Jump to content

orha12

 • הודעות

  262
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של orha12

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. שמעתי עליו בעבר, אבל זה לא נוח בשבילי מבחינת המרחק.
 2. אני מעוניין להכניס את הרכ שלי למוסך בשביל טיפול תקופתי. יש לי BMW 316i, שנת 2015. מישהו יכול להמליץ לי על מוסך אמין וטוב שאני אוכל לסמוך עליו? מעדיף למוסך שנמצא בפ"ת או משהו שקרוב לשם, מטעמי נוחות. לא חייב מוסך מורשה, אבל רוצה מוסך שמתי שאני אגיע לשם אני לא אצטרך לדאוג. *מבחינתי המוסך המרכזי בפ"ת ירד מהפרק אז לא רלוונטי (מניסיון אישי - שירות ברמה נמוכה מאוד, מחירים הזויים ולא הגיוניים).
 3. אני מבין שאני לא היחיד עם הבעיה הזאת. הכיוון שהכי חשוב לי זה המרחק, עם המשענת גב והגובה של הכיסא אני מסתדר. נראה לי שפשוט אדביק שתי מדבקות שמקבילות מהכיסא למסילה כמו שהבחור הגיב פה.
 4. יש לי רכב שהכיסא בו לא חשמלי, ואין בו זיכרונות מיקום לנהג. מדי פעם נוהגים לי ברכב, ומזיזים לי את הכיסא. אני לא אוהב שנוגעים לי במיקום של הכיסא אבל לפעמים זה בלתי נמנע, יש למישהו שיטה לשמור על המיקום של הכיסא? אני יודע שאולי זה נשמע הזוי אבל זה שריטה שלי ולפעמים אני גם יכול לשבת 10 דקות רק כדי לסדר את המיקום של הכיסא.
 5. אני מעוניין להזמין וירטואל קוקפיט מאלי אקספרס, ראיתי ביקורות טובות והמחיר טוב. יש מישהו בארץ שיודע להתקין ולקודד?
 6. יש לי מאזדה 3 2012 מנוע 1600. יש כל הזמן רעשים מבפנים של פלסטיקה ורעידות, מישהו יודע איך אני מסדר את זה? זה משגע אותי ומפריע לנסיעה.
 7. שלום, רציתי לדעת בבקשה אם מישהו יודע בערך מה העלויות של 2 בולמים קדמיים, לרכב דיהטסו סיריון 2007? לפני שאני פונה למוסך אני רוצה לדעת פחות או יותר עלויות שלא יעבדו עליי.
 8. האוטו הוא מנוע 1.4 גיר ידני. שאני בעמידה ומסובב את ההגה עד הסוף ימינה או שמאלה. יש כמו רעש קטן מעצבן. שומעים טאק קטן כזה. מישהו יודע על מה מדובר?
 9. חברים אני רוצה להזמין כמות מסוימת של מוצרים מאלי אקספרס. 2 מוצרים, כמות של 20 חתיכות מכל מוצר. סה"כ 40 חתיכות. המחיר של המוצרים זול מאוד כ-5 עד 10 ש"ח. יעשו לי בעיות במכס?
 10. חבר, לא שאלתי את זה מתוך עוקצנות. לא צריך להתעצבן. שאלתי ברצינות רבה. לי היה את זה פעם ברכב משופר קלות. אני רק יכול להגיד שמאותו רגע שהחלפתי את הפילטר המקורי בפילטר מהסוג הזה, הרגשתי מיד שינוי לטובה בדוושת הגז. להגיד שזה שיפר והוסיף משהו? לא, זה לא כוונתי. אבל מבדיקות דיינו שביצעתי בזמנו, לא היה פגיעה בהספק או פגיעה כלשהי בפעולת המנוע. זה מניסיוני. שאלתי את אלה שמעליי אם יש להם ניסיון כי הם רשמו משהו ללא ביסוס. זה הכל.
 11. אלה שרשמו פה סינון "פחות איכותי", יש לכם ניסיון? לי יש, מעניין אותי אם לכם יש.
 12. תקשיב חבר, אי אפשר לתת לך חוות דעת ככה באוויר. לך למקום מקצועי שיתן לך הסבר בדיוק מה צריך ולמה. בן אדם צריך לראות את הרכב כדי שיוכל לעזור לך, זה שנתכתב בפורום זה לא יתן לך כלום בסופו של דבר. אנחנו רק יכולים לייעץ לך ולהגיד לך פחות או יותר מה צריך לפי התמונות והתיאור שלך. אבל עדיין זה לא מתקרב לחוות דעת שדיטיילר מקצועי בתחום שראה כבר הכל במשך השנים של הניסיון שלו ייתן לך. וסתם שתדע, כל דיטיילר מקצועי לא יקח לך פחות מ - 1500 שקל, יש שם המון עבודה.
 13. לך תוכיח לבן אדם שצבעת תאוטו כי אתה רוצה שהוא יהיה מושלם ולא כי הוא עבר תאונה או כל פגיעה אחרת.
×
×
 • תוכן חדש...