Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברלינגו 2009, צינור יניקה לפילטר אוויר

r.e.g.e.v
שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר טיפול ברכב נעלמו חלקים (6,9 בציור) התושבת (חלק 2 בציור לדעתי) שבורה,

כמה קריטי להשלים את החלקים ואם כן איפה אפשר..

ניסיתי פירוקיות בבש וקצת התייאשתי.

אין רצון לקנות חדש בעלות של אלפי שקלים (קיבלתי הצעה על שלושתם סביב ה1300)

אולי משהו סיני שיעשה את העבודה?

כמה החלק פה קריטי ואם כן כמה חלק מקורי קריטי פה..

בגדול אחלק את השאלה פה לשלוש

1.קריטי כן או לא?

2.מקורי כן או לא (בהנחה ו1 זה כן)

3.קישור או הכוונה לארץ או חול אם זול משמעותית. (בהנחה ו2 ו1 חיובים)

חלקים.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה צינור ינקת אוורי קר מהחלק הקידמים של הרכב לפילטר אוויר. ללא הצינור הזה המנוע יונק אוויר חם מתא המנוע. אוויר חם רווי פחות במולקולות חמצן, במצב הזה המנוע יפתח פחות הספק ויהיהי פחות חסכונוי. לא בהפרש מאוד מורגש.  הרבה ברלינגור נוסעים ללא הצינור הזה וזה כמובן לא תקין. ממליץ להשלים.

חלק 2 זו קופסת פילטר אוויר עצמה. היא חייבת להיות אטומה בכל האיזור שמעל הגומיה של הפילטר. מה שבור שם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיש שעשה את הטיפול בזמנו שבר את כל התושבות. אתה לא יכול לסגור את המכסה של הפילטר ללא איזקונים . בנוסף כל התושבות של הבית שבורות למעשה ולכן יושב מאוד רופף באזור.

שאלה נוספת שאני אשמח אם תוכל לענות.

בנקודה של החיבור עם הטורבו(מקווה שאני לא טועה) יש סימנים של שמן על נקודת החיבור.. על מה זה יכול להעיד?

עריכה אחרונה על ידי r.e.g.e.v
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית פילטר אוויר הזה בנוי גרוע במיוחד, גם במצב תקין הוא רוקד, רועד ומרעיש. הוא ישוב על תחשבות גומי שאפשר להחליף, מחיר כל תושבת מקורית 30 שקל בערך. 

את הקופסה עצמה עם הקליפסים שבורים שמסביב אפשר לחזק עם ברגים בנקודות של הקליפסים. או שגם את הברגים שסוגרים את הפילטר אחרי ההחפלה לא ניתן להדק? 

סימני שמן מסביב לבנד ביציאה מהטרובו מעידים על כך שהבנד הזה לא אוטם טוב ויש דליפה קטנה. עצם הימצאות כמות קטנה של שמן בצנרת גדישה זה דבר תקין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לסגור את הפילטר בתושבת יש שם שיני פלסטיק (למיטב זכרוני) ופשוט הכל גמור.

אני אחשוב על לחזק עם ברגים..

איפה אני יכול לרכוש גם אם זה בחול את החלקים האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הקליפס שמסומן בכחול לא החזיק, יחד עם עוד כמה שלא רואים בתמונה, שם אפשרר לאלתר משהו.

הברגים שסוגרים את  מכסה הפילטר (מסומנים בירוק) חייבים להיסגר.

במה שמסומן בצהוב אמורות להיות תושבות גומי:

111111.jpg.003b7a892ef670b7dec28de9779caf4a.jpg

הרגליות שמסומנות בלבן גם יושבות בתוך טבעת גומי (שונות מהתושבות הקודמות).

אם משהו מאלו חסר בית הפילטר ירעד חזק מאוד ויכול להיסדק או להישבר. 

2.jpg.5bedfebaec813cfb0e4b6284798e0a8a.thumb.jpg.0f2768f0c45a3d20408481766c0de6cd.jpg

לא יודע איפה אפשר לקנות את החלקים האלו לא מקוריים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, r.e.g.e.v כתב:

אין אפשרות לסגור את הפילטר בתושבת יש שם שיני פלסטיק (למיטב זכרוני) ופשוט הכל גמור.

אני אחשוב על לחזק עם ברגים..

איפה אני יכול לרכוש גם אם זה בחול את החלקים האלו?

תכתוב מייל לפולני עם המק"טים ובקש הצעת מחיר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...