Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יכול להוריד את ה"כתמים" על הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין בעיה, קח בחשבון צבע יעלה לך הרבה יותר יקר.
לך לדיטיילינג מקצועי שבן אדם יתן לך הצעת מחיר מסודרת ויסביר לך בדיוק מה אפשר לעשות ולשפר ומה אי אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איפה ותלוי ברמה. יש רבים שממליצים בפייסבוק על מוסך עבד אריאל, נראה שיש שם מחירים נוחים לצביעה כללית. אני, אישית, לא הייתי קונה רכב שעבר צביעה כללית.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו לעולם לא עבר תאונה כל החלקים שיש ברכב כולל תמבונים דלתות וכולי הכל עדיין משנת 2013 לעולם לא הוחלף שום חלק ,אני יכול לצלם את המצב שלו כרגע ולשמור למתי שאני ארצה ןמכור את הרכב למרות שבעוד 4 שנים הוא לא יהיה שווה כבר הרבה -.-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה לרכב הזה שלייף בסון והרכב אחרי הפוליש כמו חדש ושווה את העבודה .

המחיר שנתנו לך הוא מעולה רק שידע לעבוד.

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לנו דרך לנחש מה זה "שריטות שעשו אותם כהוגן". ממליץ לך פשוט ללכת לבעל מקצוע ולקבל הערכת מחיר מסודרת ולהראות לו בדיוק את כל התקלות ולהחליט אם זה מסתדר לך.

• רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב חבר, אי אפשר לתת לך חוות דעת ככה באוויר.
לך למקום מקצועי שיתן לך הסבר בדיוק מה צריך ולמה.
בן אדם צריך לראות את הרכב כדי שיוכל לעזור לך, זה שנתכתב בפורום זה לא יתן לך כלום בסופו של דבר.
אנחנו רק יכולים לייעץ לך ולהגיד לך פחות או יותר מה צריך לפי התמונות והתיאור שלך.
אבל עדיין זה לא מתקרב לחוות דעת שדיטיילר מקצועי בתחום שראה כבר הכל במשך השנים של הניסיון שלו ייתן לך.
וסתם שתדע, כל דיטיילר מקצועי לא יקח לך פחות מ - 1500 שקל, יש שם המון עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי פה בעיר שלי ביקשו 2000 שקלים לא כולל התיקונים הקטנים של צבע ומכות קטנות מדלתות 

זה בטוח יגיע לאזור של 3500 אלף , אשכרה 10 אחוז המרכב זה כל כך לא שווה לעשות את זה.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע כללי דורש הכנה רצינית ומקצועית. צריך להקפיד שמה שלא צריך לצבוע יכוסה, ולא יקבל צבע, וזה מסמל בדרך כלל שהרכב נצבע. וכמובן שהצביעה עצמה צריכה להיות טובה, ע"י בעל מקצוע מיומן.

גם אני בעד טיפול דיטיילינג יסודי ומקצועי, כולל תיקונים נקודתיים לשריטות, ולא צביעה כללית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.6.2020 בשעה 22:51, CAPOBOSS כתב:

הלכתי פה בעיר שלי ביקשו 2000 שקלים לא כולל התיקונים הקטנים של צבע ומכות קטנות מדלתות 

זה בטוח יגיע לאזור של 3500 אלף , אשכרה 10 אחוז המרכב זה כל כך לא שווה לעשות את זה.. 

עדיף לך להשקיע 3,500 ש"ח עכשיו כדי להיות בראש שקט ולהנות מהרכב, מאשר להוריד הרבה יותר במעמד המכירה ולתרץ לקונה מה קרה במהלך השנים שהצבע כך הוזנח.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מיועד להורדת אבנית על הרכב וזה המצב שלי ברכב  אפשר לראות פה בסירטון תעבירו ל5:30

שזה אכן עובד יצא לי להשתמש במוצרים של Koch chemin

מוצרים טובים אך עדיין רוצה לשמוע חוות דעת. ואולי להוסיף שמפו ווקס שלהם? לסיום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...