Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול מוסך שתיקן רכב 'בקומבינה'

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

מי שמכיר אותי יודע שיש ברשותי רכב אספנות בשנה האחרונה.

לאחרונה רציתי להחליף מסרק הגה, ומאחר והימים היו חמים החלטתי לשלוח את העבודה למוסך בפינת הרחוב שיבצע אותה עבורי.

הבאתי לו מסרק הגה שקיבלתי מאספן אחר, והוא נתן לי הצעת מחיר בעבור העבודה בלבד.

בהמשך היום קיבלתי ממנו טלפון שהמסרק לא מתאים ושהוא נמוך מדי .

בתמונה ניתן לראות את המסרק החדש שקניתי, לעומת המסרק שקיבלתי והבאתי לו להרכיב. ישנו הבדל של 3 ס"מ בגובה נקודת החיבור לקופלונג.

ec88532a-300d-466b-a61e-c0a0f38e4467.thumb.jpg.5a3cc5a0382e4b6c4ca62f406b2c5ed9.jpg

אמרתי לו שאין בעיה, יוריד את הרכב מהליפט, ישאיר לי את המסרק מחוץ למוסך וכבר על הבוקר אביא לו מסרק תואם 1 ל1. הוא אמר שאין בעיה וכך קבענו.

בערב הגעתי למוסך אך לא מצאתי מסרק ולא מברשת שיער, התקשרתי וכך נאמר לי 'בסוף המסרק מתאים! הכל טוב, חסכנו לך.'

יופי, מצויין. אפשר לסמוך על הבן אדם.

הרכב עבר כיוון פרונט, ירד מהליפט, כמה מאות שקלים החליפו ידיים ונסעתי הביתה (מרחק של 300-400 מטר).

לאחר שבוע הוצאתי את הרכב מהחניה והופ, ההגה חסר כל התנגדות, מיד הבנתי שמשהו לא בסדר, המוט והמסרק לא מחוברים ביניהם.

פירוק של גומיית המוט בקיר האש גילתה לעיניי קופלונג מאולתר מחתיכת גומי ומתכת שקישר בין המסרק למוט בצורה לא בטיחותית ולא אחראית, כאמור, הוא שרד בקושי 4 תמרוני הגה!

20200804_140025.thumb.jpg.205d936c3ad0707ab6b23b309a9d9f5f.jpg20200804_140016.thumb.jpg.2321370cec97222b0319dbe5de5c488a.jpg

למחרת בבוקר הגעתי אליו והצגתי לו את מה שראיתי, הוא משך בכתפיו ואמר 'כן, החלק לא התאים אז שמתי את זה.. לא החזיק? טוב נו...'

התעלמות מוחלטת מהעובדה שיכולתי לההרג בנסיבות ומהירות אחרת.

החלטתי לבצע את העבודה בעצמי, ואז התרגזתי עוד יותר כי גיליתי שהחלפה של מסרק ברכב הזה לוקחת רבע שעה. עכשיו, אין לי בעיה לשלם אקסטרה על עבודה טובה. אבל לצאת קירח מכאן ומכאן?

גם שילמתי פי כמה וכמה מהעלות בשקלול זמן העבודה.

גם העבודה לא בוצעה כראוי

גם קניתי בסוף חלק מתאים וחלקים נלווים שנהרסו בעקבות העבודה הקלוקלת

וגם בסוף אני עושה את העבודה בעצמי.

לא נראה שבעל המוסך רוצה לקחת אחריות על המעשה, ואני באמת טרוד בנושא בשבוע האחרון.

מה אתם מייעצים לי לעשות בנקודה הזו?

תודה

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, teyal כתב:

לבקש את הכסף בחזרה. נראה לי שעבור "מה שהיה יכול לקרות" יש סיכוי לקבל משהו. אללה יסטור איזה חאפר !!

תיקנתי עם הדגשה שלי. "משהו" ואולי הכל.

(בטוח שלא רשמת בטעות ?)

לדעתי - המוסך צריך להחזיר את כל העלות. קומבינה מארץ הקומבינות - לא תתלונן - ימשיך (כנראה) בשלו.

פאק בטיחותי ממדרגה ראשונה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא מדוייקת לאנשים שלא מגיע להם להתפרנס.

עריכה אחרונה על ידי shellcase
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, EliC25 כתב:

...כמה מאות שקלים החליפו ידיים ונסעתי הביתה (מרחק של 300-400 מטר).

חשבונית/קבלה יש?

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר פה ברשלנות פושעת? 

האם מדובר פה בחוסר אטיקה מקצועית? 

האם יש סיכוי שהמקרה הזה יקבל משנה תוקף עם רכבים שאינם אספנות? 

בהתאם לתשובות ככה גם השיקול שלך.  - זה תלוי בהחלטה שלך וברצון שלך לעשות עם זה משהו - אבל אל תמהר לפעול, תבדוק במידה ואתה כן שוקל לעשות עם זה משהו להבין בכלל משפטית איפה סיפור כזה יכול להגמר ואם זה "שווה" לך בסופו של דבר לעשות משהו מעבר לדרישת החזר תשלום. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, GuyGeva כתב:

אני חושב שאתה יכול להתלונן גם לאיגוד המוסכים.

בספק שהם יעשו משהו

לפני 21 דקות, lanosforce כתב:

האם מדובר פה ברשלנות פושעת? 

האם מדובר פה בחוסר אטיקה מקצועית? 

האם יש סיכוי שהמקרה הזה יקבל משנה תוקף עם רכבים שאינם אספנות? 

בהתאם לתשובות ככה גם השיקול שלך.  - זה תלוי בהחלטה שלך וברצון שלך לעשות עם זה משהו - אבל אל תמהר לפעול, תבדוק במידה ואתה כן שוקל לעשות עם זה משהו להבין בכלל משפטית איפה סיפור כזה יכול להגמר ואם זה "שווה" לך בסופו של דבר לעשות משהו מעבר לדרישת החזר תשלום. 

צודק לגמרי. ההתלבטות העיקרית שלי זה אם יש לי כח לכאב ראש מולו.

אני חושב שאסגור את זה בדרישת החזר כספי או שיהיה 'חייב' לי טיפול וכדומה.

לפני 25 דקות, kompy כתב:

חשבונית/קבלה יש?

כן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, EliC25 כתב:

שיהיה 'חייב' לי טיפול וכדומה.

מישהו שהיה מטפל בי ככה - הדבר האחרון שהייתי רוצה שיהיה חייב לי זה עוד טיפול. 

• אהבתי 5
  • מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בקש את הכסף חזרה וכמובן תדאג לספר לכל מי ששואל אותך על מוסך מומלץ באזור למי לא מומלץ ללכת.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורשה, עם עשרות שנות ותק ומוניטין חזק מאוד בעיר. חיפוש בגוגל מביא 5 כוכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...