Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3008 או 308 סטיישן

Gene_Haas
שימו לב! השרשור הזה בן 1371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מתלבט בין רכישה של פיזו 308 סטיישן או 3008, שניהם משנת 2016

האם יש הבדל מהותי מבחינת המרחב הפנימי ביניהן? ראיתי את המימדים הרשמיים, אבל אני לא בטוח מה בפועל יהיה ההבדל.

כנ"ל בתא המטען, עפ הנתונים הרשמיים ל308 תא מטען גדול העשרות ליטרים, אבל האם זה באמת מורגש? והאם ה308 יושבת נמוך  על הכביש (כמוהרנו מגאן אסטייט) או כמו סדאן רגילה?

שאלה אחרונה, בשני הדגמים אני מתלבט בין מנוע דיזל לבנזין. ההבדל בצריכת הדלק גדול? וההבדל בחוזק המנוע? והאם ידועות בעיות באחד מהמנועים?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הדגמים לא שווקו כאן עם מנוע דיזל, ה-308 שווקה עם מנוע 1.2 130 כ"ס וה-3008 עם מנוע 1.6 165 כ"ס. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, menir1 כתב:

שני הדגמים לא שווקו כאן עם מנוע דיזל, ה-308 שווקה עם מנוע 1.2 130 כ"ס וה-3008 עם מנוע 1.6 165 כ"ס. 

במתיחת הפנים של ה- 308, הוצע הסטיישן גם עם מנוע דיזל ומערכות בטיחות.

ה-308 סטיישן מרווחת מאוד, תא המטען בנפח 600 ליטר והמרווח במושב האחורי מצויין בזכות בסיס גלגלים של 273 ס"מ.
החסרון העיקרי של ה- 308 הוא בקרת האקלים המתופעלת ממסך המולטימדיה.

ה-308 הרבה יותר מודרנית מהדור הקודם של ה-3008. בנוסף לכך, רוב ה-3008 צויידו במנוע עם הספק של 156 כ"ס הידוע כבעייתי, רק לקראת סוף שיווקו הוא צוייד במנוע עם 165 כ"ס שלא נתגלו בו בעיות מיוחדות.

תנוחת הישיבה היא כמו ברכב פרטי סטנדרטי.

אני ממליץ בחום על ה-308 סטיישן. היא מרווחת, נוחה ומהנה לנהיגה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, mottis כתב:

במתיחת הפנים של ה- 308, הוצע הסטיישן גם עם מנוע דיזל ומערכות בטיחות.

פותה"ש ציין שהוא מתעניין בשני הדגמים משנת 2016 - דגם דיזל לא שווק אז.

אמנם לאחר מתיחת הפנים החלו לייבא גרסת דיזל, אך רק ב-2018 ויובאו בסך הכל 30 מכוניות...

למיטב ידיעתי הדגם הנ"ל לא יובא יותר וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תודה.

לגבי ה3008, יש לפחות אחד כזה למכירה כרגע עם מנוע דיזל משנת 2016.. אני מניח שהם נדירים. בכל מקרה בגרסת הבנזין אני מתכוון ללכת רק על מנוע 165 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-3008 מ-2016, סביר להניח שמדובר בטעות - הדגם הזה לא שווק מעולם בארץ עם מנוע דיזל.

מנוע ה-165 מוצלח.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...