Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר עגלה?

Secret
שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיצובישי לנסר 2010 יכולה להיות עם מנוע 1.5 וגיר אוטומטי או מנוע 1.8 עם גיר רציף.
שני הרכבים עולים בעליות בלי להתלונן.
לדגם 1.8 יש תאוצה ביניים לא רעה, בתחילת הנסיעה בגלל הגיר לא מרגישים את ה 140 כ"ס. בהמשך כן.
כמובן, רכבים עם מנועי טורבו מרגישים יותר חזקים .
בידוד רעשי מנוע בלנסר לא טוב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Secret כתב:

אבל מה דעתך בנושא?

לא נסעתי ברכב זה (מודה ומתוודה), אך לא נראה לי שצריכה להיות לרכב בעיית סחיבה מיוחדת  - כפי שציינו אחרים (כמו זו של @vladclar).

אם כוונתך לרכוש רכב כזה - עשה נסיעת מבחן.

עריכה אחרונה על ידי חולגי
תוספת

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הגדרת עגלה. 

על מה אתה נוסע עכשיו ?

המיצובישי אינה רכב למסלולים, ולא "תוקפת" פניות. זה רכב משפחתי ממוצע.

• אהבתי 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של לנסר 1.5 2010 - עגלה! 

עגלה בלי סוסה!

מדובר על רכב שנתון המיאוץ שלו מ0-100 הוא בסביבות ה14 שניות. 

אבל זה לא הפך אותה לרכב רע בגלל זה - פשוט סחיבה זה לא הצד החזק של הרכב הזה. 

ה1.5 ליטר זה רכב נהדר לעיר בשביל אמא שצריכה מקום לעגלת תינוק וקניות ועוד ילד או שניים גדולים יותר. 

והיא תגיעה גם לכל מקום, תשמור על אמינות נפלאה, זולה לאחזקה ולטיפולים וצריכת דלק של 1:12.5 ממוצעת. 

לא מדובר ברכב נוח בעיני - לא במובן נוחות הישיבה ובטח שלא במובן בידוד הרעשים - דרך, כביש, רוח - לא כיף! 

עקיפות צריך לתכנן מראש.

אבל כן מדובר בסוס עבודה שמספק את הסחורה היטב וסה"כ רכב שמאוד אהבתי. 

אתה רוצה שהיא תהיה נוחה וסוחבת - תיקח את ה1.8 ליטר אבל אז היא כבר תאכל יותר לכוון של 1:10 

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר קלאסיק אם כבר די עגלה שהייתה משווקת עד 2008,
אני זוכר שנהגתי על כזאת. וואי וואי פשוט לא הגיבה לכלום.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היתה כזו, שנת 2008, עשתה את מה שהיתה צריכה. להביא אותי מ א ל ב ללא תקלות.

נסיעות ארוכות היו גומרות את הגב שלי וצריכת הדלק לא היה משהו, אבל היי, לפחות לא התקלקלה.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, GABIUBOGI כתב:

לנסר קלאסיק אם כבר די עגלה שהייתה משווקת עד 2008,
אני זוכר שנהגתי על כזאת. וואי וואי פשוט לא הגיבה לכלום.

כן, מודה שלפעמים גם ב2010 ניסיון לעקוף היה מרגיש כמו לנסות להעיר צמח בהפלקות עדינות. (או סטירות קשות) 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...