Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מפצל פיוז למצלמת דרך

talbin1212
שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לפצל פיוז כדי לעשות שקע מצית נוסף שאליו מתחברת מצלמת דרך, בדרך כלל אני מפצל את הפיוז של המצית כדי שרק ברגע שפותחים את הסוויץ מגיע חשמל למצית ואז נדלקת המצלמת דרך, קניתי רכב חדש, סקודה סופרב 2012 והאוטו הזה גם שהסוויץ סגור השקע מצית מקבל חשמל... וזה אומר שאם אני יגשר אליו שקע נוסף למצלמת דרך אז גם שהרכב יהיה כבוי המצלמת דרך תפעל... לאיזה פיוז כדאי לחבר מפצל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לחבר לפלוס שמגיע למערכת, אם זה רק למצלמה, אפשר גם להתחבר לרימוט של המערכת אם קיים,ככה אני עשיתי.
אצלי בסקודה לא מצאתי פיוז לא חיוני שמחובר אחרי הסוויצ.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל רגע של עברית: אני אפצל, הוא יפצל.

דבר שני - אתה חושב נכון, אבל קצת עקום:

במקום לפצל ולעשות עוד שקע מצית, תחבר לפיצול ממיר 12\5 עם יציאת USB ישר למצלמה ותחסוך את הכבל המכוער שמגיע איתה.
משהו כזה, רק שים לב לבחור את יציאת הUSB הנכונה, זה לא תמיד מיקרוUSB במצלמות 
איך מוצאים פיוז? עם רב מודד.
מחפשים פיוז שאין בו מתח כשהרכב כבוי ויש כשהסוויצ' דלוק - זה יכול להיות משהו כמו מפשיר אדים אחורי למשל. עדיף פיוזים שלא קשורים למחשבים או יחידות בקרה, ולא כאלה של 5 אמפר בלבד.

• מעניין 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ariq13 כתב:

תנסה לחבר לפלוס שמגיע למערכת, אם זה רק למצלמה, אפשר גם להתחבר לרימוט של המערכת אם קיים,ככה אני עשיתי.
אצלי בסקודה לא מצאתי פיוז לא חיוני שמחובר אחרי הסוויצ.

מה זה רימוט של המערכת?

לפני 2 שעות, shellcase כתב:

קודם כל רגע של עברית: אני אפצל, הוא יפצל.

דבר שני - אתה חושב נכון, אבל קצת עקום:

במקום לפצל ולעשות עוד שקע מצית, תחבר לפיצול ממיר 12\5 עם יציאת USB ישר למצלמה ותחסוך את הכבל המכוער שמגיע איתה.
משהו כזה, רק שים לב לבחור את יציאת הUSB הנכונה, זה לא תמיד מיקרוUSB במצלמות 
איך מוצאים פיוז? עם רב מודד.
מחפשים פיוז שאין בו מתח כשהרכב כבוי ויש כשהסוויצ' דלוק - זה יכול להיות משהו כמו מפשיר אדים אחורי למשל. עדיף פיוזים שלא קשורים למחשבים או יחידות בקרה, ולא כאלה של 5 אמפר בלבד.

לא הבנתי..

מזתומרת להתחבר לפיצול ממיר 5/12? מה זה ממיר 5/12?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Remote זה כבל כחול שיוצא מהמערכת למגבר(יכול להיות שלמערכת שלך לא קיימת יציאה כזו), במקרה כזה אתה יכול להתחבר לכניסת מתח למערכת(יש שתיים כאלה, אחד תלוי סוויצ ואחד שמקבל מתח קבוע)
הייתי נזהר עם הפיוז שאתה מתעלק עליו, שלא תתעלק על פיוז של כרית אוויר/בקר/מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...