Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2001 1.6 ידני או גולף v5 ידני

שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליביו והאחרים כבר לעסו את הנושא אז לא אוסיף - רק אתן כיוון אחר: פולו GTI 1.8, יותר סביר למצוא אחת שמורה (אני חושב שהשנים הרלוונטיות הן סביבות 2008).
אתה מקבל בסיס מצויין עם פוטנציאל שיפור גדול מאד.

כמובן שגם לאון היא כיוון לא רע, ובגרסת הספורט-אפ לא יהיה קשה למצוא אחת שמורה (אבל הן מעט יקרות יותר).

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ , הבעיה הכי גדולה עם הפולו לדעתי שחוץ מפנים קצת יותר איכותי - הקופרה (איביזה) מאותם שנים עדיפה עליה בהכל.

(במקרה עמדתי בבידוק ההתלבטות הזו לפני 9 שנים)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בוגר גולף בדיוק כמו שלך בהחלט מדובר ברכב די חלש, אין הרבה מה לעשות עם זה כמו שאמרו לך...
מאוד קשה למצוא גולף MK4 שמורה בימינו, בטח לא גרסה יחסית חזקה, רובן המוחלט שבורות.
אם אתה לא רוצה להסתכל לכיוון אחר הייתי נעזר בהרבה סבלנות ומחכה שתצוץ אחת רלוונטית ביד 2.
קח בחשבון שה-v5 לא נחשב למנוע האמין ביותר בעולם, וה-v6 נדירות מאוד וממה שהבנתי הטיפול בו לא פשוט בגלל הצפיפות של המנוע הגדול בתוך הרכב, למרות שאין ספק שמדובר בגרסא מגניבה מאוד.
ה-GTI בכלל סרט למצוא אבל המנוע יותר מוצלח ביחס לשתי האופציות האחרות.

במקומך הייתי מסתכל גם על אאודי A3, אין הרבה אקזמפלרים ידניים אבל מדי פעם צצים כאלה למכירה, חלקן עם אותו מנוע כמו של ה-GTI ובשנים טיפה מאוחרות יותר יש כמה ידניות עם מנוע ה-2.0 TSI.
אופציה נוספת זה לאון ידנית.

בהצלחה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 18.8.2020 בשעה 11:38, shakedi כתב:

בתור בוגר גולף בדיוק כמו שלך בהחלט מדובר ברכב די חלש, אין הרבה מה לעשות עם זה כמו שאמרו לך...
מאוד קשה למצוא גולף MK4 שמורה בימינו, בטח לא גרסה יחסית חזקה, רובן המוחלט שבורות.
אם אתה לא רוצה להסתכל לכיוון אחר הייתי נעזר בהרבה סבלנות ומחכה שתצוץ אחת רלוונטית ביד 2.
קח בחשבון שה-v5 לא נחשב למנוע האמין ביותר בעולם, וה-v6 נדירות מאוד וממה שהבנתי הטיפול בו לא פשוט בגלל הצפיפות של המנוע הגדול בתוך הרכב, למרות שאין ספק שמדובר בגרסא מגניבה מאוד.
ה-GTI בכלל סרט למצוא אבל המנוע יותר מוצלח ביחס לשתי האופציות האחרות.

במקומך הייתי מסתכל גם על אאודי A3, אין הרבה אקזמפלרים ידניים אבל מדי פעם צצים כאלה למכירה, חלקן עם אותו מנוע כמו של ה-GTI ובשנים טיפה מאוחרות יותר יש כמה ידניות עם מנוע ה-2.0 TSI.
אופציה נוספת זה לאון ידנית.

בהצלחה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

פשוט אוהב  mk4 כל מה שקשור לשנים האלו 

באמת נדיר למצוא רכב כזה במצב טוב 

ואני מעוניין באמת שהיא פחות או יותר סטוק כדי לעשות את הכל בעצמי וללמוד תוך כדי.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בקיצור רד מזה, לא מומלץ בכלל, עדיף לחסוך את הכסף ולקנות רכב חזק משמעותית.

כל שקל שתשקיע בשיפור המנוע יהיה כמו זריקת כסף לפח, חבל.

עריכה אחרונה על ידי miatanc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...