Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאי לקנות מכונס?

ead
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשבועיים המלצתם לי שלא לקנות רכב מכונס נכסים, אף שהמחיר שניתן לקבל שם רכבים הוא נמוך בהרבה ממחיר השוק.

הייתי שמח להבין מה בדיוק הבעיה, ולמה הסיכון של לקחת רכב בשנתון גבוה ועם קילומטרז' נמוך לא שווה את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי המחירים שם נמוכים ממחיר השוק?

ראיתי עשרות מכרזים רכבים בודדים מאוד נמכרים במחיר נמוך ממחיר השוק. רוב המכירות שראיתי רכבים נמכרים יותר ממחיר השוק.

אפילו אם משהו נמכר בזול אז לפי מה שאני ראיתי מדובר בהבדל של 10-5% מהמחיר שוק... לשים 50 אלף שקל על קרן הצבי בשביל אולי להרוויח 2000-3000 שקל זה לדעתי לא כדאי.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל לעומת קניה רגילה : אתה קונה רכב בלי לבדוק אותו. אתה לא יודע אם הרכב במצב נסיעה . המחיר : לא מספיק נמוך מול הסיכון.

אם כל מה שחשוב לך זה המחיר תתכונן להוסיף כסף ליישור קו עצבני ובהצלחה במכרז .

נתון נוסף : מרגע "הזכייה" לוקח שבועיים לקבל את הרכב לידיך .

לך ורנה. ספר לנו איך היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע השתתפתי במכרז של מעל 80 רכבים. לא ברור לי איך רכבים של מאות אלפי שקלים נמכרים, 30 עד 40 אלף שקלים פחות מהמחירון בלי בדיקה. רכבים רגילים נמכרים אולי 15 אחוז פחות ממחירון. המחירון של הכונס הוא מחירון כולל חודש עלייה לכביש. שזה תוספת של עוד אחוזים למחירון. אבל על ק"מ גבוה ויד הוא לא מוריד. אין מציאות ואתה אדם פרטי רוכש חתול בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

מנסיון לא מועט במכרזים אלו הרכבים המבוקשים נחטפים ע''י סוחרים ורבים מהם מוזמנים כבר ע''י לקוחות. הסוחרים (ככלל) יודעים איך להגיע למידע לגבי מצבו של הרכב. מידע שלא ידוע להמון העם.

מה שיותר משתלם שם אלו רכבים שגם ככה לא נסחרים, או רכבים לאחר תאונה קלה.

בגדול, ביד 2 תוכל למצוא מציאות טובות יותר ממוכרים לחוצים, ותוכל לעמוד על טיבו של הרכב.

הפלטפורמה של בידספיריט מנגישה את המכירה והמידע בצורה אשר גורמת לחשיפה אדירה ולהצתת הדמיון לרוכשים פוטנציאליים, מה שגורם למיצוי כושר התקבול בעד הרכב המעוקל. 

לדוגמא: שברולט משפחתומטית או פולסוואגן בינונית שבלוח יד 2 נאבקת על חשיפתה, מקבלת תשומת לב ע''י המון מתעניינים.

באופן כללי, אני סבור כי אדם שלא מסודר מבחינה פיננסית והרכב מעוקל, גם לא מבצע טיפולים בזמן (בהכללה גסה, כמובן). ולכן לא ניתן להתייחס לנתון הנעלם של התחזוקה כשווה לממוצע בשוק.

במכרזי הנדל''ן הסיפור זהה, ועורכי הדין יוצרים לעיתים קרקס סביב ההתמחרות. משתלם לפעמים לתת לעו''ד למכור את הדירה במסווה של סכסוך גירושין. דירות מבוקשות נמכרים שם מעל למחיר השוק.

באופן אישי, נכוויתי עם רוב הרכבים שרכשתי במכרזים, ויש לי הרגשה שאין ברכה במה שמגיע מהחרמות. אבל זה כבר לפורום אחר....

עריכה אחרונה על ידי tinoki
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...