושהוא עושה לנו יותר נזק מתועלת. 

שוב בניגוד אלייך אני יודע להיות שיפוטי גם כשמדובר בענף שלי ולא רק עם אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.jpeg.48184c55aa2ce58b9b0debe8c0c6346e.jpeg

• מצחיק 2
  • מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, sperial כתב:

אין לי הרבה סימפטיה לארגוני המורים, במיוחד לא לרן ארז. ועדיין, כאן היא נלחמת על חיי העובדים שאותם היא מייצגת. הלוואי ולפועלי הבניין היה כזה ייצוג.

יפה בן דוד לא שונה מהרב קנייבסקי במה שהיא מייצגת. היא מהאנשים שבעולמם אין מדינה. יש סקטור אחד. שצריך לדאוג לו. ושיתפוצץ העולם.

והבכי המעגלי על הקושי שבעבודתם של המורים מזכיר לי פוסטים דומים ונרגשים מצידם של אנשי קבע בני 25-30, שבילו בצבא מגיל 18, לא יודעים שגם בחוץ עובדים קשה ושאחריות זה לא רק כשיש לך דרגת כתף ולא מבינים למה כל העם לא מעריץ אותם. אני חוזר על המובן מאילו גם בפעם המאה: כולם עובדים קשה. כולם. נהגי אוטובוסים, פועלי בנין. עובדי ניקיון. עורכי דין. שינניות. מהדנסים. כולם. ההבדל הוא שאת הרוב הדומם אתה באמת לא שומע. רק על רקע המשבר התחילו לצוץ קולות כמו השולמנים, בעלי מסעדות וכו'. ואת יפה בן דוד אתה תראה בפריים טיים של החדשות כל שנה ושנה גם אם המצב בעולם יהיה מושלם. 

וכן, אני חושב שהגיוני לחסן את המורים קודם כל, כי כשהילדים תקועים בבית אז שגרת העבודה של כל ההורים הולכת לפח.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, יבגניפ כתב:

ההבדל הוא שאת הרוב הדומם אתה באמת לא שומע. רק על רקע המשבר התחילו לצוץ קולות כמו השולמנים, בעלי מסעדות וכו'. ואת יפה בן דוד אתה תראה בפריים טיים של החדשות כל שנה ושנה גם אם המצב בעולם יהיה מושלם. 

זה בדיוק מה שאני אומר

בשגרה אף אחד מאיתנו לא מבקש צלש על זה שהוא עובד 20 שעות ביממה

וגם בקורונה אתה לא יכול לראות מגזר ספציפי שכל יום מבקש שישתפו פוסטים שלו ופונה לכל עמוד גדול ומוכר כדי לקבל לייקים ותגובות. רק הם.

לפני 37 דקות, יבגניפ כתב:

וכן, אני חושב שהגיוני לחסן את המורים קודם כל, כי כשהילדים תקועים בבית אז שגרת העבודה של כל ההורים הולכת לפח.

כולם חושבים ככה

הבעיה שהנתונים מראים שחלק גדול מהם לא התייצב לחיסונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

@יובל .מ. אני חושב שאתה טועה טעות גדולה. כמו בכל דבר, גם לצורות העסקה שונות - במקרה זה אישית לעומת מאורגנת - יתרונות וחסרונות. אפילו ה-OECD רואה הרבה יתרונות בהעסקה מאורגנת, כולל למעסיקים. אין לי כרגע כוח לחפש את המסמך, אבל קישרתי אותו בפורום הזה כבר לפחות פעמיים.

עבודה מאורגנת זה דבר מצוין כשההתאגדות היא פנים ארגונית ודואגת באמת לאינטרסים גם של העובדים וגם של הארגון.
במדינות סקנדיביות שכל הזמן מדברים עליהם הכסף שהעובדים משלמים מגיע אליהם חזרה, אם יהיה צורך בקיצוצים כדי שהמפעל ימשיך להתקיים הם יקבלו קורסים והכשרות על מנת שימצאו תעסוקה אחר כך, וההתאגדות לא תעצור את ההתייעלות כי היא מבינה שאם המפעל ייסגר כולם ילכו הביתה.

במדינה שלנו אם יש בעיה בארגון פרטי כמו שהיה בטבע משביתים לך חצי מדינה כדי לגנוב כספים מהמדינה. זאת בדיוק ההגדרה של טרור גם אם הוא כלכלי ולא פח"עי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמן עז אומר שאין ירידה בביקוש לחיסונים

והוא גם לא מתייחס לכמות המתחסנים שהשתנתה

בסך הכל רמה גבוהה, שולט בחומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק. הוא ייחס את הירידה במספר המתחסנים להאטה באספקת החיסונים בתחילת השבוע. ביום חמישי הגיעו ל-120,000 מתחסנים שלטעמי נראה מעט. המספרים של שישבת טרם פורסמו, אבל במעקב באתר של "כללית"* נראה שהיה קצב לא רע, בוודאי בהתחשב בכך שמששי בצהריים פועלים הרבה פחות מרכזים. את המצב לאשורו נראה בפרסום של יום שני בבוקר.

*כללית מעדכנת את מספר החיסונים שמבוצעים על ידה בתדירות של פעם ב-1-2 שעות. לא מצאתי משהו דומה בקופות האחרות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...