Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יכול להוריד את ה"כתמים" על הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז תצטרך להחליט האם אתה מוכן לחיות עם צבע דהוי, או לשלם 1,500 ש"ח ולקבל צבע מחודש. לא ציינת את מודל הרכב ואת ההיסטוריה שלו, אך שים לב שאם הרכב הגיע למצב הזה, כנראה שלא שמרו על הצבע. גם אחרי פוליש, תצטרך להמשיך לטפח את הצבע ולשים לב שאתה שוטף אותו כראוי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבירות מאוד גבוהה שאתה צודק. לדעתי גם עצם זה שהוא ציין "פוליש ב-1,800 ש"ח" מעיד על כך שהבן אדם שהציע לו את זה לא העריך נכון את מצב הצבע. לפי התמונה, אני הייתי מעריך שטיפול מקיף לרכב במצב כזה יעלה לפחות 2,500 ש"ח כולל ציפויים, ואולי אף יותר. הצבע נראה ממש גמור.

• רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סך הכל אבנית 

לפני 6 שעות, Fraysa כתב:

אז תצטרך להחליט האם אתה מוכן לחיות עם צבע דהוי, או לשלם 1,500 ש"ח ולקבל צבע מחודש. לא ציינת את מודל הרכב ואת ההיסטוריה שלו, אך שים לב שאם הרכב הגיע למצב הזה, כנראה שלא שמרו על הצבע. גם אחרי פוליש, תצטרך להמשיך לטפח את הצבע ולשים לב שאתה שוטף אותו כראוי.

הוא לא דהוי רק כתמים כאלה של אבנית זה יורד ,אם היה דהוי אולי הייתי חושב לעשות צבע על כל הרכב אבל זה לא המצב.

לפני 6 שעות, orha12 כתב:

ענית בדיוק.
סביר להניח שצריך לעשות שם שלייף כל האוטו ופוליש 3 שלבים.
המחיר לא יקר.

כן זה בדיוק מה שהוא אמר ואחרי זה ציפוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של תקציב, וגם תעשה חישוב כמה זמן אתה חושב שתישאר עם הרכב.
צבע ברמה גבוהה יעלה לך המון כסף וגם יש אנשים שיראו את זה בעין לא יפה כשתרצה למכור.
הייתי הולך על טיפול קוסמטי שגם יעשה לך את הרכב יפה וגם לא יפגע לך במכירה שלו או בערך שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...